Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku chyba nic nie latało, bo komary nie były jakimś wielkim problemem. W dzień ich ogóle nie było. Pojawiały się dopiero wieczorem. Zwykła spirala zapalona czy tam świeca je skutecznie odstraszała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam lipot lubię i moja córa też. dziś w nocy się tam wybieram i zostanę na pewno kilka dni. w zeszłym roku komarów nie było. jakieś pojedyncze sztuki się przybłąkały to i spirala wystarczyła. Będę pośladki moczył i piwko miejscowe degustował. towarzystwo  do piwka mile widziane  :piwko: . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kempingu, komary po opryskach wystepuja ale w nieduzej ilosci. Nie mozna mowic o pladze. Znikaja calkowicie okolo 22.30.

@slamal77 my niestety juz opuscilismy Lipot, niemniej zyczymy udanego odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem. miejsca do wyboru, wieczorem popryskali z kukuruźnika na komary więc prawie ich nie ma. pogoda rewelacja. z nowości to pojawił się sklepik na kempingu co prawda otwarty tylko z rana, ale podstawowe pieczywo  można dostać. póki co cisza i spokój, chyba dlatego że mało ekip na skwerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybieramy się 8.07 do Lipot i mam pytanie jak najlepiej dojechać z Katowic? W google mapach pokazuje mi trasę przez Czechy i kawałek do Bratysławy, ale z tego co wyczytałem to ten kawałek do Bratysławy z Czech D2 jest płatny i trzeba też winetę ekstra na Słowację. Czy lepiej lecieć na Ziline i tylko kupić winetę na samą Słowację?

 

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę przez Ziline. Z tego co wiem sporo zwężeń masz na autostradzie w Czechach.

Pamiętaj że wlot na Węgrzech od 2015 roku też wymaga winiety chyba że pojedziesz na stare przejście graniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybieramy się 8.07 do Lipot i mam pytanie jak najlepiej dojechać z Katowic? W google mapach pokazuje mi trasę przez Czechy i kawałek do Bratysławy, ale z tego co wyczytałem to ten kawałek do Bratysławy z Czech D2 jest płatny i trzeba też winetę ekstra na Słowację.

Czy lepiej lecieć na Ziline i tylko kupić e-winetę na samą Słowację?

 

 

@Skovi

Twoja marszruta...                                            e-winieta namiar GPS

      ←  tak jeździmy od wielu lat

Pozdrawiamy z     Hiszpanii...

Ir & Ed

Edytowane przez Ir & Ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. A jeszcze chciałem zapytać Was gdzie kupić najlepiej winietę, w Polsce gdzieś, czy na granicy?

 

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę przez Ziline. Z tego co wiem sporo zwężeń masz na autostradzie w Czechach.

Pamiętaj że wlot na Węgrzech od 2015 roku też wymaga winiety chyba że pojedziesz na stare przejście graniczne.

Hmmm....nie zauważyłem konieczności wykupienia winietki na wjeździe na Węgry. Zaraz za granicą odbyłem w lewo na lokalne drogi. Może mi się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....nie zauważyłem konieczności wykupienia winietki na wjeździe na Węgry. Zaraz za granicą odbyłem w lewo na lokalne drogi. Może mi się udało?

 

nie ma potrzeby - zjazd jest dobrze oznaczony a przy nim info o Matricy - ze albo kupujesz albo zjeżdżasz... lokalnymi drogami od granicy do Lipotu dojedziesz na luzaku w godzinke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma potrzeby - zjazd jest dobrze oznaczony a przy nim info o Matricy - ze albo kupujesz albo zjeżdżasz... lokalnymi drogami od granicy do Lipotu dojedziesz na luzaku w godzinke.

 

Bartek czy szukałeś gdzieś potwierdzenia tego? Na stronie go-hu (operator winiet) i ich mapie widnieje cała droga M15 jako płatna. Kiedyś słyszałem o fakcie że sprawdzali winiety zaraz za przejściem przed pierwszym zjazdem z autostrady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bylem tam 3 lata temu z buda i rok temu solo. Droga jest ok. Gal ze swoja wielka lochą przejchal za nami bez problemów...

 

trasa z dwóch stron bez winiety na Hungary

 

post-11643-0-60410100-1467202001_thumb.png

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.