Skocz do zawartości

Kilka pytań o Beyerlandach


panda

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze. Faktycznie dość nieszczęśliwie wychodzi ;-)

 

No to Cię moja żoneczka dojechała spineyes.gifhahaha.gif

 

Może rzeczywiście coś spokojnego. "Beyerland Klub" lub coś koło tego. Tak żeby na ewentualnej naklejce klubowej było łatwo i czytelnie. Trzeba jeszcze popracować nad logo hmm.gif

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Klub Użytkowników Przyczep Abi daje skrót na tyle prosty, że logo jest dość proste do wykombinowania. Tylko, czy na pewno będziemy chcieli takie logo na przyczepkach naklejać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nazwa KUPA kojarzy się głównie ,żeby nie powiedzieć G(ł)ÓWNIE , z jednym słowem . Czy to skrót czy nie ale ja bym sobie naklejki z taką nazwą nie chciał nawet w toalecie powiesić .

Szkoda bo to fajne czepki ... Zbyt fajne by tak skopać nazwę klubu .

Póki co byłem w klubie sympatyków Dethleffsa i szczerze powiem nic mi to nie dało .

Czy coś zmieni to , że będę w klubie Beyerlanda , nie wiem ???

W klubie sympatyków ogólnie pojętego karawaningu , to napewno jestem . :skromny::ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuppsss.... wydawało mi się, że temat klubu jest tematem, który za chwilę przeniesiemy do działu "Na wesoło". A tu zaczynają się poważne dyskusje! Proszę mój dotychczasowy głos w dyskusji brać wyłącznie w formie żartu! Temat klubów i znaczków powinien być w odpowiednim dziale fanów - tu tylko krótko mieliśmy dorzucić się do wątku, w którym kolega pytał o wady tego konkretnego producenta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również zawsze przeważał Beyerland.

 

Niestety po zmianie samochodu musze pomyslec o czymś z mniejszym DMC (o 5 kg mniejszym) bo 1000kg daje mi zestaw ponad 3500kg i Viatoll mnie łapie.

Tak że mam do sprzedania Beyerland Sprinter 390D (2039) jeśli ktoś byłby zainteresowany...Jak coś to prosze o PW.

Edytowane przez gregrz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Użytkowników Przyczep Abi daje skrót na tyle prosty, że logo jest dość proste do wykombinowania. Tylko, czy na pewno będziemy chcieli takie logo na przyczepkach naklejać????

 

 

 

Michał, już oczami wyobraźni widzę to logo! Zaproponuj proszę, zapewne będzie niezły ubaw :-) Zresztą, już mam spory ubaw :-)

Maciek :-)

 

Przepraszam ale nazwa KUPA kojarzy się głównie ,żeby nie powiedzieć G(ł)ÓWNIE , z jednym słowem . Czy to skrót czy nie ale ja bym sobie naklejki z taką nazwą nie chciał nawet w toalecie powiesić .

Szkoda bo to fajne czepki ... Zbyt fajne by tak skopać nazwę klubu .

Póki co byłem w klubie sympatyków Dethleffsa i szczerze powiem nic mi to nie dało .

Czy coś zmieni to , że będę w klubie Beyerlanda , nie wiem ???

W klubie sympatyków ogólnie pojętego karawaningu , to napewno jestem . :skromny::ok:

 

Finger, podoba mi się Twój tok myślenia :-)

Maciek

 

uuppsss.... wydawało mi się, że temat klubu jest tematem, który za chwilę przeniesiemy do działu "Na wesoło". A tu zaczynają się poważne dyskusje! Proszę mój dotychczasowy głos w dyskusji brać wyłącznie w formie żartu! Temat klubów i znaczków powinien być w odpowiednim dziale fanów - tu tylko krótko mieliśmy dorzucić się do wątku, w którym kolega pytał o wady tego konkretnego producenta!

 

Jakie tam "na wesoło"?! Mnie już bardzo poważnie od tej dyskusji boli bżóh od salw śmiechu, od dłuższego czasu, a to już nie jest wesołe :-)

P.S. jeśli ktokolwiek ma problemy z rozszyfrowaniem słowa BŻÓH? O Jezu. Nie dokończę.

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Przepraszam, byłam mocno zajęta, m.in. likwidacja mojej jednostki i musiałam dłużej być w pracy a także przygotowaniem miejsca pod ewentualną przyszłą cepkę. Tak więc pole już wykoszone prawie i można byłoby stawiać. Niestety pieniądze będą nie wcześniej jak w styczniu ale rozglądam się sumiennie.

Przyznam się, że przyglądam się też innym markom takim jak Dethleffs, Sterckeman, Gruau czy TEC a nawet Predom. Tylko że te ostatnie w wersji exportowej i na holenderskich stronach.

Zamierzałam podjechać do komisu przyczep w Księżynie pod Białymstokiem. Słyszałam pochlebne opinie o tym komisie choć przyczepy nie tanie, jednak wciąż nie po drodze, ale dotrę tam na pewno.

Generalnie obserwując, dochodzę do wniosku, że w Holandii za te same pieniądze co w Polsce kupić można o kilka lat młodszą.

Dziś widziałam coś co wydaje się ciekawą ofertą http://otomoto.pl/be...r-T3243822.html Stąd moja prośba, jeśli ktoś mieszka w pobliżu trasy A4 Tarnów-Rzeszów i miałby czas i chęć rzucić swoje fachowe oko na tą cepkę, byłabym wdzięczna. Chciałabym i Was prosić o opinię jak to coś widzicie.

A co do nazwy klubu KUPA, brzmi jajcarsko i mi się podoba, chociaż mógłby ktoś pomyśleć kupa złomu, ale przecież z tego co tu widzę w tym wątku, wcale tak nie jest.

Pozdrawiam

Edytowane przez panda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Przepraszam, byłam mocno zajęta, m.in. likwidacja mojej jednostki

 

Panda....

 

Jeśli Cię zlikwidowali...to kto pisze na forum??? Bardzo tajemnicza sprawa, może warto zainteresować odpowiednie służbyhehe(1).gifhehe(1).gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

 

270635636-JUMP2.gif270635636-JUMP2.gif

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Przepraszam, byłam mocno zajęta, m.in. likwidacja mojej jednostki

Panda , przeżywałem podobne klimaty kilkukrotnie . Zapewniam Cię , że sobie z tym poradzisz podobnie jak ja . :)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Pamiętaj . :ok:

 

Co do miejsca przy A4 w tych okolicach , które Cię interesują to mamy takiego forumowicza jak Rafał_K . Napisz do niego , może pomoże bo ja jednak ;) trochę dalej mam (450km). :)

 

Co do nazwy klubu to trzymam się raczej swojej wersji i upodobań .

To akurat jest jakaś śmierdząca sprawa . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy klubu to trzymam się raczej swojej wersji i upodobań .

To akurat jest jakaś śmierdząca sprawa . :lol:

 

Łoj tam, łoj tam. Zaraz tam śmierdząca. Ale wiecie co? Zastanawia mnie fakt, że użytkownicy przyczepek innych producentów nie mają aż tak wielkiego problemu ze skrótem nazwy klubu.

 

Chociaż?

 

Hobby Ujeżdżam Jednostajnie.

Dethleffsa Użytkujemy Po Amatorsku

Fendt I Użytkownicy Tegoż.

Oj, oni również mają nielekko chyba.

(tylko na Adrię nic nie mam)

Serdecznie rozbawiony Maciek :-)

 

PS. Kurcze. Zaraz mnie wypieprzą z tego forum admini.

PS2. Mam coś na Adrię:

Dlaczego Używasz Przyczepkę Adria?

M.

Edytowane przez maciej68 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj tam, łoj tam. Zaraz tam śmierdząca. Ale wiecie co? Zastanawia mnie fakt, że użytkownicy przyczepek innych producentów nie mają aż tak wielkiego problemu ze skrótem nazwy klubu.

 

Chociaż?

 

Hobby Ujeżdżam Jednostajnie.

Dethleffsa Użytkujemy Po Amatorsku

Fendt I Użytkownicy Tegoż.

Oj, oni również mają nielekko chyba.

(tylko na Adrię nic nie mam)

Serdecznie rozbawiony Maciek :-)

 

PS. Kurcze. Zaraz mnie wypieprzą z tego forum admini.

PS2. Mam coś na Adrię:

Dlaczego Używasz Przyczepkę Adria?

M.

 

 

 

Myślę że maja identyczny problem Maćku: Klub Użytkowników Przyczepek Adria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Fingier nie ma tego złego ... pracy nie będzie ale odprawa będzie na przyczepkę właśnie hehe.

Już wiem że to Sprinter 390CT i wiem że takiej będę szukać czyli do 4 m do 1000 dmc, 4-osobowa, po 95 roku i z kibelkiem, a co jeszcze ważne - układ taki, że mniejsze łóżko na całą szerokość przyczepy ustawione tak samo jak większe.

Ej, ale nie powiedzieliście jak oceniacie tą ofertę z linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.