Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @piterek. Miałem to napisać wczoraj po przeczytaniu posta @fijasek, ale nie chciałem zabrzmieć zbyt kontrowersyjnie :) Myślałem, że tylko ja mam takie odczucia, a nie chcę się narazić miłośnikom Węgier, chociaż sam jak już pisałem mam do tego kraju wielki sentyment. Lipot na dzień dzisiejszy wygląda tak jak mógłby wyglądać 20 lat temu. No, może automatyczny szlaban sterowany kamerą to inwestycja na miarę współczesności ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, Marcin_G napisał:

Dzięki @piterek. Miałem to napisać wczoraj po przeczytaniu posta @fijasek, ale nie chciałem zabrzmieć zbyt kontrowersyjnie :) Myślałem, że tylko ja mam takie odczucia, a nie chcę się narazić miłośnikom Węgier, chociaż sam jak już pisałem mam do tego kraju wielki sentyment. Lipot na dzień dzisiejszy wygląda tak jak mógłby wyglądać 20 lat temu. No, może automatyczny szlaban sterowany kamerą to inwestycja na miarę współczesności ;).

 

Edytowane przez fijasek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sobie przed chwilą nawciskalem a chciałem napisać że ja ostatnie  kilkanaście lat na wakacje jeździliśmy na kwatery więc doświadczenia z kempingami nie mam ale w 2000 roku byłem na Węgrzech na jakimś zadupiu pod namiotem. Kemping kawałek placu z wejściem na baseny a na basenach jeden brodzik i dwa baseny z ciemna śmierdzącą wodą i jedna buda z langoszami, dlatego dla mnie ten jest całkiem spoko. Wiem że wtedy już było Hajduszoboszlo i temu podobne  ale ja na takich kempingach nie bywałem i porównałem go do tego na którym byłem. Pewnie za kilka lat jak trochę świata zwiedzę będę miał inne zdanie. 

Posdrawiam wszystkich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

czesc Koledzy

wybieramy się wlasnie z powodu prognozy pogody nad polskim morzem na ten kamping, jest sens rezerwować czy jak przyjedziemy jest szansa na parcele?

I drugi watek, nie zauwazylem w opisie czy na parceli jest kanalizacja? na www jest enigmatyczny opis ze czesc parceli z wodą i prądem - ktora to czesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce powinno być, ale zawsze lepiej do nich napisać i się upewnić.

Co do parcel, to prąd masz wszędzie, wody na swojej nie miałem. Trzeba było biegać do słupka, ale może w nowej części kempingu są jakieś parcelki z wodą, nie zwróciłem uwagi. Kanalizacji nie było i raczej się nie spodziewaj. Sanitariaty totalna kicha i przez to dla mnie kemping skreślony. Jedyne co na plus to sklepik na kempingu i bar na wieczornego drinka. 

W niedzielę wróciłem z Papy i moim zdaniem tam jest o niebo lepiej, zarówno na kampingu, jak i na basenach. Sama Papa też fajna do pospacerowania. Nie potrzeba rezerwacji bo kemping wypełniony może w 25%. Do Papy może kiedyś jeszcze zajadę, do Lipot na pewno nie. Więc to taka moja osobista rekomendacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin_G napisał(a):

Miejsce powinno być, ale zawsze lepiej do nich napisać i się upewnić.

Co do parcel, to prąd masz wszędzie, wody na swojej nie miałem. Trzeba było biegać do słupka, ale może w nowej części kempingu są jakieś parcelki z wodą, nie zwróciłem uwagi. Kanalizacji nie było i raczej się nie spodziewaj. Sanitariaty totalna kicha i przez to dla mnie kemping skreślony. Jedyne co na plus to sklepik na kempingu i bar na wieczornego drinka. 

W niedzielę wróciłem z Papy i moim zdaniem tam jest o niebo lepiej, zarówno na kampingu, jak i na basenach. Sama Papa też fajna do pospacerowania. Nie potrzeba rezerwacji bo kemping wypełniony może w 25%. Do Papy może kiedyś jeszcze zajadę, do Lipot na pewno nie. Więc to taka moja osobista rekomendacja.

Właśnie będę tam w poniedziałek czyli mogę liczyć na ciekawe miejsce? U mnie Lipot był by i ponownie w tym roku ale z cenami oszaleli dlatego wybieram się do Papy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, WojtexJanex7 napisał(a):

Właśnie będę tam w poniedziałek czyli mogę liczyć na ciekawe miejsce?

Bez problemu.... przy czym nie wiem co dla Ciebie oznacza ciekawe miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie maja tam niby mapkę, ale nie umiem sie w niej odnależć, czesc parceli z kostką, czesc zwirowa, sa jakieś zacienione ?
 
Tak, niektóre są z kostką i wtedy na kostce stawiasz przyczepę. Poza kostką też jest żwir, więc w zasadzie niewiele się różnią. Wszystkie parcele mają przyłącza wody i zrzut szarej.

Przyjedziesz na miejsce to sobie wybierzesz parcele która chcesz i tyle. Bo jeśli pytasz bo chcesz rezerwować to wiedz że rezerwować tam niczego nie ma sensu. Miejsca są tam zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2023 o 12:49, WojtexJanex7 napisał(a):

Właśnie będę tam w poniedziałek czyli mogę liczyć na ciekawe miejsce? U mnie Lipot był by i ponownie w tym roku ale z cenami oszaleli dlatego wybieram się do Papy..

Daj znać proszę jak z oblozeniem kempingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jag888 napisał(a):

Daj znać proszę jak z oblozeniem kempingu

Spoko do wyboru do koloru.... Mozna przybywać... Tylko baseny to przy Lipot się chowają.. odpadające płytki liście pływające, jakieś plastry, piachu tony na dnie.. jakby nigdy nikt nie sprzatał, zjeżdżalnie nie działające, schody oblepione gumami.. poprostu baseny zewnętrzne są zaniedbane... Taka moja opinia... Ale sam kemping polecam?

Oczywiście pisze o basenach w Papie i o kempingu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WojtexJanex7 napisał(a):

Spoko do wyboru do koloru.... Mozna przybywać... Tylko baseny to przy Lipot się chowają.. odpadające płytki liście pływające, jakieś plastry, piachu tony na dnie.. jakby nigdy nikt nie sprzatał, zjeżdżalnie nie działające, schody oblepione gumami.. poprostu baseny zewnętrzne są zaniedbane... Taka moja opinia... Ale sam kemping polecam?

Oczywiście pisze o basenach w Papie i o kempingu..

Dziękuję, myśleliśmy o Lipot, zniechęcił mnie brak kanalizacji na dzialce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.