Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

I pytanie co ( DMC ) chcesz holować.

15 minut temu, danielpoz napisał:

Z nowych i tanich to tylko Durango. Reszta cenowo razy 2

 

Tanie pojęcie względne...

 Chyba nie doczytałem, że kolega pytał o tanie. Wydawało mi się, że pytał o "ciekawe" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłbym na SUV-y, VAN-y i osobówki. 

Wybierasz grupę, która Ci odpowiada i szukasz w zależności od gustu i zasobności portfela.

W tym przedziale wagowym większość osobówek klasy średniej spokojnie da radę.

SUVy zazwyczaj mają najwyższe możliwości wagowe ale nie każdy chce/lubi jeździć na co dzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi jest cała masa. Mnie najbardziej odpowiada Superb kombi od 2015. Jest bardzo duży w środku, ma możliwość 4x4.

Co ciekawe. Kiedyś obstawiałbym Passata, Mondeo albo Insignię. Jednak Skoda produkuje IMHO naprawdę ładne i w miarę bezawaryjne samochody w rozsądnych cenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bw81 napisał:

I pytanie co ( DMC ) chcesz holować.

 Chyba nie doczytałem, że kolega pytał o tanie. Wydawało mi się, że pytał o "ciekawe" ;)

 

Ponad 5.2m, v8 i 400kPS co można kupić tańszego od Durango jako nowe? 

Będzie jechalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Roballo nie pytał o cenę tylko o "ciekawe" :D i do tego kombi a nie SUV :) 

Pewnie z V8 tylko GC jest w podobnych pieniadzach. A w dieslu to juz większy wybór: Q7, X5, GLE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, danielpoz napisał:

Ja pisałem odnośnie kolegi Maarec. 

w moim temacie to trafiony zatopiony zgodnie z zapowiedziami. Jak się uda, to będzie niedługo durango w garażu, morda mi się uśmiecha jak tylko sobie o tym przypomnę :)

brzydkie, czarne, ciężkie i amerykańskie. W tym aucie najbardziej podoba mi się silnik, silnik, skrzynia, silnik, napęd, zawieszenie samopoziomujące, silnik, skrzynia i cała masa dodatków.... a no i zbiornik na gaz prawie 100L :) i jeszcze MW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maarec napisał:

w moim temacie to trafiony zatopiony zgodnie z zapowiedziami. Jak się uda, to będzie niedługo durango w garażu, morda mi się uśmiecha jak tylko sobie o tym przypomnę :)

brzydkie, czarne, ciężkie i amerykańskie. W tym aucie najbardziej podoba mi się silnik, silnik, skrzynia, silnik, napęd, zawieszenie samopoziomujące, silnik, skrzynia i cała masa dodatków.... a no i zbiornik na gaz prawie 100L :) i jeszcze MW :)

Marek...co ty zrobisz bez dizla. Nie poznaję Cię... A ten wspaniały Tiguan ? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Commander napisał:

Marek...co ty zrobisz bez dizla. Nie poznaję Cię... A ten wspaniały Tiguan ? ???

spokojnie, diesel poczeka w domu jakby się ten hemi nie sprawdził :) Jacek, nie ma co się licytować, diesel 5,7 też by się nadał :)

tiguan kilka miesięcy temu przepadł, siedziałem w nowym edgu, którego wnętrze powala, jednak dynamika zabija. Nowy escape będzie podobny jako holownik do durango, jedynie byłby w mieście oszczędny (hybryda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.