Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Informacyjnie:

Jutro z samego rana jadę do Trzebieży - wyjazd "na solo" - "na totalny relaks" - tzn. mam zamiar siedzieć przy przyczepie i pilnować czy nic z starości z jej nie odpada :-).

Jestem do niedzieli do wieczora.

Jak ktoś ma ochotę na wspólne :drink: w dobowym towarzystwie to zapraszam.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zanka, nogi trampoliny skróciłem o połowę do 40cm, wykop jest w kształcie leju, boki wykopu mają głębokość 40cm, wyłożone są w pion postawionymi krawężnikami, środek wykopu ma głębokość 80cm. Trampolina w leju stoi na swoich nogach na wkopanych poziomo krawężnikach ( w każdej chwili mogę ją wyciągnąć ).

 

Ale muszę trampolinę trochę podnieść, ponieważ obrobiłem ją polbrukiem na ciasno i podczas skakania powietrze spod niej nie ma jak uchodzić i podnosi niebieskie zabezpieczenie ( które hałasuje podnosząc i opadając w rytm skakania ). 

 

Tomek ten kemping w Stepnicy to słaby pomysł. Nie ma tam żadnej infrastruktury. Oprócz knajpy z boku ( dobre jedzenie podają ) mola i placu zabaw przy molo, nie ma żadnych atrakcji. byłem, sprawdzałem, badałem :-)


Do Trzebieży nie wpadniemy (choć chętnie byśmy zawitali), bo Lena ma dzisiaj występy na Jarmarku Świętojańskim w Goleniowie.

 

Za tydzień, na inaugurację wakacji nad morze niestety też nie pojedziemy, ponieważ gęba mi w nocy spuchła i po dzisiejszej wizycie u stomatologa, kolejną wizytę mam wyznaczoną własnie na sobotę.

 

Tak, że pewnie wyskoczymy później na Trampa.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy wekkend wakacji chce pojechać na taki kemping http://www.ekodar.camp czy ktoś tam był? 45 km od Stargardu zrzeszony w pfcc. na stronie wygląda dobrze. Sanitarne sprawy jedne z sanitariatów przedstawiony jest w galerii a drugi oddają po remoncie w przyszłym tygodniu. Kiedyś to był zakładowy OW a dzisiaj jest w rękach prywatnych.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję :-)

Dziś dopiero po 19-stej wyruszyłem, jak się wczoraj dowiedziałem, że Patryk cierpi z powodu zęba - to postanowiłem, że go w trudnych chwilach nie opuszczę - więc przechylałem za jego zdrowie, i tak przechylałem/przechylałem/przechylałem .... Z rana przekonałem się, że pijąc za czyjeś zdrowie, nadszarpnąłem swoje (paradoks jakiś!!!!!).

Ogólnie rzecz biorąc pogoda dopisała. W sobotę była impreza integracyjna - więc balowali ludzie - było bardzo spokojnie. Nawet ognisko było.

Fotek nie robiłem - nic się nie zmieniło, więc nie było co fotopstrykać.

Przyczepę zostawiłem na miesiąc, przy wiacie - po prawej stronie.

23 lipca jadę na tydzień do Jarosławca.

Na polu dla przyczep stacjonarnych, nie ma nic wolnego.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o http://www.ekodar.camp to nawet kiedyś ten ośrodek proponowałem jako wyjazdowy - weekendowy. Jakoś się nie złożyło na wyjazd w to miejsce - więc nie mogę się wypowiedzieć - ale jak dobrze pamiętam, to kiedyś z Maćkiem o nim rozmawiałem - więc może on się w temacie wypowiedzieć może więcej.

Jak już wcześniej pisałem, w lipcu będę w Jarosławcu - http://www.zakatek.com/

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciągałem budę do serwisu naprawiali mi to stukanie.

Amortyzatory/ siłownik okazał się sprawny obyło się na wymianie linek i regulacji hamulca i coś tam jeszcze jakieś trzpienie co pozwalają na jazdę do tyłu. Niby to w Alko norma opierdus dostałem tylko za stawianie przyczepy na zimę na ręcznym hamulcu i że nie smaruję kulki a przy zwykłym zaczepie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapachów szczególnych nie było - ale należy mieć na względzie, że też za dużego ruchu nie było.

Przed wyjazdem musiałem obrócić budkę - plecami do knajpki, dyszlem do zalewu.

Niestety nie jest to dobra lokalizacja - bo wieje od Zalewu i majta daszkiem/przedsionkiem. W niedziele wieczorem jak wyjeżdżałam musiałem wszystko pozwijać - bo przyczepa chciała mi odlecieć. 

Ze względu na zajęte miejsce dla stacjonarnych, pozwalają zostawiać przyczepy wzdłuż knajpki, oraz wzdłuż wiatki (tam jest miejsce na 2 przyczepy). Pozostałe pola mają służyć jedynie krótkim wizytom.

Od piątku do soboty urzęduje w przyczepie moja mama.

W niedzielę ja się zjawiam na cały dzień z znajomymi na grilla.

Dla tych co mają ochotę przemieszczać się po Szczecinie w niedziele uprzejmie informuję - http://www.pzumaratonszczecinski.pl/ - będzie problem z przejazdem, szczególnie od godziny 9 w górę.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechalismy na Ekodar w Krzemieniu, miejsce na 3+ pod warunkiem, że wykoszą trawę i posprzataja. Droga dojazdowa do Dobrzan ok ale kolejne 7 km to klapa. Finalnie wylądowalismy na Drawturze i tu miłe zaskoczenie Drawtur idzie na plus. Zostawię tu budkę na tydzień w następny weekend mają tutaj w amfiteatrze rozpoczęcie lata nad jeziorem więc wpadniemy.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzieci na obozie i wracają dopiero w poniedziałek za tydzień. Nie wydaje mi się żeby Organ Nadzorczy przyklepał wyjazd z budą w innym kierunku niż nad morze  .... ale kto wie czasami jeszcze mnie zaskakuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.