Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, peja76 napisał:

Chyba coś nowego na rynku i powiem szczerze że jak by tylne lampy zmienili to nawet nawet i to za jakie pieniądze

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-4-osobowa-750kg-rok-prod-2021-CID5-IDJJGaL.html#669e8c27ee;promoted

Przyczepa kempingowa 4 osobowa 750kg rok prod. 2021

Duże okna i bez kibelka...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipert napisał:

Duże okna i bez kibelka...

?

Okna może duże :D ale toaleta kasetowa?

Oferuję do sprzedaży przyczepę kempingową 4 osobową.
Przyczepa wyposażona w cztery miejsca sypialne, toaletę
kasetową, obszerną kabinę prysznicową, kuchenkę dwupalnikową,
lodówkę 70l., zbiornik wody czystej 100l, instalację elektryczną 12/230V.
Waga przyczepy to 740kg. Umożliwia to holowanie praktycznie
każdym samochodem, bez przekroczenia masy całkowitej
zestawu pojazdów 3,5t. Tym samym wystarczy prawo jazdy
kat. "B" oraz nie płacimy opłat drogowych VIA TOLL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

toaleta kasetowa?

Kaseta chyba wyjmowana przez bakistę ;)

Albo kaseta w formie toalety ?

Niemniej  projekt godny zainteresowania, bo cena przystępna i jak jest faktycznie kibelek (może tu jeszcze nie wycieli otworu) to ma wszystko podstawowe czego można oczekiwać w przyczepie.

Podoba mi się pomysł z jednym arkuszem ściany przedniej, dachu i tylnej ze względu na szczelność, tylko czy to nie będzie pękać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, filipert napisał:

Kaseta chyba wyjmowana przez bakistę ;)

Albo kaseta w formie toalety ?

Niemniej  projekt godny zainteresowania, bo cena przystępna i jak jest faktycznie kibelek (może tu jeszcze nie wycieli otworu) to ma wszystko podstawowe czego można oczekiwać w przyczepie.

Podoba mi się pomysł z jednym arkuszem ściany przedniej, dachu i tylnej ze względu na szczelność, tylko czy to nie będzie pękać?

Też zauważyłem  że nie ma otworu na kasetę ale w opisie jest, czy będzie pękać nie mam pojęcia, jak bym miał kupować Niewiadowa to raczej wybrał bym tą, oczywiście najpierw trzeba by było zainteresować się technologią, z jakich materiałów zbudowana itp, chodzi mi na teraz o wygląd i funkcjonalność. Zastanawiają mnie jeszcze okna, jak zamontowane i czy z jednej szyby??? bo tak to wygląda. 

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peja76 napisał:

oczywiście najpierw trzeba by było zainteresować się technologią, z jakich materiałów zbudowana itp

No właśnie. Zauważyliście lampkę boczną? Ale generalnie interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.