Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie Wy stoicie ?? bo Was nie widze :P Slamal bo Ciebie wogóle :P

parcela 40, ale tylko do jutra, rano się zwijamy do vadas w sturovie na słowacji

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taka mała ciekawostka dla innych na przyszłość. Te nowe parcele, najbliżej wjazdu są pozbawione przyłączy wszelkich. Są pojedyńcze studzienki ale zasypane całkowicie ziemią. Czyli przyłącza są tylko na tych starych parcelach.

 

Trochę to niesprawiedliwe, bo przy przyjeździe o tym nie informują tylko mówią, żeby ustawić się gdzie jest wolne miejsce. Mój brat wczoraj przyjechał i zajął jedną z tych nowych parceli i niestety przyłączy nie ma. Obok Polacy w kamperze mają ten sam problem.

 

Szkoda tylko że każda parcela liczona jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slamal77, proszę napisz coś o kempingu i kąpielisku w Sturovie.

hej.

Właśnie uciekłem ze sturova. Baseny  tam są super i mnóstwo atrakcji dla dzieciaków -na pewno nie będą się nudzić - praktycznie wszędzie betonowa kostka o plażingu na trawce można zapomnieć. Natomiast do szewskiej pasji doprowadzało to że z jednej strony wesołe miasteczko huczało do 22 a po 22 do 24 dyskoteka. Podróżuję z 1,5 roczną córką dla tego to straszenie przeszkadzało. Straszne parcele wysypane białym żwirkiem i do tego ciasne alejki i ustawienie cepki graniczy samemu z cudem bo kółko podporowe się zapada w nich. do parceli doprowadzono prąd i odpływ szarej wody oraz elektrykę. ja po półgodzinnej walce poddałem się i ustawiłem na zielonym polu namiotowym. restauracyjek i sklepów z gadżetami co nie miara jak na promenadzie nad bałtykiem - rodzice chować kasę bo kusi. "Restauracyjki" serwują jedzenie odgrzewane w mikrofalach pomimo ładnej ekspozycji, nie skusiliśmy się - wszędzie mikrofala - a fe. kemping duży, bardzo dużo ludzi i sporo głośnej młodzieży. ja na pewno tam więcej nie zawitam. z lipotem przegrywa w cuglach. teraz dupsko moczę w thermal parku w dunajskiej stredzie na słowacji. mój punkt nr 1 jak na razie cisza, spokój, fajne miasteczko blisko, trochę lepsze zaplecze sanitarne mogło by być, ale klimat do karawanigu od 12 lat się tu nie zmienił dla mnie bajka. pozdrowionka. 

Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

Właśnie uciekłem ze sturova. Baseny  tam są super i mnóstwo atrakcji dla dzieciaków -na pewno nie będą się nudzić - praktycznie wszędzie betonowa kostka o plażingu na trawce można zapomnieć. Natomiast do szewskiej pasji doprowadzało to że z jednej strony wesołe miasteczko huczało do 22 a po 22 do 24 dyskoteka. Podróżuję z 1,5 roczną córką dla tego to straszenie przeszkadzało. Straszne parcele wysypane białym żwirkiem i do tego ciasne alejki i ustawienie cepki graniczy samemu z cudem bo kółko podporowe się zapada w nich. do parceli doprowadzono prąd i odpływ szarej wody oraz elektrykę. ja po półgodzinnej walce poddałem się i ustawiłem na zielonym polu namiotowym. restauracyjek i sklepów z gadżetami co nie miara jak na promenadzie nad bałtykiem - rodzice chować kasę bo kusi. "Restauracyjki" serwują jedzenie odgrzewane w mikrofalach pomimo ładnej ekspozycji, nie skusiliśmy się - wszędzie mikrofala - a fe. kemping duży, bardzo dużo ludzi i sporo głośnej młodzieży. ja na pewno tam więcej nie zawitam. z lipotem przegrywa w cuglach. teraz dupsko moczę w thermal parku w dunajskiej stredzie na słowacji. mój punkt nr 1 jak na razie cisza, spokój, fajne miasteczko blisko, trochę lepsze zaplecze sanitarne mogło by być, ale klimat od 12 lat się tu nie zmienił dla mnie bajka. pozdrowionka. 

Dzięki, nie pojedziemy tam.  Wybierzemy jednak Węgry. Dunajską Stredę znamy i też lubimy. Udanego wypoczynku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wersowa - my teraz nie dojedziemy, wiec mozesz spac spokojnie - nie bedzie nauki jazdy na rowerku :]  :]  :]  :]  :]  :]  - walimy od razu na Cro... ale kto wie moze w drodze powrotnej zaliczymy Lipot na 2 dni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.