Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Apropo lipotu, byliśmy tu kilka razy, ale teraz widać że zeszli na psy i to po całości. 
 

- pierwsza rzecz, kamping był nieczynny 15-17.07. Niby na stronie była informacja, ale jakoś nie mam w zwyczaju sprawdzać czy w środku sezonu kamp nie jest zamknięty. Jakaś impreza była i wszystkich out. Kilkanaście załóg też widać się zdziwiła, na parkingu zrobiło się koczowisko. Wpuszczali dopiero w poniedziałek o godz 12, czekaliśmy. Byliśmy nastawieni na wjechanie o godz 8. 
- lipot nigdy nie był super czysty, ale tym razem przeszli samych siebie. W sanitariatach wali tak ordynarnym szczochem, że nos wykręca. Na schodach do zjeżdżalni to sami, aż są śliskie z brudu i też smród przeokrutny. Nowe sanitariaty na nowej części już zapuszczone jak z czasów komuny, smród jednakowy

621035EC-3BBD-4507-9F55-09F0C7EDDF44.thumb.jpeg.5fe1e47242c542c70b3ba4c9e73fcbf0.jpegA5E8D3EF-27FB-4A4C-AAD2-6C4327D08F91.thumb.jpeg.736ab674fa13083fb951bc3adb0f9de0.jpegAAB39E91-93B6-4747-BCEF-61FDB3B70B01.thumb.jpeg.3f57dd302ed58dd0da47ade5cab5c5c4.jpeg

 

- kolejna rzecz to ratownicy, mają wywalone kompletnie na wszystko, na schodach do zjeżdżalni wpatrzeni w telefon i nie widzą kompletnie co się dzieje. Na dole przy basenach jakieś dziecko z 3 lata szukało mamy, zaprowadziłem do ratowników, a Ci patrzą jak cieć i nie wiedzą co zrobić

 

 

ogólnie wrażenie na duży minus w stosunku do poprzednich lat. 
 

jedyny plus to ładna Pani na recepcji ?

 

p.s. Komarów praktycznie zero, wieczorem jakieś pojedyncze się trafiają, spirala załatwia sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia to z tego kontenera na starej części kempingowej? To już wcześniej wyglądał słabo.

Mnie dziwi, że niby kemping 4 gwiazdkowy a stawiają takie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

Nowe sanitariaty na nowej części już zapuszczone jak z czasów komuny, smród jednakowy

621035EC-3BBD-4507-9F55-09F0C7EDDF44.thumb.jpeg.5fe1e47242c542c70b3ba4c9e73fcbf0.jpegA5E8D3EF-27FB-4A4C-AAD2-6C4327D08F91.thumb.jpeg.736ab674fa13083fb951bc3adb0f9de0.jpegAAB39E91-93B6-4747-BCEF-61FDB3B70B01.thumb.jpeg.3f57dd302ed58dd0da47ade5cab5c5c4.jpeg

 

 

10 godzin temu, jacek00 napisał:

Te zdjęcia to z tego kontenera na starej części kempingowej? To już wcześniej wyglądał słabo.

No właśnie. te fotki to stanowczo są ze starej części i to z tych kontenerkowych kibelków i nawet nie z głównej łazienki. Więc trochę wprowadzasz w błąd...

A te kontenerki i tak wytrzymują próbę czasu, one wyglądają jak by były z kartonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moja kulpa, byłem pewny że kontenery były postawione wraz z uruchomieniem nowej części, wcześniej ich nie widziałem. Tylko fakt faktem zawsze stałem przy głównej ścieżce, a nie od strony rzeczki

 

 

ale reszta się zgadza, w głównych sanitariatach smród okrutny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, kiedy już byłem pierwszy raz w Lipocie w 2014 roku chyba to zauważyłem, że główne sanitariaty, z których korzystają też goście basenowi to nieporozumienie. Już wtedy był syf z malarią i wszystko śmierdziało. Po prostu przy takiej rotacji ludzi nie ma możliwości utrzymania tego w czystości.

Zdecydowanie kemping powinien mieć swoje oddzielne sanitariaty i baseny swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zuraw napisał:

Po obejrzeniu zdjęć i filmów w necie byłem zdecydowany na 100% tu jechać z zoną i 2-letnim dzieckiem z zapiekanką, ale po waszych postach wcisnął mi się hamulec. To jednak jechać czy odpuścić?

A po co masz przyczepę? Jedź zobacz, powąchaj ew stań na 1-2dni i jak będzie syf to pojedziesz dalej, na tym polega właśnie karawaning - masz wybór ?

Jak nie było internetów to tak się właśnie objeżdżało kilka miejscówek, aż trafiła się tą właściwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, konrad_b napisał:

A po co masz przyczepę? Jedź zobacz, powąchaj ew stań na 1-2dni i jak będzie syf to pojedziesz dalej, na tym polega właśnie karawaning - masz wybór ?

Jak nie było internetów to tak się właśnie objeżdżało kilka miejscówek, aż trafiła się tą właściwa

Jeśli mnie nie wpuszczą na camping z powodu braku wolnych miejsc, to i przyczepa niewiele da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuraw napisał:

Jeśli mnie nie wpuszczą na camping z powodu braku wolnych miejsc, to i przyczepa niewiele da. 

To pojedziesz dalej - zrób sobie listę z lokalizacją awaryjną, albo poczekasz pod bramą

Poza tym nie pytałeś o miejsce, tylko odniosłeś się do opisywanych warunków :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zuraw napisał:

Jeśli mnie nie wpuszczą na camping z powodu braku wolnych miejsc, to i przyczepa niewiele da. 

W Lipocie miejsc na przyczepę nie powinno zabraknąć.

A gdyby nawet, to właśnie przyczepa wiele da. Wiele, bo pełny komfort mieszkania* ;)

 

*miejsce na parkingu bez 230V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie nie wpuszczą na camping z powodu braku wolnych miejsc, to i przyczepa niewiele da. 
Gdzie Cię nie wpuszczą? Na Węgrzech? Raczej mało prawdopodobne aby na jakimś kempingu nie było miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie jak tam z obłożeniem na kempingu? Ewentualnie w Papie ktoś coś wie jakie obłożenie? Z góry wielkie dzięki za informacje.
Jedź i się nie martw. Zarówno w Lipocie jak i w Papie nie ma możliwości aby nie było miejsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.