Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

W tym układzie łazienki najpraktyczniejszym (dla mnie) jest wolnostojący kibelek, który podczas kąpieli wyjmujesz na zewnątrz i masz bardzo "sympatyczną" powierzchnie do prysznicowania się, a i małego brzdąca można wykąpać jak już dobrze stoi. Co do wystroju wnętrza cepki jak zauważyliście orginalne ono nie jest (potwierdzę to tyż) chociażby po wykończeniu sufitu nie orginalnymi panelami, a materiałem - ale jak wiadomo po nas samych każdy robi swój domek jak mu samemu pasuje (może warto o tym pomyśleć/chociaż przezorny zawsze ubezpieczony :skromny: ). Co do ceny już było napisane nie raz - jednemu za duża, drugiemu za mała i tak czy siak zawsze problem i podejrzenie :]

Dokładnie, jednemu dużo drugiemu mało ,sami sprzedając chcemy nie wiadomo ile a potem komentarze ,ze duzo chce i meble nieoryginalne

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie, jednemu dużo drugiemu mało ,sami sprzedając chcemy nie wiadomo ile a potem komentarze ,ze duzo chce i meble nieoryginalne

 

palcem wystukane

Ja tam tanio nic też nigdy nie sprzedałem, ale za to tyż nigdy do mnie nie dzwonił/pisał, że mu "szmelc" sprzedałem, a wręcz odwrotnie nawet potrafię życzenia noworoczne dostać od kupujących. Faktem jest, że długo moje sprzedaże trwają (ale ja nie sprzedaję bo muszę [psuje się czy coś] tylko bo mi się che czegoś innego/dorosłem do następnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jednemu dużo drugiemu mało ,sami sprzedając chcemy nie wiadomo ile a potem komentarze ,ze duzo chce i meble nieoryginalne

 

palcem wystukane

Nie pozostaje  Ci nic innego jak kupić ją i niech Ci dobrze służy, :ok:   tylko po  co pytałeś 

jak uważasz że nasze komentarze są śmieszne.  :hmm:

Piszę bez jakiejkolwiek złośliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Ci nic innego jak kupić ją i niech Ci dobrze służy, :ok: tylko po co pytałeś

jak uważasz że nasze komentarze są śmieszne. :hmm:

 

Piszę bez jakiejkolwiek złośliwości

Do kupna jeszcze trochę ,śmieszne są komentarze w stylu paserati w cenie ,chociaż może ktoś choruje na ten wóz

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej Hobby zwróć tylko jeszcze uwagę na "wyprofilowanie"podłogi w pomieszczeniu łazienkowym, u mnie ona jest inaczej "odlana" ale mam tyż inny model (u mnie jest taki narożnik "podniesiony" pod zlewem) może niech bardziej wtajemniczeni powiedzą coś więcej o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kupna jeszcze trochę ,śmieszne są komentarze w stylu paserati w cenie ,chociaż może ktoś choruje na ten wóz

 

palcem wystukane

 

A według Ciebie co sie sklada na cene ? Buda warta max 7000tys, Pasek pewnie tyle samo wiec cos pewnie jeszcze doklada.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według Ciebie co sie sklada na cene ? Buda warta max 7000tys, Pasek pewnie tyle samo wiec cos pewnie jeszcze doklada.... 

 

Dla mnie to nie jest pasek , ale ja mam wadę wzroku ...

Wcześniej podlinkowałeś inna adrie, ale dobra bez ot bo się bajzel robi.

Wracając do tematu, mówie o tej hobbitce http://eng.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=226343&view=10&cache_missing=1

Na ostatnim zdjęciu jest kibelek. Ale na zdjęciach z zewnątrz nie ma okna kibelka ani drzwiczek kasety

w tym ogłoszeniu widać kibelek w łazience , z zewnątrz nie ma faktycznie zadnych drzwiczek , inne modele 545 mają drzwiczki , albo ludzie zle podaja modele albo roczniki albo sa rozne wyposazenia 545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych latach i nawet w młodszych zdarzały się wersje bez toalet (tzw. dla Romów).

Raz się spotkałem ze zrobioną (dorobioną) kasetą wyciąganą do środka (moim zdaniem bzdura)... ale może ktoś się bał ciąć poszycie...

Nie mówiąc już o... :D

https://0.allegroimg.com/original/015eea/c6c15add431ca834b6b79dde7210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.