Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Patrykowi lekarz kazał płukać - co by odkazić remontowaną dwójkę.

Miał płukać rumiankiem - ale tego już nie dosłyszał :-) - taki szczęśliwy był z zaleceń.

Ja z całą ferajną jestem od piątku do niedzieli w Trzebieży - wyjazd pod znakiem "strefy kibica".

Nawet 2 flagi kupiłem - co by budkę przystroić odpowiednio.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek a rozwiń proszę wpis: "Drawtur idzie na plus".

 

  1. w parku (te drzewa na prawo od tawerny) zrobili miejsca dla przyczep / kamperów ok 30 parceli
  2. na prawej ścianie tawerny zrobili nowe toalety 6 oczek jest gdzie postać czy posiedzieć
  3. na plaży 4 prysznice pod chmurką
  4. przy plaży 2 wielkie trampoliny
  5. nowe zmywalnie naczyń
  6. nie śmierdzi kanalizacja jak było to wcześniej
  7. podcięli drzewa
  8. w tawernie powko kijowe po 5zł :D można, można niech czytają ci z nadmorskich knajpek

      ale nie  udzielają zniżki dla forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu, no to faktycznie na plus. Trzeba koniecznie do nich zawitać, dawno nas tam nie było :-)

 

W głównym budynku sanitarnym ( tym  z sauną ) też już nie "zalatuje" ? 

 

Przyłącza prądowe rozumiem, że też pociągnęli skoro przygotowali nowe miejsca postojowe? A czy są parcelowane, czy jak kto chce?

 

Plac zabaw coś zmienili?


A odnośnie płukania, to staram się być na bieżąco, coby bakterie się w paszczu nie gościły  :lol:  

 

tyle, że z np. Listerinem: zero alkoholu  :glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smrodu nie ma. W parku są parcele tylko takie małe pod kampera. A my staliśmy tam gdzie kiedyś z Wami. Przyłącza są też nowe w zasięgu 50m.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie

czy odwiedziliście może ten kemping http://www.grubaryba.info/index.html ???

TOM

 

Nie przypominam sobie ośrodka ............ bywałem w porcie. Ktoś był i coś wie ?

Kombinuję w piątek rano jechać na tramp-a ale gdyby nie było jak się ustawić to będę szukał innego miejsca najlepiej nad samym morze i z dobrym dojazdem bo chcę zostawić budę na miesiąc (w ostateczności może być zalew ale musi być plaża... trzebież odpada boję się jechać bo zawsze ta sama ekipa i moja wątroba może tego nie wytrzymać) . Nad morzem miejscówki w Dziwnówku  odpadają z innych względów :-)

Wszelkie pomysły mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trzebieży ekip nie brakuje - fakt :-)

post-15991-0-01131500-1467616885_thumb.jpg

 

Gruchotami się pozjeżdżali i zrobiło się jeszcze ciaśniej :-)

post-15991-0-49218400-1467617050_thumb.jpg

 

Nie brakowało również w ten weekend też Daniela kolegów z branży

post-15991-0-11956600-1467617125_thumb.jpg

 

Moja miejscówka

post-15991-0-72347900-1467617256_thumb.jpg

 

Goferki - w tle Bogdana motochata

post-15991-0-63610800-1467617392_thumb.jpg

 

No i "morze" - z samego rana w niedzielę

post-15991-0-42999200-1467617472_thumb.jpg

 

A Maćkowi życzę wytrwałości w szukaniu "idealnej" miejscówki :-) - lekkiego zadania nie będziesz miał, bo tłok Panie nad morzem, tłok.

A byłeś tutaj http://www.miedzyzdroje-stilo.pl/  ???

Do morza 20 metrów.

 

TOM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drawtur faktycznie cały czas się rozwija, nowe parcele, nowe toalety, brak zapachów z kanalizy, podcinane ładnie drzewa itd. Tylko te kolonie hałasują trochę za bardzo...

 

Informuję, że niestety nie ma już zniżki dla forumowiczów.

 

Miałem niezłego farta podczas powrotu z Czaplinka:

 

Dzisiaj rano wsiadłem do Opla, wyjechałem spod chałupy i po przejechaniu 300m i trzykrotnej zmiany biegów, posłuszeństwa odmówiła skrzynia biegów... w warsztacie okazało się, że obudowa linek wybieraka się zużyła i trzeba ją wymienić na nową razem z kpl linek. 


Nawiązując do zdjęcia Tomka ukazującego zabytkowe samochody, to podczas powrotnej trasy, od Drawska do Węgorzyna, ciągnęliśmy się za kawalkadą właśnie zabytkowych samochodów, albo jechali na jakiś zlot albo z niego wracali. Prędkość 20-60 km/h, wajchowanie i pewnie to dobiło wybierak ;-)


Jeżeli chodzi o Gryfa Pomorskiego 78  Międzyzdrojach to nie polecam. Nie jest to typowy kemping a ośrodek z domkami i pokojami gdzie wpuszczają kilka przyczep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam z Trampem, też o tym myślałem ale zapowiadają deszczowy weekend...

 

Wrzucam trzy foto z Czaplinka, jak ciśniemy meczyki:

 

post-1522-0-07760400-1467876226_thumb.jpg

 

post-1522-0-19538900-1467876234_thumb.jpg

 

post-1522-0-24920100-1467876242_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam w ten weekend, dzieci w piątek do babci a w sobotę zobaczymy ............ może jakiś rowery jak będzie pogoda albo cuś w tym guście. W sumie to popływałbym po jakiejś rzeczce :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.