Jump to content
mark

Termal kemping Lipot

Recommended Posts

mark

Witam, wybieram się w połowie lipca na kemping Lipot. Proszę o opinie i wrażenia z tego kempingu. Czy na północy Węgier temperatury są w granicach 25-28 stopni. Dziękuje za wszelkie info.. Pozdrawiam Mark 

Blazey

Witam

Też się zastanawiam nad tym kempingiem, ewentualnie Komarom. Podłączam się pod pytanie, może ktoś już tam był i coś więcej może powiedzieć o tych kempingach, basenach termalnych?

Cezarr

Ja też tam jadę, nawet zarezerwowałem sobie miejsce a więc zobaczę na miejscu jak będzie podobno bardzo fajnie :]

krisio

To i ja sie podpinam pod tem temat :)

Kajetan

To i ja sie podpinam pod tem temat :)

Krisio, Ty miałeś zdaje się jakieś dzikie kraje zwiedzać, Ukrainę czy Rumunię.... wampirów szukać  :hmm:  :look:

krisio

Krisio, Ty miałeś zdaje się jakieś dzikie kraje zwiedzać, Ukrainę czy Rumunię.... wampirów szukać  :hmm:  :look:

Pare dni tu pare dni tam...Informacji nigdy za wiele :) Musze mieć wrazie co jakąs alternatywę, róznie to może byc. A Nie daleko  tej miejscowości ( tylko w Słowacji) Agnieszka ma rodzinkę,więc jest opcja że mała objazdówka będzie .. :przyczepa::pub:

pozdro!

Cezarr

A może znajdzie się więcej chętnych na wyjazd w połowie lipca na kemping w Lipót  :]  :]  :]

krisio

A może znajdzie się więcej chętnych na wyjazd w połowie lipca na kemping w Lipót  :]  :]  :]

My urlop dopiero w sierpniu. Dwa ostatnie tygodnie. Ale czekamy na relacje z kempingu od Ciebie :) Może się na niego wybierzemy. Więc dokumentuj swój pobyt ..:) ceny,ceny,ceny..Bo na temat cen to mamy rózne rozbieżne informacje.

jacol

Jakie rozbieżne, ceny są tutaj

http://lipoticamping.hu/index.php?lang=en

W zeszłym roku za całość (4 osoby) płaciłem w przeliczeniu około180 zł. Wszystko tak jak na zdjęciach, "zegarki" na rękę do wchodzenia na baseny i na kemping.  Kemping nowy, uruchomiony 2 -3 lata temu po modernizacji, wydzielone parcele pod przyczepy. Łazienki nowe połączone z basenami (potrzebny "zegarek" :tuptup:  ). Na terenie basenów zaplecze gastronomiczne. Miasteczko niewielkie (raczej większa wioska), sklep spożywczy zlokalizowany koło kościoła. Teren nizinny, drogi lokalne z małym natężeniem ruchu - śmiało można pojeździć rowerem.

Cezarr

My urlop dopiero w sierpniu. Dwa ostatnie tygodnie. Ale czekamy na relacje z kempingu od Ciebie :) Może się na niego wybierzemy. Więc dokumentuj swój pobyt .. :) ceny,ceny,ceny..Bo na temat cen to mamy rózne rozbieżne informacje.

Będą fotki na pewno :]

Pisałem do nich i ceny mają takie jak na stronie, są jak najbardziej aktualne, chyba że chodzi Ci o ceny w sklepach

Jacek a jak z większymi sklepami są tam gdzieś, bo nie wiem czy targać coś ze sobą czy na miejscu kupię?

No i jeszcze jedno czy mają dobre piwo beer.gif  czy jakieś popłuczyny a015.gif

Cezarr

No i najważniejsze pytanie do Jacka od dzieciaków no i od mnie, czy jest tam WiFi :]   :]   :]  

Blazey

A może znajdzie się więcej chętnych na wyjazd w połowie lipca na kemping w Lipót :]:]:]

Ja mam urlop od 15 lipca. Możliwe, że tam zawitamy.

Edited by Blazey (see edit history)

krisio

Jakie rozbieżne, ceny są tutaj

http://lipoticamping.hu/index.php?lang=en

W zeszłym roku za całość (4 osoby) płaciłem w przeliczeniu około180 zł. Wszystko tak jak na zdjęciach, "zegarki" na rękę do wchodzenia na baseny i na kemping.  Kemping nowy, uruchomiony 2 -3 lata temu po modernizacji, wydzielone parcele pod przyczepy. Łazienki nowe połączone z basenami (potrzebny "zegarek" :tuptup:  ). Na terenie basenów zaplecze gastronomiczne. Miasteczko niewielkie (raczej większa wioska), sklep spożywczy zlokalizowany koło kościoła. Teren nizinny, drogi lokalne z małym natężeniem ruchu - śmiało można pojeździć rowerem.

Ja o tym kempingu dowiedziałem sie od gościa kóry mieszka w Słowacji po przeciwnej stronie basenu :D . Własnie on mi powiedział że tak jak dla nas z przyczepką to wyjdzie ileś tam forintów co po przeliczeniu średnio po 1.7zł dało 90zł :) , a własnie na stronie jest zupełnie inaczej..:( a szkoda. 

Cezarr

Ja mam urlop od 15 lipca. Możliwe, że tam zawitamy.

No i :ok:  jeszcze kilka zestawów i mamy zlot barbecue-158215.gif

jacol