Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, przecież przedsionek czy daszek normalnie sie zakłada Jedyny problem może być z markizą w kasecie chociaż podejrzewam że na to też jest sposób ?

Zwróćcie uwagę że to nie jakaś innowacja czy nowość a takie przyczepy a nawet kampery są od dziesiątek lat Jest tylko określona grupa osób która się na nie decyduje 

Tu na wielki plus kosntrukcja laminatowa więc święty spokój z przeciekami uszkodzenia czy naprawami ... 

Co do miejsca we wnętrzu to jest niewątpliwie ograniczona ale nie ma aż takiej tragedi jak by sie zdawalo Kwestia indywidualnego podejscia ?

Miałem ten rodzaj przyczepy i dla mnie jest to rewelacyjna konstrukcja do której zwykłe budy nawet się nie umywają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kit napisał:

Kuba, przecież przedsionek czy daszek normalnie sie zakłada Jedyny problem może być z markizą w kasecie chociaż podejrzewam że na to też jest sposób ?

Zwróćcie uwagę że to nie jakaś innowacja czy nowość a takie przyczepy a nawet kampery są od dziesiątek lat Jest tylko określona grupa osób która się na nie decyduje 

Tu na wielki plus kosntrukcja laminatowa więc święty spokój z przeciekami uszkodzenia czy naprawami ... 

Co do miejsca we wnętrzu to jest niewątpliwie ograniczona ale nie ma aż takiej tragedi jak by sie zdawalo Kwestia indywidualnego podejscia ?

Miałem ten rodzaj przyczepy i dla mnie jest to rewelacyjna konstrukcja do której zwykłe budy nawet się nie umywają ?

nie będę się sprzeczał ale nie widzę tu nigdzie likszpary żeby założyć przedsionek czy markizę workową ?

04_Monopod_660.jpg.4015021f1c24e1ed36f79e555d2664f9.jpg.969b9c0dc01518b1df2dc9b1a549559d.jpg

nie mniej jednak to nie mój klimat. jak napisałem na budkę z hotdogami co najwyżej :-]

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej też nie widze ale może to kwestia skonfigurowania ... Moja miała napewno i mialem do niej zarówno daszek jak i przedsionek ? tak sobie teraz myślę że nawet kasete szło by zamontować w mojej byłej, tylko że by musiała być z metr krótsza niż ściana boczna ...

Że nie dla każdego coś takiego to rozumiem ? tak samo jak blaszanki, dla niektórych niedozaakceptowania a dla mnie super sprawa ?

Dobrze że mamy różnorodność bo tak by świat był nudny ?

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysztofCC napisał:

...Dostałem jakiegoś zaćmienia :) ...

Nie ma w tym nic złego, by się przyznać, że jest inna (młodsza :rolleyes:) do której teraz wzdychasz.:D

ps. Może swoją też kiedyś wymienię na młodszą :jump:tzn. nowszą...

...przyczepę.:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tofel napisał:

Nie ma w tym nic złego, by się przyznać, że jest inna (młodsza :rolleyes:) do której teraz wzdychasz.:D

ps. Może swoją też kiedyś wymienię na młodszą :jump:tzn. nowszą...

...przyczepę.:)

Pozdrawiam

Bardzo możliwe ze młodsza zaprząta moje myśli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Widać to pięknie porównując np kampera klasycznego z blaszakiem gdzie ściany się zwężają ku górze, niby po kilka cm ale robi kolosalną różnicę (płytsze szafki, weższe przejścia itd.)

Masz zdecydowanie rację. Widać to na przykładzie tego kampera. Wymiary jak w L3H2 a w środku miejsca o wiele więcej.

https://www.challenger-combo.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Benior napisał:

Masz zdecydowanie rację. Widać to na przykładzie tego kampera. Wymiary jak w L3H2 a w środku miejsca o wiele więcej.

https://www.challenger-combo.com/

też brzydal , ale fajny :-]

jak bym już jeździł bez dzieci to raczej szedłbym w tym kierunku.

mała  półintegra  :yes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Commander napisał:

Proszę państwa. Oto właściwy holownik. Spełnia wszystkie kryteria, zwłaszcza 1.33 ???

https://youtu.be/9oVHkoWzGuM

Biorę w ciemno! Muszę tylko sprzedać Disco, L200, Adrię i kilka innych drobiazgów i może wtedy styknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mandrol napisał:

Biorę w ciemno! Muszę tylko sprzedać Disco, L200, Adrię i kilka innych drobiazgów i może wtedy styknie ?

Widziałem kiedyś film na yt w którym targali przyczepki za takimi cięzarówkami. Przyczepą miotało, wywracało, a holownik nawet nie poczuł:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.