Skocz do zawartości

Przesiadka polo63 składu


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwal się może jakieś fotki, gratulacje :yes:

dzięki;)

oto i on długo wyszukiwany ale znaleziony;)

post-13304-0-21661700-1456079978_thumb.jpgpost-13304-0-12784800-1456079987_thumb.jpgpost-13304-0-86301200-1456080014_thumb.jpgpost-13304-0-04453300-1456080033_thumb.jpgpost-13304-0-29236200-1456080090_thumb.jpg

zdjęcia jeszcze z ogłoszenia

 

nie wiem tylko jeszcze co to za model - pasuje pod prototyp 600 co Wy na to :hmm: ?

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Chcieliśmy się z Wami podzielić radosną nowiną :), 19.02.1016 roku po blisko dwóch latach poszukiwań znaleźliśmy odpowiedniego dla naszych wymagań kampera

Nie wiem co to za model ale nam pasuję takim jakim jest śmieję się, że to prototyp do 600 był bo z 84 roku jest:)post-13304-0-46236700-1456162895_thumb.jpg post-13304-0-34928900-1456162931_thumb.jpg post-13304-0-16202500-1456162958_thumb.jpg post-13304-0-58079200-1456162982_thumb.jpg post-13304-0-09378200-1456163009_thumb.jpg

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie prototyp tylko totalne rzemiosło - z dwóch obiektów muzealnych powstał jeden obiekt - to nawet hobby chyba nie jest, ciekawe jak to ma w papierach ...

 

- przy najmniejszej kolizji czołowej buda najedzie na kabinę - robiąc szafkami pasztet z pasażerów.... na 100% punkty konstrukcyjne montażu do ramy przyczepy nie pokryły się z punktami na ramie dostawczaka ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też takie moje pierwsze wrażenie było jak zobaczyłem to ogłoszenie w necie i się uśmiechnąłem tylko i dalej oglądałem inne, ale dzwoni tata i pyta czy widziałem to ogłoszenie mówię, że i owszem ale to przyczepa nałożona na ramiaka - odparł "może i tak ale zobacz jak profesjonalnie" - nikt by tego sam nie zrobił to musiała zrobić fabryka (a założenie podczas poszukiwań było, że kupujemy blaszaka typu Westfalia Remio itp.itd) mówi "pomyśl o nim" i po namyśleniach i konsultacjach z piękniejszą połową postanowiliśmy pojechać i go zobaczyć. Na miejscu okazało się, że nie jest tak źle jak się mi wydawało 156 tys. km w dziadku z 84 roku w 2,5Dieslu (kolejny wymóg-zwykły duży wolnossący diesel,a że na kołach rozrządu to tylko duży plus ),2 właściciel od nowości- pierwszy był znajomym starszego Państwa od których go odkupiłem obywatel Austrii, układ w środku najbardziej nam odpowiadający kanapa do siedzenia i łóżko podkowa z tyłu-już od początku przerobiona =na duże spanie i schowek stały pod nim, do tego zarejestrowany na 6 osób do jazdy z taką samą ilością miejsc siedzących z pasami (kolejny wymóg spełniony pow.5 miejsc)


to nie prototyp tylko totalne rzemiosło - z dwóch obiektów muzealnych powstał jeden obiekt - to nawet hobby chyba nie jest, ciekawe jak to ma w papierach ...

 

- przy najmniejszej kolizji czołowej buda najedzie na kabinę - robiąc szafkami pasztet z pasażerów.... na 100% punkty konstrukcyjne montażu do ramy przyczepy nie pokryły się z punktami na ramie dostawczaka ...

w papierach ma wpisane samochód specjalny kempingowy o DMC 3100kg i zarejestrowany do przewozu 6 osób a na haku 2 tonowa przyczepa
na totalne rzemiosło też nie wygląda- wykończenia plastiki, nadkola itp.
o najechaniu budy na kabinę się nie martwię bo tak przytwierdzona do ramy to nawet Niewiadówka nie jest którą do tej pory ciągałem :skromny:
widzisz Bartosz tutaj nie musiało być żadnych pokrywających się punktów- bo tutaj mamy wszystkie raz robione tylko-i sumując to wszystko przekonaliśmy się, że nie jest to  "garażowa nakładka".

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę, żeby się spisywało jak najlepiej i nie sprawiało problemow - na pewno jest to oryginalne rozwiązanie...

Zawsze ostrożnie podchodzi sie do takich rodzynków.

Ile to ma netto ? wedle mnie to kolo 2300-2400 bedzie mialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być orginalnie i nieprzyciągająco amatorów cudzej własności - nasze oczekiwania na chwilę obecną spełnia w 100%

 

ok2200kg

 

teraz trwają pracę porządkowo - doposażeniowe na wyprawy

 

powiedzcie mi której firmy produkującej markizy jest to logo, bo tylko ono na mojej widnieje i nic więcej? http://forum.karawaning.pl/uploads/monthly_02_2016/post-20671-0-35921900-1456076472.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne to to chyba nie będzie ale rzeczywiście wygląda na zrobione profesjonalnie  :hmm: Ja dodatkowo mam wrażenie, że coś tam jeszcze działo się z samochodem. Reflektory i kierunki wyglądają jak z Łady Nivy  :look:  Może to jakaś całkowita przeróbka  :hmm:  Jeśli jednak Wam odpowiada, a to chyba jest tu najważniejsze :ok:  oceniliście go jako nie zniszczony i bezpieczny - wypada pogratulować nowego nabytku  :bravo:  :bravo:

 

Jeśli wolno spytać - czysta ciekawość  :]  - ile to cudeńko kosztowało  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citroen C25 z 84 roku - to orginalna buda i atrapa (bo o niej piszesz) na tamte lata.

Dzięki:)
W planowanym przedziale 15tys, zł się zmieściłem:)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.