Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Polo - gratulacje wyprawy :-)

Stef - zgadzam się że kamperem to zupełnie inaczej i nie koniecznie lepiej... ale i jedno i drugie ma swoje plusy :)

Też zgadzam sie z Bartoszem w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Gratuluję !! Kolejne będą coraz lepsze.

Ja po pierwszej wyprawie chciałem wracać do przyczepy... po długim wyjeździe nauczyłem się kamperowania w kamperze - co okazało się zupełnie inne niż to w przyczepie.

Powodzenia !!

...i są Steff - kolejny od 30.05-do dzisiaj wyjazd za nami tym razem dla urozmaicenia mazury, i chociaż na pierwszym dużo nas było to i tak kamper wygrał u nas z przyczepą.

dzięki i wzajemnie

 

post-13304-0-68044600-1464882561_thumb.jpg

Brawo - morze bez tabunów turystów jest bez porównania lepsze !

oj prawda święta prawda

Polo - gratulacje wyprawy :-)

Stef - zgadzam się że kamperem to zupełnie inaczej i nie koniecznie lepiej... ale i jedno i drugie ma swoje plusy :)

Też zgadzam sie z Bartoszem w 100%

dzięki Misio - coby tak kolorowo nie było to ....... :oslabiony: ....pękła osłonka ramienia lusterka w jednym miejscu :tuk: bardzo widoczna i denerwująca drobnostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurcze uszczelka w tylnym oknie straciła swoje właściwości (zesztywniała) i jak duża ilość wody płynie po rynnie i "zasysa" ją pod szybę to uszczelka doń nie dochodzi i przedostaje się woda do środka:( - mniemam, że jak się stało tak z tylną to wszystkie lepiej już wymienić i pytanie do Was gdzie kupujecie uszczelki do szyb ok 30metrów potrzebował będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrek,

 

Przez przypadek znalazłem na forum niewiadówek taki oto post...a nuż Ci się może przydać...

 

.http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=38&t=6514&p=97371&hilit=uszczelki&sid=fa8e2fec53d22fcecc61dcac76eacdb4#p97371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku poszukiwań źle obraliśmy kurs i niepotrzebnie wyciągnięte zostało okno z Cimperka- myśleliśmy, że to tędy woda się przedostaje:
post-13304-0-50248000-1466149554_thumb.jpg

ale na szczęście się myliliśmy, chociaż jak już okno było wyjęte to nałożyliśmy silikony do jego uszczelnienia by na następne 30 lata tak ładnie rama wyglądała jak wygląda dziś :]

 

 

Witaj Piotrek,

 

Przez przypadek znalazłem na forum niewiadówek taki oto post...a nuż Ci się może przydać...

 

.http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=38&t=6514&p=97371&hilit=uszczelki&sid=fa8e2fec53d22fcecc61dcac76eacdb4#p97371

witaj Robercik

Dzięki za chęć pomocy i podzielenie się swoimi nformacjami. Powiedz mi proszę jak u Grzesia poszukiwania się mają/zakończyły?
 

 

Do mojej Hobby swego czasu kupowałem u Kaji

Po przeczytaniu Twego posta Misio wszedłem doń na stronę i nie było odpowiedniej dla mnie uszczelki (staruszek Cimper)...

 

 

...ale w "przemysłowym" znaleźliśmy uniwersalne uszczelki do okien/drzwi i "reanimacja" się udała :yay:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Robercik

Dzięki za chęć pomocy i podzielenie się swoimi nformacjami. Powiedz mi proszę jak u Grzesia poszukiwania się mają/zakończyły?

 

Witaj,

 

W sumie nie wiem bo po tamtej akcji już się nie odzywał, ale patrząc na to co się później działo na forum, z racji naszej wizyty w Bogaczewie to się nie dziwię..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.