Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Maćku dokopuje się do podłogi w budzie hehehe

 

 

Ja dzisiaj również zamówiłem kedrę, porozglądam się chwilkę za odpowiednim materiałem i też będę szył sobie daszek letni :-)

 

Oprócz kedry zamówiłem również: 

 

- pokrowiec na koło zapasowe - ma służyć jako pokrowiec na grylla

- impregnat do przedsiona

- nowe solidne śledzie do pasa

- grzybek do wywietrznika

- łatki do przedsiona

- podpórkę pod półkę ( brakuje mi przy łóżku rozkładanej półeczki na poranną szklankę z whisky, więc dorobię sobie półkę)

- nowe kliny pod koła

- nakrętki kwadratowe do prowadnic okna

- lampy obrysowe LED na przód

 

:-)

 

Rozumiem, że kedrę wszyjesz do boku boków coby boki wsunąć w likszparę, a łączenie boku z dachem jak będzie rozwiązane, wszyjesz zamki, czy pozostanie prześwit? Poprosimy o rysunek techniczny hehe


Aaaa i ja zamówiłem wszytą w kawałem materiału kedrę, tak, że całość jest gotowa do połączenia z właściwym materiałem daszku.

 

W razie potrzeby jako kedrę do wszycia można zastosować przewód telewizyjny YWDXpek :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadza się - wszyję kedrę - żeby wsuwać w likszparę - rysunek techniczny mam w głowie :-)

Będą 2 boki - jak na zdjęciu co wcześniej zamieszczałem - będzie jeszcze trzecia część - z frontu - zamykająca całość.

Póki co z szparami u góry nic nie kombinuję - w końcu to jest daszek a nie przedsionek - a ścianki mają zapewnić minimum dyskrecji - ładny chłopak jestem - i każdy na mnie patrzy - mój "zaczes" się tak podoba, czy co ????

Myślałem - ale to w przyszłości - żeby dokupić jeszcze jeden krótszy - identyczny daszek, zszyć go - wtedy miałbym go na całej powierzchni - razem z zawinięciem na boki (wtedy tych dziur by nie było) - ale to może być już przesada - pożyjemy, zobaczymy.

Widzę, że Patryk inwestujesz - Maćkowi gula skoczy z zazdrości !!!! HEHEHE 

Maciek - spokojnie - jak skończymy nasze koncepcje - zaprosimy Cię - może nabierzesz ochoty na robotę :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chwalipięta jeden...

 

 

Ja skromniutko, wczoraj wymieniłem zużytą oprawę oświetleniową zewnętrzną na nową :-)

 

Jeszcze muszę dorobić uszczelkę na łączenie rantów oprawy z blachą i będzie git.

 

post-1522-0-70030600-1468389686_thumb.jpg

 

post-1522-0-63849000-1468389697_thumb.jpg

 

:-)

 


Aaaaa i przetestowałem Cifa mleczko + chustki na tym kleju po taśmach klejących . Schodzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylem w zeszłym roku jesli chodzi o pole namiotowe to nic ciekawego , brak sanitariatów jedyny toitoi , ale sie rozbudowywali to co ja widzialem to tylko na domkach byly jakies tam roboty , ale jest za to super cisza .Mogę coś polecic całkowicie darmowego czyli kajaki rowery wodne i coś tam jeszcze no i oczywiscie pole namiotowe ,a to jest Dobiegniew nad jeziorem Osiek nawet ciekawie to wyglada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś a odnośnie Dobiegniewa to oglądałeś kompleks nad jeziorem Osiek. Na stronie gminy widzę, że mają jeszcze kempingi nad j. Wielgie, j. Żabie w Ługach, nad j. Radęcino. Zbadałeś może te pozostałe obiekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.