Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomie3653, nie zapominaj, że w telewizji wszystko jest zrobione na sprzedaż, wszystko jest wyreżyserowane, ma napisany scenariusz, następnie jest starannie nakręcone, zmontowane i widz dostaje produkt ostateczny który jest wynikiem setek godzin pracy rozmaitych fachowców. Często to co oglądasz jako jakieś ukryte kamery, to teatrum, gdzie profesjonalni aktorzy udają zwykłych ludzi. jakie masz gwarancje, że to co oglądałeś to nie był kolejny wyreżyserowany spektakl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy teraz nie jest już za późno :oslabiony:

Tomie3653, nie zapominaj, że w telewizji wszystko jest zrobione na sprzedaż, wszystko jest wyreżyserowane, ma napisany scenariusz, następnie jest starannie nakręcone, zmontowane i widz dostaje produkt ostateczny który jest wynikiem setek godzin pracy rozmaitych fachowców. Często to co oglądasz jako jakieś ukryte kamery, to teatrum, gdzie profesjonalni aktorzy udają zwykłych ludzi. jakie masz gwarancje, że to co oglądałeś to nie był kolejny wyreżyserowany spektakl?

Wiem telewizja kłamie, ale może w tym przypadku jednak nie :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musiałby założyć  :hmm:  Może kolega WojtEwa ? Jest w tym niezastąpiony  :ok:  Wiem coś o tym  :]

Dzięki za uznanie, ale mam tydzień poślizgu i jeszcze kilka zobowiązań do wykonania, brakuje czasu jak to przed urlopem, chce się podopinać wsio a i tak jeszcze z tydzień mi zejdzie. Ukochana i 2,5 kilo psa siedzą już na walizkach.

Już wolałbym nie zarabiać, ale to zaufanie i dane słowo o które muszę dbać.

Nawet do Was tutaj zaglądam na krótko zobaczyć co się dzieje, czasami tylko coś napisać jakby istotnego.

.

Tom, Kajtek, wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie, ale mam tydzień poślizgu i jeszcze kilka zobowiązań do wykonania, brakuje czasu jak to przed urlopem, chce się podopinać wsio a i tak jeszcze z tydzień mi zejdzie. Ukochana i 2,5 kilo psa siedzą już na walizkach.

Już wolałbym nie zarabiać, ale to zaufanie i dane słowo o które muszę dbać.

Nawet do Was tutaj zaglądam na krótko zobaczyć co się dzieje, czasami tylko coś napisać jakby istotnego.

.

Tom, Kajtek, wybaczcie.

 

Co się odwlecze, to nie uciecze  :]  :nono:

 

Tomek czekał tyle, poczeka jeszcze przez Twój urlop  :]  :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A więc tak, dostałem już jakieś papiery i chyba jest to już akt oskarżenia w mojej sprawie bo są tam już konkretne nazwiska,

niestety z mojej pomocy prawnej już nic nie będzie na razie zostałem sam :oslabiony:  i mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ogarnia troszeczkę

to prawo, bo mama kilka pytań zanim wynajmę jakiegoś adwokata, bo bez niego nie będzie mi łatwo a chciałem jeszce

dodać im do rachunku kilka złoty za stary moralne, brak wakacji i utratę zdrowia i nerwów. 

Lub podpowiedzcie do jakiego adwokata się udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości to ich złapali czy oskarzyli właściciela warsztatu za niedopilnowanie czy może to wręcz oni? Czy nie możesz nic powiedzieć jeszcze?

 

Wnosić możesz o różne odszkodowania ale musisz pamiętać, że muszą one być realne i udowodnione a nie wyssane z palca. Więc straty moralne raczej nie, ale koszty poniesione bezpośrednio jak np paliwo itp już tak

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, dostałem już jakieś papiery i chyba jest to już akt oskarżenia w mojej sprawie bo są tam już konkretne nazwiska,

niestety z mojej pomocy prawnej już nic nie będzie na razie zostałem sam :oslabiony:  i mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ogarnia troszeczkę

to prawo, bo mama kilka pytań zanim wynajmę jakiegoś adwokata, bo bez niego nie będzie mi łatwo a chciałem jeszce

dodać im do rachunku kilka złoty za stary moralne, brak wakacji i utratę zdrowia i nerwów. 

Lub podpowiedzcie do jakiego adwokata się udać?

Tomek przed rozpoczęciem 1-szej rozprawy w sądzie lub zaraz po wejściu na salę sadową  ale przed rozpoczęciem procesu karnego musisz złożyć wniosek o przeprowadzenie postępowania adhezyjnego w tej sprawie.Jest to postępowanie cywilne prowadzone równolegle ze sprawą karną.Jeżeli tego nie uczynisz ,będziesz musiał wytaczać osobno proces cywilny przeciwko osobom oskarżonym w tej sprawie.Pamiętaj jednak,że z "pustaków " nie ma czego ściągnąć i tu jest największy problem.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Post%C4%99powanie_adhezyjne

 

https://rf.gov.pl/publikacje/artykuly-pracownikow-i-wspolpracownikow/Pawel_Wawszczak___Naprawienie_szkody_w_procesie_karnym_____powodztwo_adhezyjne___Monitor_Ubezpieczeniowy_nr_54___wrzesie__21699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej czytałem o tym ale chciałbym aby było to zrobione w miarę profesjonalnie, aby uzasadnienie mojej premii było sensowne

a to czy oni są wypłacalni czy nie to tym zajmę się później.

No to bierz adwokata, bo chociaż Ci wnioski procesowe porządnie napisze, bo samemu to droga przez mękę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu to lipa nie znam się na tym, ale mam parę pytań a za każdym razem to trzeba będzie chyba płacić

no i czy to można później również dołożyć do puli ???

A może należy mi się jakiś z urzędu???

No to też wnosisz o zwrot kosztów adwokata :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jak coś to mam namiary na bardzo sprytnego adwokata - zajmuje się chyba głównie spadkami ale to taka ciut większa kancelaria (kilku adwokatów), więc pewnie to też ogarną, a z tego co wiem sprawy w Katowicach też prowadzili więc może...

Co do porad prawnych są albo płatne od każdej sztuki porady lub "abonamentowo"/ryczałt.

Ten drugi wariant bardzo polecam... raz płacisz (stawki w zależności od roszczeń) i masz całą sprawę załatwioną (podania, pisma, wezwania, konsultacje, rozprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.