Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Commander napisał:

Raczej... załóż. Hmm...albo jakoś tak.

"Powidzenia" nie przyuważyłeś jeszcze ? Muszę słownik sprawdzić, bo jakiś spod blokowiska mam zainstalowany ?

8 godzin temu, Cezarr napisał:

Białe skarpetki, klapki Kubota i reklamówka z Biedronki ???

Właściciele passareti będą zazdrości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

 

 

 

 

 

Nie no, nie wypada. W takim przypadku to obowiązkowo czarna reklamówka Boss mo i mokasyny do białych skarpet emoji16.png

 

białe skarpy i mokasyny to ja już w fordzie noszę :). Może faktycznie sandały i białe skarpy - podkolanka będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szary11 napisał:

"Powidzenia" nie przyuważyłeś jeszcze ? Muszę słownik sprawdzić, bo jakiś spod blokowiska mam zainstalowany ?

Właściciele passareti będą zazdrości ?

Nie będą. Właściciel passerati, będąc posiadaczem najnajnaj… lepszego samochodu pod słońcem, nie zazdrości nikomu, i żadnego samochodu. To jemu świat powinien zazdrościć. :) I bez dyskusji, bo to już mój trzeci, i wiem co piszę :) 

Ale fajne będzie autko.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze dobry holownik to ford s max mk2 bi turbo w automacie.
Mam 1300 cepke i pierwszy raz ciagnalem ja 1000 km tym autem. Dla mnie bomba, nic nie buja tylko spalanie mogłoby byc mniejsze .


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jubi-tom napisał:

A ja mysle ze dobry holownik to ford s max mk2 bi turbo w automacie.
Mam 1300 cepke i pierwszy raz ciagnalem ja 1000 km tym autem. Dla mnie bomba, nic nie buja tylko spalanie mogłoby byc mniejsze .


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Napęd 4x4 plus automat i w drogę. Lepszy będzie edge bo 40KM więcej. Skrzynia hydrauliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 07:34, maarec napisał:

Będzie prawie nowy, nie jestem na etapie auta za 315.000

Spalanie do 25l będzie akceptowalne obstawiam w trasie z budką poniżej 20.

Zbiornik/zbiorniki lpg schowane w podłodze czy wystające. Tak trochę dopytuję, bo nie dokońca znam to auto i jego układ a nigdy nie wiadomo co będzie następne. Co prawda holownik mam w miarę "świeży", ale ta "świeżość" szybko mija... 

Mój też z kanady... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czepkateam napisał:

Zbiornik/zbiorniki lpg schowane w podłodze czy wystające. Tak trochę dopytuję, bo nie dokońca znam to auto i jego układ a nigdy nie wiadomo co będzie następne. Co prawda holownik mam w miarę "świeży", ale ta "świeżość" szybko mija... 

Mój też z kanady... ?

Zbiornik pod autem zamiast koła zapasowego. Wchodzi prawie 100 pl realnie 75 gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.02.2018 o 19:33, jacek00 napisał:

Myślę, że max to 1300 a i tak w górach będzie się pocić. Ten silnik w Hondzie jest niestety taki sobie. Mały moment a moc dostępna w górnych obrotach.

Tu sobie zajrzyj j sprawdź różne konfiguracje:
https://towcar.info

Na pierwszy raz wypożyczam przyczepę z DMC 900 kg, po lekturze forum, wszelkie góry i zjazdy spędzają mi sen z powiek. Jadę z dwójką dzieci. Mam nadzieję że przy tej wadze będzie w miarę komfortowa jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w salonie Forda i za Kugę z 1.5 Pb turbo z AWD i AT w wersji Titanium życzą sobie obecnie poniżej 120 tys. (117 tys).

Pomijając minusy:

- mały jednak silnik, jak do takiego samochodu,

- mały bagażnik

uważam, że jest to całkiem niezła opcja za te pieniądze.

Samochód, choć nie za duży to dość ciężki (MW ponad 1700 i DMC ponad 2200).

W tych pieniądzach chyba nic z takimi masami/osiągami ciekawego się nie znajdzie.

Szkoda tylko, że w tej konfiguracji DMC przekracza 2.200, bo cepki 1.300 DMC już się nie podepnie, jak by się chciało zmieścić w 3,5 t...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.