Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2021 o 08:37, filipert napisał:

No proszę... Gratulacje! 

Skrobnij trochę info o tych wątpliwościach co tu były. 

 

W dniu 1.11.2021 o 09:25, Bury Kocur napisał:

Gratuluje Tomku - jak znajdziesz czas to zamieść jakieś fotki Swego nowego zakupu i może jakieś szczegóły co kupiłeś bo osobiście nie mogę się doszukać tego.

Z góry dzięki

Pzdr

Włodek

Dziękujemy za gratulacje. 

Przepraszam, że dopiero teraz piszę - dalsza część dyskusji będzie w wątku, w którym prosiliśmy o opinie przed zakupem. A podsumowując - przyczepa wydaje się w dobrym stanie, nie udało się wbić nigdzie śrubokręta, wydaje się być sucho, twardo i sprawnie.

Pozdrawiamy, K. i T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

z ostatnią przyczepą niestety nie wypaliło, ale mam teraz nową na oku :)

https://www.otomoto.pl/oferta/swift-challenger-2-3-osobowa-przedsionek-mover-ladna-przestronna-ID6Eevjt.html?

Czy ktoś może zna tego sprzedającego? Centrum Samochodów i Kempingów (Otwock Mały pod Warszawą)

Czy coś może szczególnego zwraca uwagę jeśli chodzi o treść ogłoszenia i zdjęcia?

Czy może ewentualnie ktoś z okolic Warszawy miałby możliwość podjechać ze mną obejrzeć tę przyczepę? Oczywiście odwdzięczę się za pomoc jakąś zacną butelczyną :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie przyczepa z poniższego linku.

Pan mówił że kilka osób już oglądało ale nikt jak do tej pory nie kupił a cena wydaje się być zachęcająca. Podobno bezwypadkowa i wszystko w porządku. 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDMYrVP.html

1 godzinę temu, szary11 napisał:

Coś więcej o budce? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Robert77 napisał:

Interesuje mnie przyczepa z poniższego linku.

Pan mówił że kilka osób już oglądało ale nikt jak do tej pory nie kupił a cena wydaje się być zachęcająca. Podobno bezwypadkowa i wszystko w porządku. 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDMYrVP.html

 

Cena bardzo atrakcyjna. Za bardzo jak na rocznik. I chyba faktycznie musieli ja oglądać, bo o ile dobrze kojarzę już ją widziałem w ogłoszeniach. A skoro nadal jest na pewno lampka ostrzegawcza powinna się zapalić.

Ale zaraz .. czy ona.ma łazienkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma

Właśnie lampkami się zapaliła i zastanawiam się czy jechać przez całą Polskę. 

Tym bardziej że ktoś już był przyczepa i układ uważam jest świetny dla mojej pięcioosobowej rodziny tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Robert77 napisał:

Tak ma

Właśnie lampkami się zapaliła i zastanawiam się czy jechać przez całą Polskę. 

Tym bardziej że ktoś już był przyczepa i układ uważam jest świetny dla mojej pięcioosobowej rodziny tym bardziej

Na dzień dobry poproś o więcej zdjęć. Na podstawie tych z ogłoszenia to nie ma się nawet co fatygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 27 dodatkowych zdjęć tylko powiem szczerze jestem zielony w temacie. Mogę podesłać celu oceny przyczepki. Na forum tych zdjęć pewnie zamieści się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.