Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Commander napisał:

Skoro sprowadzili samochód że szkody całkowitej to widać łapią się pod inne przepisy.

No dobra mają jakiś "hak" ale czemu tylko z USA ? Bo co to za różnica skąd  jest wózek złożony np. z trzech ćwiartek .Równie dobrze mogą zaraz prześwietlić autka z UE i z 40 % na pniu zezłomować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale dlaczemu przyoszczędzili na umywalce?? Czyżby uznali, że zlew wystarczy??

No chyba, że jest tak doskonale zakamuflowana, że jej nie zauważyłem...;-)

I wygląda, jak by do spania były 4 miejsca, ale do jazdy chyba tylko 3 w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Coś ostatnio tylko w jednym temacie gorąco:

A w innych jakby nieco spokojniej. Zatem....

Z wątku

W dniu 11.02.2021 o 18:10, Gregor887 napisał:

...jak będę miał przyczepę z łamanym dyszlem ?

 

W dniu 11.02.2021 o 19:37, Gregor887 napisał:

...zawias na dyszlu przed bakistą.

 

W dniu 11.02.2021 o 19:50, Maras napisał:

Bez foty  tego nie ogarnę :) 

 

To ja służę pomocą...:thank:

IMG-20210131-WA0004_0.thumb.jpeg.1cf24def0da381fb6bb8531935c7fb5b.jpeg

IMG-20210131-WA0002_1.thumb.jpeg.e0d1a2a902abbcef61404c51d96414c2.jpeg

źródło: www.incaravanclub.it/forum

To chyba wersja kontynentalna, bo się łamie w prawo ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z

W dniu 3.02.2021 o 16:53, Commander napisał:

Kogoś chyba pop....

Ano i to nieźle...

W dniu 3.02.2021 o 18:17, lbuster napisał:

A ja chciałem sobie zbudować blaszaka :( 

Śpiesz się albo kupuj osobową puszkę  - właśnie przed chwila odpisywałem koledze na CT bo pytał jaki jest stan tej ustawy - pozwolę sobie wrzucić również tutaj te smutne wieści
https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/48C39BAF39313ED4C12586540034BAFB/%24File/860.pdf
http://www.sejm.gov.pl/Se...Proc.xsp?nr=860
21 stycznia 2021 - po 1szym czytaniu
Głosowanie: wniosek o odrzucenie projektu ustawy w I czytaniu Wynik: 195 za, 256 przeciw, 1 wstrzymał się szczegóły głosowania
11 lutego 2021 - po Komisji Finansów Publicznych która w sprawozdaniu Druk nr 931 wnosi : Wysoki Sejm uchwalić raczy załączony projekt ustawy a pkt 35 dot. art. 100 w owym sprawozdaniu niestety jest bez zmian

Nie ma rady dla budujacych - trzeba wziąć parę dni urlopu - ładować tylko  minimalne wymagane wyposażenie i wio na OSKP
Klepną to niechybnie pytanie tylko kiedy a przy 2,8 tak jak u mnie  18% na akcyzę to boli .....

Nawet jak pelikan sie udławi to najpierw namiesza i wywlecze to trochę ludziom z kieszeni :( 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, smok_wawelski napisał:

 

Klepną to niechybnie pytanie tylko kiedy a przy 2,8 tak jak u mnie  18% na akcyzę to boli .....

 

Przy używanym acie to kropla w morzu ta akcyza w porównaniu z zabudową. Nie ma co panikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.