Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobry stosunek ceny do jakości, przynajmniej z opisów innych kampów. Ja tam raz byłem i nam się bardzo podobało także na zakończenie wakacji jak znalazł  
Polemizowałbym. Byłem tam już kilka razy i zawsze się zastanawiam co tych ludzi tam ciągnie :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacekzoo napisał:

Dobry stosunek ceny do jakości, przynajmniej z opisów innych kampów. Ja tam raz byłem i nam się bardzo podobało ? także na zakończenie wakacji jak znalazł :D 

Tyle że pasjonujecje się tam każdym nowym drzewkiem.... Lipot bardzo zdrożał... Rzekłbym że w ciągu 5 lat mocno ponad 100 procent. Wali tam mnóstwo ludzi....a basenów nie przybywa, tylko miejsc dla klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Samo kąpielisko jest bardzo ciekawe choćby z atrakcjami dla dzieci, młodzieży w porównaniu choćby z Berekfurdo. Dodatkowy atut to bliskość z granicą Polski czyli noclegownia w drodze do Polski .

Dużym --------- minusem jest dojazd, weryfikuje luźne rzeczy w przyczepie.

Co do cen to tanio było i nie wróci więcej  :) 

Dla przykładu jak jest u nas na Kempingach, jak jest standard lepszy to i cena jest wyższa a basenów niema.    

Pytanie a co nie zdrożało ? 

Paliwo? zakupy ? kempingi w Chorawcji? Grecji? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Commander napisał:

Tyle że pasjonujecje się tam każdym nowym drzewkiem.... Lipot bardzo zdrożał=... Rzekłbym że w ciągu 5 lat mocno ponad 100 procent.

Kiedy w Lipocie płaciłeś poniżej 100 zł za kemping i baseny? Wzrost cen był i jest ale nie o ponad 100%! 5 lat temu za zestaw 2+1+pies płaciłem około 140 zł. W tym roku za zestaw 2+2 (jedno dziecko 3 lata)+pies około 180 zł.

Cytat

Wali tam mnóstwo ludzi....

Bo blisko mają i Czesi i Austriacy i Słowacy. Wcale nie Polacy są tam głównymi klientami a przede wszystkim właśnie Czesi i Słowacy dla których jest to naprawdę rzut beretem.

Cytat

a basenów nie przybywa, tylko miejsc dla klientów.

IMO nie tylko nie przybywa basenów, co te co są są w coraz gorszym stanie. Np. te polewaczki dla dzieciaków - farba odłazi, rdza wszędzie - zastanawiam się, czemu nic z tym nie robią.

15 minut temu, Daniel DJR napisał:

Samo kąpielisko jest bardzo ciekawe choćby z atrakcjami dla dzieci, młodzieży w porównaniu choćby z Berekfurdo. Dodatkowy atut to bliskość z granicą Polski czyli noclegownia w drodze do Polski .

No w Berekfurdo to akurat nic nie ma :P Jak już porównać Lipot to porównajmy go do Papy, Sarvaru, Bukfurdo, które są w niedalekiej odległosći. Natomiast po słowackiej stronie mamy jeszcze ThermalPark w Dunajskiej Stredzie. Zaletą wszystkich tych wymienionych miejsc jest to, że są w miasteczkach i można spacerem wyjść poza kemping, a atrakcje na basenach porównywalne - poza Sarvarem, gdzie IMO jest więcej basenów i atrakcji.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dobudowano dodatkowej zdzieralni ? z pontonami? :) dwa lata temu nie było tego. 

Nie rozbudowano kempingu? wiadomo że drzewa nie urosną w chwilę. 

Co do atrakcji : w Papie też jest mniej atrakcji dla małych dzieciaków choć stan podobny lub gorszy. Fakt są baseny wewnętrzne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Daniel DJR napisał:

A nie dobudowano dodatkowej zdzieralni ? z pontonami? :) dwa lata temu nie było tego. 

Tak, na basenach doszło to i tyle. Ale przydałoby się też odświeżać inne rzeczy - polewaczki dla dzieciaków aż się proszą o odmalowanie. Ludek pirat nie działa chyba od 5 lat! :D 

Cytat

Nie rozbudowano kempingu? wiadomo że drzewa nie urosną w chwilę. 

Rozbudowano :) Ale po łebkach. Już pisałem gdzieś o minusach nowego kempingu - brak przyłączy wody, brak kraników z wodą (3 chyba na całe wielkie pole), bardzo słabe sanitariaty. A idź do starego kontenera na starej części to Cię cofnie :P bo nikt nie wpadł na pomysł aby go wymienić. Papa infrastrukturą kempingową bije Lipot na głowę. Sanitariatami także. I do tego jest (chyba) taniej.

Cytat

Co do atrakcji : w Papie też jest mniej atrakcji dla małych dzieciaków choć stan podobny lub gorszy. Fakt są baseny wewnętrzne.

IMO akurat w Lipot dla malych dzieciaków atrakcje są słabe. Mamy polewaczki,  dwoma brodzikami. Zjeżdzalnia w brodziku jest beznadziejna, że małe dziecko bez asekuracji wpada i zanurza się w całości w wodzie. IMO w Papie basen dla maluchów, ze zjeżdzalnią jest dużo bezpieczniejszy - możesz dzieciaka puścić samego i siedzieć obok - piszę z perspektywy 3 latki, którą w Lipocie wszędzie musiałem asekurować.

Żeby nie było. Lubię Lipot, ale nie rozumiem jego renomy. Jak spytasz gdziekolwiek gdzie na baseny na Węgry, to w pierwszej kolejności każdy poleca właśnie Lipot :) Tego fenomenu nie rozumiem

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

No w Berekfurdo to akurat nic nie ma :P 

Mnie akurat Berekfurdo odpowiada. W Lipocie byłem dwa razy 4 i 5 lat temu i już wtedy kible były takie sobie, a co dopiero teraz.

Ale jak to się mówi, każdy lubi i patrzy na co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.