Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Tyż liczyliśmy na to,że uda się dotrzeć nawet "połatanymi" ścianami ale moja nocka w sobotę zatrzymuje wszystko :tuk: . Mamy nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze Misio:),a i Cimperek z czasem będzie coraz lepiej się prezentował :]

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert znalazłem na forum Twoje opinie o użytkowniku Damian Sadowski, myślisz że będzie miał On w swoim asortymencie te części do rolet których poszukuje w cenie niższej niż GoMarket (ok.28zł za 3 sztuki zaczepów)?

 Zadzwoń Piotrze i dopytaj, ma gratów pełno, rolet też , może akurat będzie miał. Jak się dogadasz to mogę w Twoim imieniu odebrać i odesłać do Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zadzwoń Piotrze i dopytaj, ma gratów pełno, rolet też , może akurat będzie miał. Jak się dogadasz to mogę w Twoim imieniu odebrać i odesłać do Ciebie.

Pozdrawiam

ok dziękuje

również pozdraVWiam

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy Robercik go jak Pan Bóg przykazał w Częstochowie rozpocząć ale tak praca jak i pogoda nie pozwolą, czekamy na ciepłe, słoneczne dni by uszczelnić zewnętrzne poszycia tyłu Cimperka, póki jest jaka jest pogoda działamy w środku i szukamy teraz takich drobnych rzeczy do rolet jak:

attachicon.gifP1040899.JPG

u nas w sklepach nie znajdę takich rzeczy, gdzie je kupujecie?

 

a dla lepszego komfortu podróżowania szukamy takich lusterek jak na tym camperze są:

attachicon.giflusterrkaa.jpg

jakby ktoś wiedział/znalazł takie (długie ramię- komplet lewe i prawe do użytku/sprawne) proszę o informacje

 

synek jak i my tyż nie może się końca remontu doczekać (którego wiem, że w tym roku nie zakończymy-postanowiłem doprowadzić go do ori wyglądu :slina: (no poprawionego pod siebie w paru miejscach)-a koszt u pani krawcowej i tapicera nie jest do przełknięcia na jeden sezon,tym bardziej pierwszy :])

attachicon.gifP1040836.JPG

lusterka dzisiaj namierzyłem :slina:- od jeszcze nowszego modelu :yay: , więc zamówienie poszło/czekamy na przesyłkę :foch:  i jutro dzwonimy do kolegi polecanego przez Roberta w kwestii jakże ważnych "duperelek" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrej duszki z Łódź /Górna lub osoby chętnej do osobistego kontaktu z osobą oferującą: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1YFi7/ która najwyraźniej mnie okradła,bo od przeszło 2 tygodni nie wysyła mi towaru za który jak zwykle zapłaciłem z góry (wiem wiem- głupek itp.,ale ja zwykle tak robię-bo trzeba wierzyć ludziom) i urwał mi się z Nią kontakt tak telefoniczny jak i meilowy. Jeżeli ktoś coś to proszę o kontakt.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik rozmawiałem z Damianem i nie ma w dyspozycji części do Hobby-tek z przed 1997 roku (nawet w swoich prywatnych szpargałach) więc dalej poszukuje "duperelek" do rolet;/

ale za to zakupiliśmy dywany do naszych salonów:P - jak tylko obrobimy się ze ścianami i posprzątamy środek będziemy mogli przymierzać i docinać wykładziny:)

BartoszK dzięki za propozycje ale nie widzę dalej jakby to miało Ją skłonić do odezwania się do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszK dzięki za propozycje ale nie widzę dalej jakby to miało Ją skłonić do odezwania się do mnie.

 

Wierz mi jak podasz jej dane i w dwoch zdaniach napiszesz o sprawie to sama sie odezwie z prosba o usuniecie wpisu.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.