Skocz do zawartości

Jakie autko do przyczepy 1400 kg


mikema72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Klamka zapadła - BMW zamówione :ph34r:

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję wszystkim wypowiadającym się za Wasze opinie i rady. Czas pokaże, czy to był dobry wybór. Samochód spełnia 95% moich założeń. Z wad mogę tylko wymienić dość mało miejsca z tyłu (porównywalnie z V40, może ciut mniej), niezbyt wielki bagażnik (choć i tak większy niż w V40), niższe zawieszenie (co może w karawaningu przeszkadzać, ale ma też swoje zalety :) ) oraz twardsze zawieszenie. W tej ostatniej kwestii specjalnie jeszcze raz wzięliśmy jazdę testową i zgodnie przyznaliśmy, je ta twardość jest akceptowalna. Być może na bardzo złych drogach będziemy się męczyć - coś za coś ;) 

PS. Tym razem na jeździe testowej mieliśmy M135i :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @szary11, @jacek00  :dzieki:

Z tym odbiorem, to trochę przerąbane, bo mam termin na sierpień :( Podobno przez covid fabryki pracują na pół gwizdka a i łańcuchy dostaw nawalają :( Jednak jest szansa, że będzie wcześniej - takie długie terminy dają jako swój d.pochron.

Tak czy inaczej, i tak pierw będę musiał cyknąć jakiś tysiąc kilometrów na dotarcie bez budki. Wakacje mogą być skazane na babcię Madzię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję [mention=8]szary11[/mention], [mention=19021]jacek00[/mention]  :dzieki:
Z tym odbiorem, to trochę przerąbane, bo mam termin na sierpień  Podobno przez covid fabryki pracują na pół gwizdka a i łańcuchy dostaw nawalają  Jednak jest szansa, że będzie wcześniej - takie długie terminy dają jako swój d.pochron.
Tak czy inaczej, i tak pierw będę musiał cyknąć jakiś tysiąc kilometrów na dotarcie bez budki. Wakacje mogą być skazane na babcię Madzię  
Tak na pół gwizdka, że fabryki przyczep jadą pełną parą i covid im nie straszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lbuster napisał:

 

przez covid fabryki pracują na pół gwizdka a i łańcuchy dostaw nawalają :( 

 

 

Gratulacje, niech się koła kręcą.

Z tego co się dziś dowiedziałem w Mercedesie to aut na sprzedaż mają mało. Ponoć fabryki mogą produkować tylko nie ma z czego, Chiny wstrzymują dostawy.

Z drugiej strony tak sobie pomyślałem niby Mercedes a z czego jest składany, ręce letą.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @peja76

Może covid dał do myślenia producentom, że najtańsze nie znaczy najlepsze i może warto dawać pracę Europejczykom. Z drugiej strony, z punktu widzenia produktu, dla mnie mało istotne jest, gdzie produkt został wyprodukowany, oby trzymał jakość.

 

Ja to mam pecha - prawie wszystkie samochody testowałem w takich warunkach. Jedynie słabsze BMW miało w miarę suchy asfalt. Choć w tym przypadku 4x4 dzielnie ciągnęło ?

20210218_093617.thumb.jpg.5882a027ec4a0d0d9156d340f8a35b41.jpg

Ten silnik to bajka - zastanawiam się, jak to jest w 6'cio cylindrowcach i wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.