Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale te starsze adrie to brzydale, brrrr...

A co w niej bylo nie tak z sufitem?

A ta hobby co maciejek podlinkował to coś nie tak ze zdjęciami. Na jednym zdjęciu jest kibelek z małym oknem i stacjonarnym wc. A gdzie na zewnątrz widzimy małe okienko i drzwiczki kasety do wc? Nie widzimy :) wydaje mi się że fotka z kibelkiem jest z innej cepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej podlinkowałeś inna adrie, ale dobra bez ot bo się bajzel robi.

Wracając do tematu, mówie o tej hobbitce http://eng.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=226343&view=10&cache_missing=1

Na ostatnim zdjęciu jest kibelek. Ale na zdjęciach z zewnątrz nie ma okna kibelka ani drzwiczek kasety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz tą przyczepę i cenę, sufit był cały po wymianie, reszta przyczepy bardzo ładna.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-optima-z-wlasnym-napedem-i-solarem-240-w-CID5-IDinlch.html#853fcf13a4

No gdzie Ty tam widzisz kibelek :hmm:

No i tutaj kogoś poniosło i to baaaardzo. 91 rocznik, salonka z małym namiotem za taką kasę - życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu jest kibelek, ale drzwiczek nie ma na zewnątrz na pewno, w tej podlinkowanej przez Macjeja

również nie ma drzwiczek.


Panowie ja w sieci widziałem kilka tych 545 i wszędzie był kibelek, co do mebli to faktycznie jakaś rzeźba

palcem wystukane

No ale którędy wyciągają kasetę z płynami "eksploatacyjnymi" jak nie ma drzwiczek :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja nie wiem, czy w ogóle jest warta uwagi.

Przód malowany, cały środek wygląda na robiony od początku.

Taki remont mógł być zrobiony bardzo porządnie, ale i na odwrót, co jest bardziej prawdopodobne. Mogło też w jego trakcie pójść coś nie tak, lub jest to po prostu tylko przykrycie zgnilizny, aby przyczepy można było się pozbyć :niewiem: 

Meble prawdopodobnie robione z płyty MDF, więc obecna RM przyczepy może być kilkadziesiąt procent wyższa :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC 1200? Krótsze (440 lub 470) mają 1300 lub 1350. Mebelki (chociaż wyglądają ciekawie) chyba sam właściciel robił. Duża i 12 tysi to jakiś żart za ten rocznik

Bo starsze budki miały niższe dmc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w sieci widziałem kilka tych 545 i wszędzie był kibelek, co do mebli to faktycznie jakaś rzeźba

 

palcem wystukane

W tym układzie łazienki najpraktyczniejszym (dla mnie) jest wolnostojący kibelek, który podczas kąpieli wyjmujesz na zewnątrz i masz bardzo "sympatyczną" powierzchnie do prysznicowania się, a i małego brzdąca można wykąpać jak już dobrze stoi - chociaż i doń mam zastrzeżenia, bo u mnie inaczej miejsce pod zlewem jest "wyprofilowane". Co do wystroju wnętrza cepki jak zauważyliście orginalne ono nie jest (potwierdzę to tyż) chociażby po wykończeniu sufitu nie orginalnymi panelami, a materiałem - ale jak wiadomo po nas samych każdy robi swój domek jak mu samemu pasuje (może warto o tym pomyśleć/chociaż przezorny zawsze ubezpieczony :skromny: ). Co do ceny już było napisane nie raz - jednemu za duża, drugiemu za mała i tak czy siak zawsze problem i podejrzenie :]

 

edit:

O tej przyczepie pisałem:):

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campigowa-hobby-545-de-luxe-super-stan-duzy-przedsionek-CID5-IDgTaxj.html

 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.