Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobry  cel :)

My z Wrocławia jedziemy spokojnie ok 6-7godz. Pewnie się miniemy,bo urlop zaczynamy 12.07. A szkoda,bo nasza 4latka miałaby koleżankę :)

 

Dobre ! ,jedziemy 6-7 godzin - chyba SAMOLOTEM.

 

Poproszę o uzasadnienie tego czasu przejazdu zestawem , bo ja mimo że jeżdżę na Węgry od kilkunastu lat nie mogę tego pojąć.

Z Wrocławia do LIPOTU czas przejazdu :przyczepa:  6-7 godzin ,to chyba żart. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Takie wypowiedzi tylko wprowadzają forumowiczów w błąd. :czerwona:

Jeżeli uzasadnisz sensownie swoją wypowiedź to publicznie przeproszę za to co napisałem .Lucek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ! ,jedziemy 6-7 godzin - chyba SAMOLOTEM.

 

Poproszę o uzasadnienie tego czasu przejazdu zestawem , bo ja mimo że jeżdżę na Węgry od kilkunastu lat nie mogę tego pojąć.

Z Wrocławia do LIPOTU czas przejazdu :przyczepa:  6-7 godzin ,to chyba żart. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Takie wypowiedzi tylko wprowadzają forumowiczów w błąd. :czerwona:

Jeżeli uzasadnisz sensownie swoją wypowiedź to publicznie przeproszę za to co napisałem .Lucek

 

 

Lucjan My z Boguszowa przez Kudowe jedziemy okolo 6-6,5 godziny...

 

post-11643-0-52124200-1434401630_thumb.png

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek nie wiem jak mam ci wyliczyć - ostatni wyjazd - wyjechawszy z domu o 7:30 - od 8:15 do 12:00 byliśmy w Kudowie (czekaliśmy na Gala i załatwialiśmy ubezpieczenia i inne takie), po 12:00 wyjechaliśmy i na Lipocie byliśmy przed 18:00 - chcesz bilingi telefoniczne z połączeń z 2013 roku?

 

Nie wiem jak podróżujesz, inny przykład - wyjazd z Siofoku z Campu do Rijeki (parking pod Tower Center) tez okolo 400 km i tez 6,5 godziny jechaliśmy - nawet Gal ze swoja 7 metrową przyczepą taki czas ze mną wykręcił...

 

Ludzie rożnie jeżdżą - zależny od warunków, możliwości sprzętu, umiejętności i rozsądku - Nas tez straszona trasą z Krk'u do Linz przez Villach ze to jazda na cala noc... Z Nijevic wyjechaliśmy przed 13:00 a w Linz na spanie byliśmy po 22:00 zaliczając 2 przystanki - Jedzenie w Rijece i Market w Villach ;-) i Gal tez za mną jechał i nie narzekał na predkosc, gdzie ostatnie 100km jechaliśmy w ulewie.

 

Nie wiem jak podróżujesz - nam z mala przyczepka srednie wychodza na duzych trasach okolo 85 km/h, z duza budka średnio wychodzi ponad 75km/h

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ! ,jedziemy 6-7 godzin - chyba SAMOLOTEM.

 

Poproszę o uzasadnienie tego czasu przejazdu zestawem , bo ja mimo że jeżdżę na Węgry od kilkunastu lat nie mogę tego pojąć.

Z Wrocławia do LIPOTU czas przejazdu :przyczepa:  6-7 godzin ,to chyba żart. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Takie wypowiedzi tylko wprowadzają forumowiczów w błąd. :czerwona:

Jeżeli uzasadnisz sensownie swoją wypowiedź to publicznie przeproszę za to co napisałem .Lucek

Na szczęście nie muszę się z niczego i nikomu tłumaczyć.

Powiedziałam ile faktycznie czasu jedziemy do Lipot i nie mam zamiaru nikogo wprowadzać w błąd, bo i po co?Jaki miałby być tego sens?

Od nas to 450km, więc nie wiem co w tym dziwnego?

Znam takich co do Gorzowa z Wrocławia jadą 5godzin, a my jedziemy 3 i to zgodnie z przepisami (oczywiście bez przyczepy)

Nie wiem po co takie tryskanie jadem....

a którą trasą tam jeździcie,  teraz na A4 jakieś remonty. rozważam przejazd na głuchoałazy i przez czechy.

Tydzień temu jechaliśmy na Bielsko, ale omijaliśmy A4. Teraz też bym nie ryzykowała.

My zazwyczaj na Międzylesie->Olomuniec->Brno->Bratysława-> LIpot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem szczególnie jadowity ani złośliwy.

Podawanie czasu przejazdu zestawem z Wrocławia do Lipot do 7godzin, to naprawdę fantazja. Z prostego wyliczenia trasy 450 km podzielone przez 7 godzin wychodzi średnia 64,28 km/h.

Przejazd zestawem do Międzylesia to już jest poważne ograniczenie czasowe nie mówiąc już o czasie przejazdu przez Czechy . Autostrada pozwala trochę skrócić czas przejazdu ale nie aż tak bardzo.

Taki ewentualny czas przejazdu na tej trasie to ewidentne zagrożenie na drodze.

Bądźmy odpowiedzialni za słowa , i oto mi przede wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic dziwnego. I nie wiem czemu nadal twierdzisz ze zmyslam. Z twoich wyliczeń wynika, że zawrotnej prędkości nie osiągamy, dlatego też nie wiem czemu piszesz o niebezpieczeństwie?

Myślę, że dalsza dyskusja o czasie przejazdu nie ma większego sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + znajomi z Krakowa do Lipotu tj. 408 km przejechałem w 8,20 h trasą przez Wadowice, Andrychów, Kocierz, Żywiec (korki) i Zwardoń, a wiec dziury.

 

W tym było...

2 tankowania LPG 2 pojazdów + sikania + hotdogi :]  .

1 postój na obiad w trasie ok 50 minut.

 

Więc jakby się bractwo nie ślimaczyło i nie przegapiło też właściwej drogi (nie polecam z budą przez Kocierz :fuck: ) to i ta trasa jest w zasięgu na ok. 6,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry  cel :)

My z Wrocławia jedziemy spokojnie ok 6-7godz. Pewnie się miniemy,bo urlop zaczynamy 12.07. A szkoda,bo nasza 4latka miałaby koleżankę :)

może my w tym terminie wyskoczymy to będzie miała kolegę, Kostka z resztą poznaliście na Langoszach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.