Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarSal199 napisał(a):

konkretnie interesuje mnie taka

Hej!

Wybacz, że tak mało kulturalnie odpowiem pytaniem na pytanie, ale fajnie jakbyś nam coś więcej powiedział o sobie, w sensie czego szukasz, jakie masz doświadczenie i oczekiwania, co jest dla Ciebie ważne, skąd jesteś, od kiedy szukasz etc. (sky is the limit). Łatwiej byłoby się odnieść do Twojego pytania przez pryzmat jakiegoś wprowadzenia do tematu z Twojej strony.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jacques napisał(a):

Hej!

Wybacz, że tak mało kulturalnie odpowiem pytaniem na pytanie, ale fajnie jakbyś nam coś więcej powiedział o sobie, w sensie czego szukasz, jakie masz doświadczenie i oczekiwania, co jest dla Ciebie ważne, skąd jesteś, od kiedy szukasz etc. (sky is the limit). Łatwiej byłoby się odnieść do Twojego pytania przez pryzmat jakiegoś wprowadzenia do tematu z Twojej strony.

J.

Wybacz mój błąd. Użytkuję starego knausa z 78 roku którego użytkujemy od 18 lat. Buda zostaje dla rodziców a sam szukam czegoś większego z toaletą o dmc ok 1300-1500. Żonie podobają się angielki które mnie nie przekonują. Obejrzałem kilka już przyczep i nadal szukam. Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarSal199 napisał(a):

Wybacz mój błąd. Użytkuję starego knausa z 78 roku którego użytkujemy od 18 lat. Buda zostaje dla rodziców a sam szukam czegoś większego z toaletą o dmc ok 1300-1500. Żonie podobają się angielki które mnie nie przekonują. Obejrzałem kilka już przyczep i nadal szukam. Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy. 

Rejon Szczecin w promieniu 300km,, budżet 34tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MarSal199 napisał(a):

Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy. 

Podobnie może być z prywatnymi sprzedawcami. W moim przypadku zarówno u handlarzy, jak i u prywatnych sprzedawców oglądałem zgniłki. 

W przypadku handlarzy dobre jest to, że czasem można obejrzeć kilka przyczep jednocześnie. 

Jak jesteś z okolic Szczecina do do Białogardu podjedź niezobowiązująco. Może troszkę się przekonasz do handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarSal199 napisał(a):

Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy. 

Nie gniewaj się, ale nie jest to eleganckie.

Znam osobiście przynajmniej dwóch pośredników, których mogę polecić tyle, że są nie z Twoich rejonów a inni Forumowicze także mogę kogoś tam polecić.

Napisanie tego tutaj było naprawdę nie OK - szczególnie - wybacz - jak na osobę nową na forum...:(

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BuryKocur napisał(a):

Nie gniewaj się, ale nie jest to eleganckie.

Znam osobiście przynajmniej dwóch pośredników, których mogę polecić tyle, że są nie z Twoich rejonów a inni Forumowicze także mogę kogoś tam polecić.

Napisanie tego tutaj było naprawdę nie OK - szczególnie - wybacz - jak na osobę nową na forum...:(

Pzdr

Włodek

Mam własne zdanie i to że jestem tutaj nowy chyba nie powinno mieć znaczenia. Niko nie obraziłem.

Jak już napisałeś mogłeś konkretnie kogoś polecieć, a wyszło jak zawsze.

3 godziny temu, Piotrekm13 napisał(a):

Podobnie może być z prywatnymi sprzedawcami. W moim przypadku zarówno u handlarzy, jak i u prywatnych sprzedawców oglądałem zgniłki. 

W przypadku handlarzy dobre jest to, że czasem można obejrzeć kilka przyczep jednocześnie. 

Jak jesteś z okolic Szczecina do do Białogardu podjedź niezobowiązująco. Może troszkę się przekonasz do handlarzy.

Taki mam zamiar, czytając forum miejsce polecane przez kupujących 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarSal199 napisał(a):

Jak już napisałeś mogłeś konkretnie kogoś polecieć, a wyszło jak zawsze.

Mogłem a nie napisałem bo widzę skąd jesteś - ale bardzo proszę:

https://michal-kamp.pl/przyczepy-kempingowe/

i drugi sprzedający - sąsiad z mojej gminy:

https://kamperowy.pl/kategoria-produktu/przyczepy-kempingowe/

Obu znam - drugiego sprzedającego zdecydowanie lepiej, ale w obu przypadkach nie słyszałem, aby kogoś wsadzili na minę.

Choć kupując i sprzedając wiadomym jest, że nikt nie ma rentgena w oczach i nie prześwietli całej przyczepki, więc jakieś kwiatki mogą się zdarzyć.

 

17 minut temu, MarSal199 napisał(a):

Niko nie obraziłem.

Tutaj pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, bo pisząc ciut wcześniej:

4 godziny temu, MarSal199 napisał(a):

Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy

raczej nie wyraziłeś się o handlarzach pozytywnie a wg mojej oceny Twego wpisu - właśnie ich obraziłeś.

I posiadanie Swego zdania nie ma nic do rzeczy - wypowiedź - jakby jej nie czytał - była dla handlarzy pejoratywana.

Przy czym nie jestem handlarzem a jedynie staram się wypowiadać nie urażając ludzi.

Pzdr

Wł.

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BuryKocur napisał(a):

Mogłem a nie napisałem bo widzę skąd jesteś - ale bardzo proszę:

https://michal-kamp.pl/przyczepy-kempingowe/

i drugi sprzedający - sąsiad z mojej gminy:

https://kamperowy.pl/kategoria-produktu/przyczepy-kempingowe/

Obu znam - drugiego sprzedającego zdecydowanie lepiej, ale w obu przypadkach nie słyszałem, aby kogoś wsadzili na minę.

Choć kupując i sprzedając wiadomym jest, że nikt nie ma rentgena w oczach i nie prześwietli całej przyczepki, więc jakieś kwiatki mogą się zdarzyć.

 

Tutaj pozwolę sobie mieć odmienne zdanie, bo pisząc ciut wcześniej:

raczej nie wyraziłeś się o handlarzach pozytywnie a wg mojej oceny Twego wpisu - właśnie ich obraziłeś.

I posiadanie Swego zdania nie ma nic do rzeczy - wypowiedź - jakby jej nie czytał - była dla handlarzy pejoratywana.

Przy czym nie jestem handlarzem a jedynie staram się wypowiadać nie urażając ludzi.

Pzdr

Wł.

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BuryKocur napisał(a):

 

Choć kupując i sprzedając wiadomym jest, że nikt nie ma rentgena w oczach i nie prześwietli całej przyczepki, więc jakieś kwiatki mogą się zdarzyć.

 

 

Kiedyś jeden znajomy, który sprzedawał mi auto powiedział : " z używanym samochodem jest jak ze zdrowiem , buda może być w porzadku ale nigdy nie wiesz co Cię trafi ..." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to elegancko gość 

9 godzin temu, MarSal199 napisał(a):

Witam.

Przyczepki z Białogardu ponoć są polecane konkretnie interesuje mnie taka.  https://www.otomoto.pl/oferta/adria-502-lozka-pietrowe-przyczepa-kempingowa-ID6Fj4mU.html może ktoś oglądał 

 

 

 

poprosił o informację konkretnej przyczepy, a dostał od jednego co powinien o sobie powiedzieć przed zadaniem pytania, a drugi dba o dobre imię handlarzy :brawo:i polecił znajomych :brawo: Panowie grubo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, salaj napisał(a):

dostał od jednego

oj, nie wiem, czy się z Tobą zgodzę, Marcinie.

Ani nie było moją rolą wytykanie komukolwiek jakichkolwiek wzorców zachowań, wydaje mi się że nie byłem w swej wypowiedzi niestosowny, czy niegrzeczny. Gdybyś mnie tak @MarSal199odczytał, to najmocniej Cię przepraszam.

Sam byłem tu niedawno świeżakiem i powodowała mną dzisiaj wyłącznie próba wyjścia do człowieka. Przez wzgląd na bardzo dużo dobra i pomocy, które tu od wielu z Was dostałem (włącznie z Tobą @salaj:hej:). Tak, mogłem nie napisać nic, bo czytając zawężająco, nie mam nic do powiedzenia (po prostu nie oglądałem tej Adrii). Podtrzymuję, że widząc pytanie od 'nowego' człowieka przeszła mi przez głowę myśl, że może po prostu szuka szerzej ujętej pomocy.

Nawet jeśli się myliłem w osądzie, to o ile nie obraziłem 'nowego' kolegi, żałować swojej postawy nie będę.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, salaj napisał(a):

a drugi dba o dobre imię handlarzy :brawo:i polecił znajomych :brawo: Panowie grubo

Nie kolego - nie polecam znajomych - polecam co najwyżej punkty, gdzie osobiście spotkałem się z nie najgorszymi przyczepkami.

Podobnie nie dbam o handlarzy - jest mi obojętne od kogo ktoś kupi - a co najwyżej przeciwstawiam się uogólnianiu stwierdzeń.

Przeczytaj raz jeszcze moją uwagę zwróconą tej osobie w temacie określania kim są wg niego handlarze.

I to wszystko

A potrzebującym jak mogę to pomogę...

Pzdr

Wł.

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BuryKocur napisał(a):

Nie kolego - nie polecam znajomych - polecam co najwyżej punkty, gdzie osobiście spotkałem się z nie najgorszymi przyczepkami.

Podobnie nie dbam o handlarzy - jest mi obojętne od kogo ktoś kupi - a co najwyżej przeciwstawiam się uogólnianiu stwierdzeń.

Przeczytaj raz jeszcze moją uwagę zwróconą tej osobie w temacie określania kim są wg niego handlarze.

I to wszystko

Pzdr

Wł.

 

Panowie, szanujmy się.

To jest wątek do oceniania PRZYCZEP nie LUDZI.

Skupmy się na przyczepach, gdyż skupienie się na drugim podmiocie do niczego nas nie doprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grall napisał(a):

Panowie, szanujmy się.

Ależ Szanowny Grzegorzu - o nic innego mi nie chodzi.

Nie piszmy po prostu takich zdań jak poniżej i będzie OK - bo takie zdanie jest właśnie formą wymienionego przez Ciebie braku SZACUNKU do innych.

pzdr

Włodek

PS - myślę, ze teraz możemy wrócić do meritum wątku...:D

7 godzin temu, MarSal199 napisał(a):

Staram się omijać handlarzy bo żaden nie jest uczciwy. 

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.