Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, żabol napisał(a):

Witam ponownie,mam szybkie pytanie.Czy widoczny na zdjęciach element jest orginalną częścią przyczepy i może ma jakieś zadanie czy jest to jakaś listwa w celu zamaskowania czekogolwiek lub wzmocnienia ściany?

IMG_20230405_191732.jpg

IMG_20230405_191642.jpg

Ja mam takà listwę do zawieszenia czegoś w rodzaju segregatora z kieszeniami, który to posiada kadrę do wsunięcia w tą listwę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Szanownemu Koleżeństwu :)
Wszystkiego najlepszego świątecznego!
Mój drugi syn przymierza się do wejścia do naszej Karawaningowej Rodziny i wypatrzył coś takiego:
Używane Dethleffs RG-4 - 18 900 PLN, 1995 - otomoto.pl 
Czy ktoś zna sprzedającego i/lub ten sprzęt lub ewentualnie miałby możliwość oglądu na miejscu? Z Wrocławia mielibyśmy kawałek ;) 
Czegoś ślady widać na tylnej ścianie, albo coś "urwane" i zamaskowane, albo uderzone...
Prawy przedni narożnik też jakby zdradzał nieforemność podgnicia lub uderzenia.
Czy coś jeszcze przeoczyłem na fotkach?

pozdrawiam

Edytowane przez BiaWoj
uzupełnienie treści (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem, ale po pierwsze, trochę pachnie cyganką, plus 3-4 latka NIE ma prawa kosztować tyle pieniędzy. No chyba, że punkt pierwszy ze wszystkimi konsekwencjami, no albo inna popularna choroba importowanych budek. W trudnej trochę pozycji nas stawiasz, bo mi to trochę wygląda jak obrona wygranej pozycji (nic tylko wyłożyć się o własne sznurówki), bo 50k za budkę z 2019... niemożliwe, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacques napisał(a):

Nie oglądałem, ale po pierwsze, trochę pachnie cyganką, plus 3-4 latka NIE ma prawa kosztować tyle pieniędzy. No chyba, że punkt pierwszy ze wszystkimi konsekwencjami, no albo inna popularna choroba importowanych budek. W trudnej trochę pozycji nas stawiasz, bo mi to trochę wygląda jak obrona wygranej pozycji (nic tylko wyłożyć się o własne sznurówki), bo 50k za budkę z 2019... niemożliwe, sorry.

No ale ponoć cyganki to są bez wc, a tutaj jest. A co to za inna choroba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Jacques cena podejrzanie niska. Dodatkowo zdjęcia w zasadzie niczego nie pokazują (takie typowo marketingowe).

12 minut temu, Hipis2020 napisał(a):

A co to za inna choroba? 

Angielki mają wiele przypadłości i większość była już tu na forum m.in. w tym wątku wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dodi napisał(a):


@BiaWoj

Przyczepa uderzona mocno w kilku miejscach , naprawiana . Pytanie w jakich warunkach stała kiedy poszycie było uszkodzone oraz jak przeprowadzone są naprawy. Wg mnie cenę mocno przesadzona 

No tak, jeszcze lewa strona przetarta. Rzeczywiście, nie ma co nikomu głowy zawracać oglądaniem.
Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał tą przyczepę albo na podstawie zdjęć i opisu może coś powiedzieć. Szukam przyczepy do 1100 dmc dla 2+2 ( 1 i 6).

https://www.otomoto.pl/oferta/fendt-saphir-przyczepa-kempingowa-fendt-saphir-410-ID6FrIG2.html

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jendrusz napisał(a):

na podstawie zdjęć i opisu

Coś mi intuicja podpowiada, że ta toaleta turystyczna, to jednak tylko przenośny kibelek, a nie klasyczne, przyczepowe WC. Chciałbym się mylić, ale jeśli nie, to znowu pachnie cyganką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.