Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Commander napisał:

Wiem, że będziesz zadowolony. Natomiast jazda takim potworem w kosztach dużego kombi w ropie dodatkowo wygina i tak pokaźnego banana na twarzy.

zgadza się, mniej więcej jesteś jednym z 3 winowajców takiej decyzji... uświadomiłeś mnie kilka tygodnie o cenie lpg... kolega Bartek, który udostępnił mi białego potwora 1,5 miesiąca temu zaraził nawet moją żonę, która twardo twierdzi, że będzie nim jeździć :)... a trzeci siedzi nad Bałtykiem, też coś mi tam w głowie namieszał.

W Durango najbardziej pasuje mi rozmiar - czyli prawie jak bus (różne wersje - 5,1-5,25m) - czyli do garażu wejdzie, przy 7 osobach dalej jest bagażnik i strefa zgniotu. OK 5,5s do setki i 10-12s zestawem :) musi robić banana. Info o spalaniu zestawu jakieś mam, nadmiernie pozytywne, sprawdzę mam nadzieję niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, danielpoz napisał:

Będzie taniej niż ropniakiem i sto razy lepiej. 

będzie, wykastrowałbym mu tylko wydech, bo mi dzieciaki będą marudzić jak zacznę wyprzedzać pod górę. Ciekawe czy to możliwe :)

8 minut temu, bw81 napisał:

Escape 2020 bedzie miał 180,5 cala długości czyli...4,58m :)

 

MASAKRA

edycja - pomyłka, chodziło o nowego explorera

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, maarec napisał:

wykastrowałbym mu tylko wydech,

:D w USA prześcigają się w dokładaniu sportowych wydechów w Durango bo fabryczny "za cichy" a Ty chcesz go "kastrować" :D 

Wierz mi - dzieciaki się przyzwyczają a ten dźwięk to kwintesencja V8  :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maarec napisał:

a no i zbiornik na gaz prawie 100L

No przy 5.7 HEMI to wcale nie tak dużo, ale przy 6.4  byłoby jeszcze mniej?. Ale i tak porównując do choćby 2.0 diesel kombi (jakiegokolwiek) spalanie gazu vs ropy pewnie wyjdzie na tym samym poziomie. A osiągi, komfort jazdy i przestrzeń Durango bez porównania. Mam 3.6 pentastar, z budą i "pełnym" vanem między 18 - 20 lpg, więc jest przyjemnie (dwa zbiorniki w sumie 96l, więc podobnie, ale tu jednak ponad 2l pojemności mniej). Czy to będzie nowy "nowy", czy nowy "używany"? 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czepkateam napisał:

No przy 5.7 HEMI to wcale nie tak dużo, ale przy 6.4  byłoby jeszcze mniej?. Ale i tak porównując do choćby 2.0 diesel kombi (jakiegokolwiek) spalanie gazu vs ropy pewnie wyjdzie na tym samym poziomie. A osiągi, komfort jazdy i przestrzeń Durango bez porównania. Mam 3.6 pentastar, z budą i "pełnym" vanem między 18 - 20 lpg, więc jest przyjemnie (dwa zbiorniki w sumie 96l, więc podobnie, ale tu jednak ponad 2l pojemności mniej). Czy to będzie nowy "nowy", czy nowy "używany"? 

Będzie prawie nowy, nie jestem na etapie auta za 315.000

Spalanie do 25l będzie akceptowalne obstawiam w trasie z budką poniżej 20.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezarr napisał:

Marek pewnie import z USA, kupiłeś całkowicie bezwypadkowe? 

nie kupiłem, cierpliwie czekam na sprzedającego aż skompletuje dokumenty. Auto jest z Kanady i ma obtarte jedne drzwi, które wymieniono a nie szpachlowano. Wartość zakupu wysoka, nie jest to złom za 5000$. Import prywatny. Być może uda mi się zobaczyć auto na żywo przez okres majówki jeżeli gdzieś się ruszymy (pogoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.