Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja mam prośbę, bo jak czytam cały temat od początku do końca to mam taki mętlik że ni ogarniam "kto z kim , gdzie  i kiedy". Prosił bym Was o  małą listę, tak jakoś poukladane, np:1  -  MAREK  od 01,07  do 14,07 -SPLIT  , bo może bym się przykleił do kogoś, albo ktoś z kimś się by zgadał , tak kolejno by się wszyscy wpisali i by było super, Dziękuję za chwilę uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozdrowienia z kempingu Brioni na Istrii. Przez 1 dniowy pobyt na Amarinie ostatecznie ladujemy w Fazanie. Wszystko na temat kampu pisal ufolz w innym watku.

Amarin nam nie podpasowal...

 

P.S.

Jak naprawia internet na calym kampi bede czesciej zagladal to opisze Amarin. Narazie kukam z recepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak - obowiązkowo most na linach w drodze do Fortu  trzeba zaliczyć.. :) jak pogoda?? ciepło??

lodów tylko nie jedzcie na kempingu... (o wiele lepsze są w mieście) tam podawali bardzo rozwodnione  za to PIWO w barze na plazy niezapomniane... i te dziewczyny w czarnych spodniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z kempingu Brioni na Istrii. Przez 1 dniowy pobyt na Amarinie ostatecznie ladujemy w Fazanie. Wszystko na temat kampu pisal ufolz w innym watku.

Amarin nam nie podpasowal...

 

P.S.

Jak naprawia internet na calym kampi bede czesciej zagladal to opisze Amarin. Narazie kukam z recepcji.

 

Prusiak? Czemu Amarin nie spasował? Bardzo mnie to ciekawi, bo nam bardzo się tam podobało :) Jeden z lepszych, jeżeli nie najlepszy kamping na jakim byliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak? Czemu Amarin nie spasował? Bardzo mnie to ciekawi, bo nam bardzo się tam podobało :) Jeden z lepszych, jeżeli nie najlepszy kamping na jakim byliśmy :)

Kajtek brak ciepłej wody na Amarinie - lub dodatkowe opłaty... :ee: (żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek brak ciepłej wody na Amarinie - lub dodatkowe opłaty... :ee: (żart)

 

Nie rozumiem. ja takich problemów nie miałem... i nie wiem o jakich opłatach mówisz  :hmm:  Jak ja byłem to nawet wieczorki taneczne, animacje i filmy dla dzieci były w cenie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan. Amarin oblegany przez niemcow srednia wieku 70 lat. Zejscie do wody.... porazka. Atrakcja sa baseny, ale naszym dzieciakom po 30 min sie znudzily a 5-latki sie topily...

 

Pogoda nie rozpieszcza. Chlodny wiaterek powiewa z polnocy. Slonca jsk na lekarstwo. Zona obrazona ze kazalem zostawic koldry... ktis tak doradzil na forum. Dobrze ze mamy po kocyku bo nocki nad ranem chlodne.

 

Aha, Brioni ma jednego zaskakujacego minusa - sciezke do ladowania samolotow nad glowami. Poki co jest ich 5 dziennie ale co to bedzie w sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kajetan. Amarin oblegany przez niemcow srednia wieku 70 lat. Zejscie do wody.... porazka. Atrakcja sa baseny, ale naszym dzieciakom po 30 min sie znudzily a 5-latki sie topily...

Pogoda nie rozpieszcza. Chlodny wiaterek powiewa z polnocy. Slonca jsk na lekarstwo. Zona obrazona ze kazalem zostawic koldry... ktis tak doradzil na forum. Dobrze ze mamy po kocyku bo nocki nad ranem chlodne.

Aha, Brioni ma jednego zaskakujacego minusa - sciezke do ladowania samolotow nad glowami. Poki co jest ich 5 dziennie ale co to bedzie w sezonie?

Wow.. z tymi samolotami to mnie zaskoczyłeś... nie było ich w zeszłym no może jeden leciał nad morzem i nic poza tym -  choć lotnisko w Pula było :( ale nr.. ale dziękujemy za cenną uwagę. aż wejdę na http://www.flightradar24.com/ zobaczę co jest z tą ścieżką. w sezonie może zmieniają podejścia albo to zależy od wiatru bo startują zawsze pod wiatr.

obiecane zdjęcie mostu :)

post-5064-0-61406400-1372354399_thumb.jpg

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan. Amarin oblegany przez niemcow srednia wieku 70 lat. Zejscie do wody.... porazka. Atrakcja sa baseny, ale naszym dzieciakom po 30 min sie znudzily a 5-latki sie topily...

 

Pogoda nie rozpieszcza. Chlodny wiaterek powiewa z polnocy. Slonca jsk na lekarstwo. Zona obrazona ze kazalem zostawic koldry... ktis tak doradzil na forum. Dobrze ze mamy po kocyku bo nocki nad ranem chlodne.

 

Aha, Brioni ma jednego zaskakujacego minusa - sciezke do ladowania samolotow nad glowami. Poki co jest ich 5 dziennie ale co to bedzie w sezonie?

 

No cóż, gdyby wszystkim się podobał ten sam kemping.....  :hmm:  :pad: Powodzenia  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu, było aktywnie. Od 14 do 29 czerwca zwiedziliśmy 7 kempingów na pobyty dłuższe lub krótsze. Byliśmy na Hvarze, Dugim Otoku, w Zatonie na Pagu i na Murterze, a na zakończenie na basenach w Bukfurdo na Węgrzech.

Nie obyło się bez strat, podczas burzy piorun uderzył w ziemie niedaleko nas na kempie i mam uszkodzony elektroblok, klimatyzację zabudowy i CB-radio.

Ogólnie było wesoło, woda w morzy ciepła. 

Z całej naszej trasy wiem tylko jedno - na Hvar już raczej nie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.