Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MarSal199 napisał(a):

Witam.

Przyczepki z Białogardu ponoć są polecane konkretnie interesuje mnie taka.  https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-lozka-pietrowe-przyczepa-kempingowa-ID6Fj4mU.html może ktoś oglądał 

 

 

 

Wracając do meritum, zadzwoń (trochę cierpliwości trudno się dodzwonić), pogadaj. Później wybierz ładny dzień i podjedź. Z tego co zrozumiałem masz ok 150km, więc nie daleko. A na miejscu jest dużo przyczep (obecnie 33) u tego sprzedawcy. Jest co oglądać i wybierać nawet w Twoim zakładanym budżecie.

https://handelkemping.otomoto.pl/inventory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MarSal199 napisał(a):

Witam.

Przyczepki z Białogardu ponoć są polecane konkretnie interesuje mnie taka.  https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-lozka-pietrowe-przyczepa-kempingowa-ID6Fj4mU.html może ktoś oglądał 

 

 

 

Witaj

Bardzo poważnie brałem ją pod uwagę. Jednak odpuściłem.....

Z zewnątrz zadbana, przednia plastikowa ściana w porządku - bez pęknięć. Na prawej ścianie ramka klapy schowka widocznie uczelniana, tak samo rama drzwi wejściowych. Podłoga zewnętrzna zaraz za drzwiami  mokra przy krawędzi, palce wchodziły w sklejkę na niedużym odcinku ( przy zakończeniu dolnego plastikowego spojlera ). Za zamoknięciem ściana delikatnie, na krótkim odcinku , odchodziła od podłogi ( niewielka szpara może 0,5 cm ). W tym, samym miejscu w środku przy podłodze wyczułem ręką pofałdowanie sklejki od wilgoci, ale to mogła stara sprawa być, bo nie czułem wilgoci raczej ( miejsce to ciężko dostępne, bo przy dolnym piętrusie jest tam zamykana szafka u wezgłowia, więc tyko ręką można było wyczuć - bez wybebeszania łóżka ).

Dalej nie oglądałem, gdyż odpuściłem ją....zdjęć żadnych nie robiłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rumpel napisał(a):

Witaj

Bardzo poważnie brałem ją pod uwagę. Jednak odpuściłem.....

Z zewnątrz zadbana, przednia plastikowa ściana w porządku - bez pęknięć. Na prawej ścianie ramka klapy schowka widocznie uczelniana, tak samo rama drzwi wejściowych. Podłoga zewnętrzna zaraz za drzwiami  mokra przy krawędzi, palce wchodziły w sklejkę na niedużym odcinku ( przy zakończeniu dolnego plastikowego spojlera ). Za zamoknięciem ściana delikatnie, na krótkim odcinku , odchodziła od podłogi ( niewielka szpara może 0,5 cm ). W tym, samym miejscu w środku przy podłodze wyczułem ręką pofałdowanie sklejki od wilgoci, ale to mogła stara sprawa być, bo nie czułem wilgoci raczej ( miejsce to ciężko dostępne, bo przy dolnym piętrusie jest tam zamykana szafka u wezgłowia, więc tyko ręką można było wyczuć - bez wybebeszania łóżka ).

Dalej nie oglądałem, gdyż odpuściłem ją....zdjęć żadnych nie robiłem.

Pozdrawiam

Witam. Bardzo dziękuję. Konkretna odpowiedź.  Będę szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak mozna sie naciac, nawet w Bialogardzie?

A czy ogladal ktos z Was przyczepy u sprzedajacego w Sosnowcu? Ma sporo przyczep na OLX i sie zastanawiam czy warto jechac tak daleko z Pomorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mateaknl napisał(a):

czy warto jechac tak daleko z Pomorza.

A z ciekawości zapytam - przeglądałeś ofertę tego pośrednika w Wejherowie?

Ja na etapie szukania budki dotarłem także do niego - daleko z portu w Gdańsku nie miałem - oglądałem jego ówczesną ofertę - i gość - Pan Michał - wydawał mi się wtedy otwarty - na nic nie naciskał, dawał czas na oględziny - pokazał wszystkie instalacje - odpalił wewnątrz i ogrzewanie i lodówkę - generalnie poświęcił mi mnóstwo czasu mimo, że na nas nie zarobił wtedy.

To żaden mój jakiś znajomy - ot poznałem człowieka z dobrej strony jak pośrednika - daleko nie masz - może zadzwoń i spróbuj tam ...

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mateaknl napisał(a):

czyli jednak mozna sie naciac, nawet w Bialogardzie?

A czy ogladal ktos z Was przyczepy u sprzedajacego w Sosnowcu? Ma sporo przyczep na OLX i sie zastanawiam czy warto jechac tak daleko z Pomorza.

W rozmowie przez telefon z Panią z komisu też odniosłem wrażenie osoby budzącej zaufanie. Nie będę wypowiadał się na forum bo mamy tutaj wrażliwe osoby. Po dobrą przyczepę jestem w stanie pojechać wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BuryKocur napisał(a):

A z ciekawości zapytam - przeglądałeś ofertę tego pośrednika w Wejherowie?

Ja na etapie szukania budki dotarłem także do niego - daleko z portu w Gdańsku nie miałem - oglądałem jego ówczesną ofertę - i gość - Pan Michał - wydawał mi się wtedy otwarty - na nic nie naciskał, dawał czas na oględziny - pokazał wszystkie instalacje - odpalił wewnątrz i ogrzewanie i lodówkę - generalnie poświęcił mi mnóstwo czasu mimo, że na nas nie zarobił wtedy.

To żaden mój jakiś znajomy - ot poznałem człowieka z dobrej strony jak pośrednika - daleko nie masz - może zadzwoń i spróbuj tam ...

Pzdr

Włodek

Dzieki za przypomnienie, tez to wezme pod uwage. Odstraszaja tylko mnie w chwili obecnej ceny przyczep..w Bialogardzie wiekszosc to powyzej 45000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mateaknl napisał(a):

Dzieki za przypomnienie, tez to wezme pod uwage. Odstraszaja tylko mnie w chwili obecnej ceny przyczep..w Bialogardzie wiekszosc to powyzej 45000...

Szczerze wątpię żeby ceny spadły, a mam wrażenie że od stycznia to lekko poszył do góry, to jest też spowodowane że na zachodzie ludzie już tak nie kupują nowych, a używane też trzymają cenę.

Panowie cudów nie ma, wystarczy wejść na mobile.de i sprawdzić ceny. Przyczepy są droższe od naszych, więc jak handlarze mają kupić, dostarczyć i sprzedać za rynkowe kwoty - nie ma szans 

Patrząc na ceny przed pandemii to wzrost jest około 10 tys. 

Czyli jak trup kosztował 10 tys tak teraz 20 tyś, już nie wspomnę że niektórzy się odkleili z cenami (mam namyśli prywatną sprzedaż)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BuryKocur napisał(a):

A z ciekawości zapytam - przeglądałeś ofertę tego pośrednika w Wejherowie?

Ja na etapie szukania budki dotarłem także do niego - daleko z portu w Gdańsku nie miałem - oglądałem jego ówczesną ofertę - i gość - Pan Michał - wydawał mi się wtedy otwarty - na nic nie naciskał, dawał czas na oględziny - pokazał wszystkie instalacje - odpalił wewnątrz i ogrzewanie i lodówkę - generalnie poświęcił mi mnóstwo czasu mimo, że na nas nie zarobił wtedy.

To żaden mój jakiś znajomy - ot poznałem człowieka z dobrej strony jak pośrednika - daleko nie masz - może zadzwoń i spróbuj tam ...

Pzdr

Włodek

Oglądałem kilka razy przyczepy w Wejherowie (teraz już obok Wejherowa) i mi ten komis nie przypadł do gustu. Wielkich zgniłków nie widziałem, ale miałem wrażenie trochę za lekkiego podejścia do klienta. Być może to przez to że ja też tam byłem luźno pooglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotrekm13 napisał(a):

Wielkich zgniłków nie widziałem, ale miałem wrażenie trochę za lekkiego podejścia do klienta. Być może to przez to że ja też tam byłem luźno pooglądać. 

No widzisz - to mamy inne odczucia - ale obejrzeć warto - a jak już nie widziałeś zgniłków (ja zresztą tez nie) to już jakiś plus.

Teraz już nie wiadomo gdzie kogo można polecić - polecana w Białogardzie pośredniczka też jak czytałem miała jakąś wpadkę - a ktoś zauważy tą jedną złą sztukę i napisze - u tej Pani są zgniłki - i fama w naród pójdzie -  no tak to niestety działa.

Teraz trzeba po prostu jeździć / oglądać i tyle - towaru takiego jak jeszcze był przed trzema laty widzę jak na lekarstwo...

Takie czasy Pane Havranek ...ech...

pzdr

Włodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy może ktoś z Was jest z okolic Białegostoku i Krakowa i zechciałby pomóc w kwestii obejrzenia przyczepki? Jestem z Olsztyna i chętnie pomogę w tym samym w moich okolicach, jednak wycieczka do białego trochę mi czasowo nie pasuje. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-495-ul-hobby-495-ul-ID6F0o31.html#gallery-open

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-460-sfe-de-lux-hobby-460-sfe-mover-markiza-sprowadzona-i-uzytkowana-prywatnie-ID6FnigT.html

Edytowane przez No name01 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dsxc napisał(a):

oglądał ktoś tego Burstnera 430TS?

Nowa budka - niemniej poproś o więcej zdjęć bo to sprzedający wrzucił w ogłoszenie to jakieś nieporozumienie...

pzdr

Wl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BuryKocur napisał(a):

Nowa budka - niemniej poproś o więcej zdjęć bo to sprzedający wrzucił w ogłoszenie to jakieś nieporozumienie...

pzdr

Wl.

Cena też mocno atrakcyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.