Skocz do zawartości

Ku przestrodze


marko6

Rekomendowane odpowiedzi

też po tym swoim poście z podpowiedzią co i jak potem bałem się już pisać bo może tylko ja taki zły kierowca jestem ;)

Commander, nie martw się, jest Nas (tych nie świętych) przynajmniej dwóch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na 14 stron sami święci... Aż sie boję że mnie tu czyjaś aureola oślepi... Chyba zacznę was nagrywać i założe tu kino dla widzów o mocnych nerwach :ee:

Zaklejam czym prędzej kamerkę w laptopie bo w gaciach jestem a góra bez niczego czyli sauté  :hehe:  :hehe:  :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

każdy kierowca ma prawo wiedzieć,  czy jest "nagrywany"..

 

...

Każdy kierowca zobligowany jest przestrzegać przepisów zawsze i wszędzie a nie tylko jak dowiaduje się że jest obserwowany/nagrywany.

Każdy uczestnik ruchu, każdy pieszy, każde dziecko ma prawo do bezpieczeństwa zawsze i wszędzie a nie tylko w miejscach i chwilach, gdzie potencjalne zagrożenie jest obserwowane/nagrywane.

Coś jeszcze?

Pierdoły piszesz i wyłącz reklamę.

A moim zdaniem, każdy kierowca powienien  zachowywać się na drodze tak, jak gdyby cały czas był nagrywany.

Podzielam. Do tego dążę:

http://forum.karawaning.pl/topic/16712-ku-przestrodze/?do=findComment&comment=370166

A tu uzasadnienie:

http://forum.karawaning.pl/topic/16712-ku-przestrodze/page-3?do=findComment&comment=370284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Krzysiu, to że chciałbym nie oznacza że będzie lekko do wprowadzenia. 

Nie można jednak wykluczyć z powodu "niemożliwe" :)

.

Przykra sprawa:

Dziś rano w TVN24 pokazali bandytę, który na chodniku z zaskoczenia skopał starszą kobietę bez celu.

BEZ CELU!!!

Bydle już jest pod ochroną i szukają mu usprawiedliwienia, że psychiczny itp. 

Zapewne łobuz i prawnik wykorzystają w sądzie łamanie prawa za pokazanie w TV jego wyczynu i odwrócą bieg oskarżeń i jeszcze odszkodowanie dostanie. 

Extra, super. 

Moje Prawo Karne wyglądałoby inaczej: 

Lincz w środku miasta a na koniec szubienica bydlakom i nie będzie łobuzerii. 

Nie będzie utrzymywania darmozjadów itp.

Ten humanitaryzm w prawie jest tylko tym co istoty żyjące z tyłka wydalają , niczym więcej. 

Kurde, sorry, jestem zbulwersowany i wlazł OT. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoitEwa, Ty na temat linczu to się lepiej nie wypowiadaj :] Chyba, że doszło do ugody. Co do kulki w łeb i rachunku dla rodziny, sprawa jest ciekawa i godna przedyskutowania, pod warunkiem, że będą jakieś poprzedzające męki przed Ratuszem, a bilety będą na polską kieszeń.

Maras, swojej nie musisz zaklejać, chyba, że jest nakierowana na Twoje wyczyny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoitEwa, Ty na temat linczu to się lepiej nie wypowiadaj

...

 

Ty też już twierdzisz że zostałem zlinczowany nie słusznie? No, to podziękowanko.

Prawda jednak broni się sama, to prawdy prawda. Z resztą, nie ważne.

.

Wracając do tematu.

Nie jest tajemnicą, już o tym pisałem - że jestem zwolennikiem skutecznych kar średniowiecznych za zło bandyckie.

Kary powinny być w/g "taryfikatora" - obligatoryjne.

Za to 5 batów

za tamto 10 batów

przed ratuszem w południe a dla widzów wstęp wolny, niech widzą co ich czeka za to samo.

Za skopanie starszej kobiety szubienica a nie chore wyszukiwanie usprawiedliwień dla łobuzerii.

 

Za wprowadzenie kary chłosty pierwszy ukradnę wafelka i pójdę na ochotnika.

Kara im mniej humanitarna tym bardziej skuteczna.

Gwarantuję że na stadionach byłby spokój a wandalizm byłby nam obcy.

.

Edit:

Jutro w DDTVN będzie niewidomy pasażer autobusu "potraktowany" przez łobuzerię za zwrócenie uwagi.

Super, codziennie takie wieści a my bawimy się w "Prawo" zamiast karać.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna twierdzę .że łagodne prawo służy cwaniakom, oszustom,bandytom oraz wszelkiej maści chuliganom.

Za udowodnione bandyckie napady ,uszkodzenia ciała , pobicia itp. obok wymierzonej kary przez sąd powinna być OBLIGATORYJNIE wymierzana publiczna kara CHŁOSTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo Panowie i Panie mamy jedno z bardziej restrykcyjnych w świecie,ale problem tkwi w egzekwowaniu go. Sędziowie popadli ze skrajności w skrajność w latach 70,80 kary z byle papierdułke walili z górnej półki, teraz za napad na policjanta i cieżkie umyślne uszkodzenie ciała 2 lata! W wielkiej brytanii za naryszenie nietykalności cielesnej 2-5, mundurowego 5 lat (bezwzględnej puchy!), zwyzywanie go 2 lata. Za podobne cuda w anglii dostają po 7-9 lat. Deportacja do polski tu sąd zamienia to adekwatnie do czynu (2 lata) za dobre sprawowanie jesli pierwszy raz karany pozbawieniem wolnosci po 1/2 kary za dobre sprawowanie na wolność po roku... Podoba mi sie prawo anglosaskie np porwanie 99lat! Zanam gościa króry dostał tam 3*99lat a w polsce 25.....

Dużo uwarunkowań prawnych narzuca nam unia europejska ( np. zakaz wykonywania kary śmierci)

 

Edytowane przez marcinek94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa: całkowicie błędny wniosek.

Hm... a tak mi się ładnie wysunął/skojarzył.

Zabrzmiało dwuznacznie i miałem nadzieję że pozytywne wnioski wyciągnąłeś również Ty.

Nie ukrywam że bardzo by mi zależało.

Nie ważne.

.

Ważne: Szacunek ode mnie dla Ciebie i każdego, niezmiennie i zawsze.

Sorry, koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.