Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

I widzisz, najpierw sam piszesz, że to kwestia człowieka a potem sam wydajesz osąd ;-) Ja np osobiście wolę Węgry niż Chorwację. Chorwacja jest mocno przereklamowana i za to sobie tylko liczą. Jedzenie średnie a wręcz słabe. Lepiej zjadłem w restauracji Chorwackiej w Warszawie niż tam. Do tego na każdym kroku Cię naganiają do restauracji, więc nawet w spokoju połazić po miasteczkach się nie da. No i mają wg mnie słaby stosunek ceny do oferowanej jakości. Na Węgrzech ten stosunek ceny do jakości wg mnie jest w sam raz.

 

Może jakiś szybki kurs czytania emotikonów i sarkazmu koledze by się przydał  :]   :yes: . Chyba każdy kto choć trochę śledzi kącik węgierski na forum wie, że od kilka lat jeżdżę tylko w tamtym kierunku  :serducha:  mimo tego że w Lipocie jest nuda, a Węgry to Chorwacja dla ubogich  :skromny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może jakiś szybki kurs czytania emotikonów i sarkazmu koledze by się przydał :]:yes: . Chyba każdy kto choć trochę śledzi kącik węgierski na forum wie, że od kilka lat jeżdżę tylko w tamtym kierunku :serducha: mimo tego że w Lipocie jest nuda, a Węgry to Chorwacja dla ubogich :skromny: .

To trzeba było tak od razu ;-) Nie śledzę wszystkiego, a na słowo Chorwacja the best reaguje już alergicznie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze swoja uwage na temat WIFI w Lipot - tragedia. Nie dosc, ze dobry zasieg jest przy recepcji i przy glownej toalecie to szybkosc samego lacza jest porazajaco slaba. Probowalem ogladnac mecz Polska-Niemcy i niestety sie nie dalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja jest mocno przereklamowana i za to sobie tylko liczą. Jedzenie średnie a wręcz słabe. Lepiej zjadłem w restauracji Chorwackiej w Warszawie niż tam. Do tego na każdym kroku Cię naganiają do restauracji, więc nawet w spokoju połazić po miasteczkach się nie da. 

 

Jacek, w miejscowościach turystycznych tak jest bardzo często. Lata temu kilka dni spędziłem w Zagrzebiu i chodziliśmy po knajpach z lokalsami. Wierz mi że jeśli ktoś lubi pieczone mięsa i przetwory mięsne to Chorwaci przygotowują je bajecznie. 

Węgierską kuchnię też uwielbiam, ale tez najlepsza jest trochę na uboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że to co doświadczyłem było czymś super dla Holendrów. Dla mnie tam nie było ich tożsamości, niczego. Kiedyś może wrócimy. Ale w inne miejsce. Prawdziwsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komarów w Lipot to dziwiłem się skąd na aucie zaparkowanym pod drzewem biorą się martwe owady. Teraz juz wiem, codziennie wieczorem nad kempingiem, basenami i okolicą latają dwa samoloty ktore opryskuja teren sbstancja na komary. Musze przyznac, ze to dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem, codziennie wieczorem nad kempingiem, basenami i okolicą latają dwa samoloty ktore opryskuja teren sbstancja na komary. Musze przyznac, ze to dziala.

 

Samo zdrowie, super miejsce na odpoczynek , dobrze że co rano napalmem nie bombardują

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo zdrowie, super miejsce na odpoczynek , dobrze że co rano napalmem nie bombardują

 

wysłane z telefonu

Tak samo jak offy, autany i inne komar killery, których zapewnie uzywasz. Ps, rozmawialem w recepcji kempingu na temat tych opryskòw i zapewniali, że są nieszkodliwe dla ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak offy, autany i inne komar killery, których zapewnie uzywasz. Ps, rozmawialem w recepcji kempingu na temat tych opryskòw i zapewniali, że są nieszkodliwe dla ludzi

 

repelenta nie używałem przez ostatnie 4-5 lat , wcześniej tylko naturalne odstraszacze 

dziwnie się czuję jak ktoś mi wmawia, że te opryski to zabijają robaczki a dla mnie sa nieszkodliwe  :]

ale rozumiem, że czasem trzeba się poświęcić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris czy ktoś Cię tam wysyła?

Nie jedź tam więcej i nie obrzydzaj tego miejsca innym...

 

odczep się - to jest moje zdanie i nie musisz się zgadzać, nie lubię jak mnie opryskują środkiem na komary, nikomu nic nie obrzydzam - ja tam nie jeżdżę, wystarczyły mi dwa dni w zeszłym roku  (akurat komarów nie było i nic nie latało mi po niebie, ale coraz bardziej nie lubię miejsc z hałasem bachorów)

 

w buku też opryskują , ostatnio przyjechałem i latał kukuruźnik - zapytałem na recepcji do kiedy będą latali bo się zabieram i nie płacę za pobyt - mieli latać jeszcze dwa dni, przeprosili mnie za niedogodności i faktycznie nie kazali nic płacić 

 

pozdrowienia z wyspy bez komarów  :yay:

 

do zobaczenia na Węgrzech za tydzień  :ee:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.