Skocz do zawartości

SKRADZIONO AUTO!!!!!!!!!!


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 minut temu, Cezarr napisał:

Niestety ale to że ich złapano i skazano jak widać nic nie znaczy, to są że tak można powiedzieć zawodowi złodzieje
i dokładnie wiedzą jak robić aby komornik z nich nic nie ściągnął.

Siedzą chociaż? Wiem, że Tobie nie wypada poruszać tematu jakiejś pomocy z naszej strony, ale może ktoś kto potrafi to ,,pociągnąć'' podda taką propozycję, bo ja nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2016 o 22:54, Kajetan napisał:

 

Proponowałem, ale nie spotkałem się z wielkim odzewem. A i sam zainteresowany twierdził, że ma ubezpieczenie.

 

W związku z zaistniałą sytuacją ponawiam propozycję składki, na pomoc Tomkowi w wynajmie porządnego adwokata.

 

Kto jest za?

 

1. Kajetan.

2...

Możemy do tego wrócić, kto mógłby się tym zająć? Oczywiście dołączam do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jerzy i Beata napisał:

Możemy do tego wrócić, kto mógłby się tym zająć? Oczywiście dołączam do listy.

Bardzo mi miło że chcesz coś takiego zrobić :dzieki:, ale myślę że to nie najlepszy pomysł jako że człowiek ma dwie ręce
to flotę już odbudowałem :drive: a poza tym o tej sprawie to ja już zapomniałem było minęło trzeba iść do przodu :bevil:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że komornik umorzył sprawę, to adwokat nic nie wskóra, a jedynie  na koszty naciągnie. Przecież nie ma już żadnej drogi "sądowej". Wyrok jest prawomocny, a od egzekucji jest komornik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, w79 napisał:

Jako że komornik umorzył sprawę, to adwokat nic nie wskóra, a jedynie  na koszty naciągnie. Przecież nie ma już żadnej drogi "sądowej". Wyrok jest prawomocny, a od egzekucji jest komornik...

Wiem w przytoczonym przeze mnie tekście była mowa o adwokacie, ale obecnie miałem na myśli, aby koledze chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować stratę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, w79 napisał:

Jako że komornik umorzył sprawę, to adwokat nic nie wskóra, a jedynie  na koszty naciągnie. Przecież nie ma już żadnej drogi "sądowej". Wyrok jest prawomocny, a od egzekucji jest komornik...

Dostałem pismo żeby zapłacić jeszcze 100 i będą próbować z innych źródeł, ale wiadomo że z takich gości nic się nie ściągnie.
Niestety takie prawo, bo powinno być tak że z pierdla nie powinni wyjść dopóki nie spłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cezarr napisał:

Niestety takie prawo, bo powinno być tak że z pierdla nie powinni wyjść dopóki nie spłacą.

Też tak uważam, ale ..... tak być nie może, bo tymi co czynią zło są również, policjanci,sędziowie, prokuratorzy, politycy i etc. a dla nich takie kary byłyby "niesprawiedliwe". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 21:12, Helmut napisał:

Też tak uważam, ale ..... tak być nie może, bo tymi co czynią zło są również, policjanci,sędziowie, prokuratorzy, politycy i etc. a dla nich takie kary byłyby "niesprawiedliwe". 

Może i tak, ale jak widać guzik jest z całej sprawiedliwość, człowiek musiałby sam złamać prawo aby odzyskać swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wywoływać burzy, ale jak miałby spłacać, siedząc w pierdlu...?;). Nawet gdyby podjął pracę w ZK, to koszty utrzymania przewyższyłby ewentualny zarobek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, w79 napisał:

Nie chce wywoływać burzy, ale jak miałby spłacać, siedząc w pierdlu...?;). Nawet gdyby podjął pracę w ZK, to koszty utrzymania przewyższyłby ewentualny zarobek...

Pewnie tak jest dlatego jest jak jest, odsiedzieli swoje bo już chyba wyszli i tyle ich widzieli, nigdy nigdzie nie pracowali uczciwie
dlatego żaden komornik z nich nic nie wyciągnie, na razie tylko ja kasę płacę komornikowi za robotę.
Ale cóż zrobić takie życie, szkoda mi tylko bo nie nacieszyłem się tym autem :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cezarr napisał:

Pewnie tak jest dlatego jest jak jest, odsiedzieli swoje bo już chyba wyszli i tyle ich widzieli, nigdy nigdzie nie pracowali uczciwie
dlatego żaden komornik z nich nic nie wyciągnie, na razie tylko ja kasę płacę komornikowi za robotę.
Ale cóż zrobić takie życie, szkoda mi tylko bo nie nacieszyłem się tym autem :blush:

Tomek ,ok komornik "działa" ale przez jakiś tam termin .A jak ten termin minie, powiedzmy bezskutecznie to czasami nie musisz "odświeżyć egzekucję" po tym czasie aby działać dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.