Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maciejek34 przyczepę masz w profilu , za te pieniądz tylko nie angielka ,wyposażenie w angielce super ale konstrukcja ,zobaczyć możesz w remontach ,moja też też tam jest ,a miała mały zaciek ,dobrze że kupiłem za cenę urządzeń .


Łazienka ciasna ale własna ,Mimo środków ostrożności w ogólnych łazienkach miesiąc walki z grzybicą ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem https://www.olx.pl/oferta/knaus-sudwind-zarejestrowana-i-oplacona-super-stan-CID5-IDjz4gp.html, dobry rozkład ale brak wc, z tylu te żółte kwadraty dziwne ,chyba to nie oryginał, jest jeszcze taka https://www.olx.pl/oferta/hobby-classic-z-przedsionkiem-zarejestrowana-i-oplacona-CID5-IDjz4KJ.html, układ kiepski bo jedno łóżko ,ale ładna łaźnia ,blisko mnie ,chyba pojadę zobaczyć z ciekawości

 

palcem wystukane

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem na początku też na nią patrzyłem ,trafiła się w D. inna więc kupiłem ,nie obejrzysz nie będziesz wiedział , lepiej 200 zł na paliwo jak tysiące na remont .


Myślę że ten wilk fajniejszy ,zamykana osobna sypialni i kibelek ,docenisz  go jak ktoś napisał w deszczu ,

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mimo środków ostrożności w ogólnych łazienkach miesiąc walki z grzybicą ,

Gdzie wy jeździcie???? NIGDY nie mieliśmy żadnych problemów dermatologiczna, a przyjechaliśmy całą Europę, tą lepszą i tę gorszą, sam 3/4 roku śpię po hotelach i też nic :o

 

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie wy jeździcie???? NIGDY nie mieliśmy żadnych problemów dermatologiczna, a przyjechaliśmy całą Europę, tą lepszą i tę gorszą, sam 3/4 roku śpię po hotelach i też nic :o

 

 

wysłane z telefonu

U nas też never ever nikomu nic nie było. Nawet po pobytach 2 tygodniowych na różnych basenach wszyscy wracaliśmy zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że klient wcześniej skorzysta z natrysku z pieczarkami między palcami. Na basenie woda jest chlorowana i wybija to na bieżąco. W natrysku póki obsługa nie zdezynfekuje grzyby hasają, wystarczy jakieś niewielki osłabienie organizmu i czepia się do nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba było korzystanie z sanitariatów bosą nóżką ?

Taka fajna reklama była - co śpiewali .... daj mi nogę, daj mi nogę, ja bez nogi żyć nie mogę ......

 

TOM

Idiotom nie jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotom nie jestem .

 

Przecież nic takiego nie sugeruję :-)

Ale z praktyki widzę, że wiele osób na cempingach spaceruje sobie po płytkach bez klapek - a bakterie tylko czekają na nowe lokum.

W szczególności maluchy trzeba pilnować .... bo one są na wyjeździe.... są wyluzowane i o pewnych rzeczach nie myślą - bo nie widzą problemu.... a o problem nie trudno.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodo ma to do siebie że chlapie , no i przy okazji coś zabrała ,problemu się nie widzi puki cię nie dotknie , nie powinien a jednak się trafiło .

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem https://www.olx.pl/oferta/knaus-sudwind-zarejestrowana-i-oplacona-super-stan-CID5-IDjz4gp.html, dobry rozkład ale brak wc, z tylu te żółte kwadraty dziwne ,chyba to nie oryginał, jest jeszcze taka https://www.olx.pl/oferta/hobby-classic-z-przedsionkiem-zarejestrowana-i-oplacona-CID5-IDjz4KJ.html, układ kiepski bo jedno łóżko ,ale ładna łaźnia ,blisko mnie ,chyba pojadę zobaczyć z ciekawości palcem wystukane

Co do Knausa - to na pewno nikt go do sprzedaży nie picował, co widać po zdjęciach tak zewnętrznych (śnieg i  zachlapana/albo tak wyblaknięta/wyżarta słońcem przednia plastikowa ściana) jak i wewnętrznych (łazienki - gdzie stforki z reklamy Domestosa się zagnieździły :skromny: ) ale nic z wymienionych przeze mnie rzeczy nie dyskwalifikuje jej. Więcej grzechów nie widzę, chociaż dobrze, że zdjęć lodówki otwartej nie ma - bo po zdjęciach łazienki wyobrażam sobie co tak się dzieje :skromny: . A te kwadraty (mało estetyczne) z tyłu to pewnie tylko odblaski i raczej niczego nie ukrywają.

Co do drugiego linku - nie działa mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Knausa - to na pewno nikt go do sprzedaży nie picował, co widać po zdjęciach tak zewnętrznych (śnieg i  zachlapana/albo tak wyblaknięta/wyżarta słońcem przednia plastikowa ściana) jak i wewnętrznych (łazienki - gdzie stforki z reklamy Domestosa się zagnieździły :skromny: ) ale nic z wymienionych przeze mnie rzeczy nie dyskwalifikuje jej. Więcej grzechów nie widzę, chociaż dobrze, że zdjęć lodówki otwartej nie ma - bo po zdjęciach łazienki wyobrażam sobie co tak się dzieje :skromny: . A te kwadraty (mało estetyczne) z tyłu to pewnie tylko odblaski i raczej niczego nie ukrywają.

Co do drugiego linku - nie działa mi

 

https://www.olx.pl/oferta/hobby-classic-z-przedsionkiem-zarejestrowana-i-oplacona-CID5-IDjz4KJ.html#c01ebb391b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.