Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko i Heniu - Roztocze jest przepiękne :serducha:

Dziękujemy Wam za wszystko i już wiemy, że jeszcze wrócimy w te cudowne okolice :ok:

Fotki wrzucimy ale chyba dopiero podczas weekendu :-]

 

Grace - wreszcie sie poznaliśmy, choć jak stwierdziła moja żonka - masz tak charakterstyczny stosunek do życia i idelany śmiech, że jeszcze przed kolejnym zakolem rzeki podczas spływu wiedzieliśmy, ze coś się święci - najczęściej nowa przeszkoda (Heniu współczucie z powodu aparatu).

 

Też się cieszę. W końcu samochód, którym się przemieszczam pomiędzy Chorzowem a Katowicami już zdążyłeś zobaczyć, zatem najwyższy czas poznać właścicieli :hehe:

Taaaaaak... spływ na Wieprzu podobał mi się chyba najbardziej ze wszystkich, które już zaliczyłam :ok:

Zakręty, przewrócone drzewa i wystające korzenie były dla mnie niesamowitą atrakcją :mlot::-]

Baaardzo mi się podobało :serducha:

Jeszcze raz dzięki za wszystko

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękujemy, że mieliśmy okazję poznać SUPER LUDZI , było bardzo miło, prawie rodzinnie.

Heniu i Dorotko wielki szacun za organizację i przewodnictwo. Do miłego zobaczenia Bożena i Marian :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażka i Adam niechaj wrzucają te fotki szybciutko,mieliśmy okazję przejżeć pamięć ich foto-machine,naprawdę super foty :bzik:

Mamy te same odczucia jeśli chodzi o spływ Wieprzem,cóż by to za wyczyn był wielki jak byśmy sobie grzecznie popłynęli :nono:

Chwała Heniowi że nie nakazał usunąć owych powalonych drzew i wyprostować parę ostrych zakrętów :look:

Chociaż jak wiemy przypłacił próbę regulacji koryta niemal pełnym zanurzeniem wraz z piłą spalinową,dobrze tak jemu! natury nie poprawiamy hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak wiemy przypłacił próbę regulacji koryta niemal pełnym zanurzeniem wraz z piłą spalinową,dobrze tak jemu! natury nie poprawiamy hehe%281%29.gif

 

Toż ja Kolegę chciał ratować . A teraz wszyscy na mnie że szkodnik :chaja:.

Jak zrobię spotkanie Roztocze i Zamojszczyzna cdn , to Wam zaporę zamknę na Wieprzy i wówczas będzie jazda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa rowerowa Zwierzyniec-Zamość

 

Objazd kontrolny

 

Relaks

 

 

Teraz mi juz wszystko jedno

 

 

 

Przygotowania do meczu

 

Do Hymnu

 

Szumy

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Dorotce i Heniowi dziękujemy. Wszystkich uczestników spotkania ściskamy. Trochę fotek z opóźnieniem. Dopiero wczoraj zawitaliśmy do domu.

 

Adaśku obie ręce na kierownicy

 

Damy na swoich rumakach

 

Zapewne wszyscy poznają

 

Fotka fotografa - Szumy na Tanwi

 

Nurkujący za kamieniami pies

 

Coś mi się na końcu po...... stąd niektóre fotki są dwa razy, ale myślę, że fajnych rzeczy nigdy za dużo

 

 

 

Guciów-przemiły zakątek na Roztoczu

 

Tata z córą

 

Nad stawami Echo

 

Ich czworo

 

Jak miło

 

Trochę twardo ale może być. To nie jestem ja

 

Zamość - perełka Roztocza

 

Być w Zamościu i nie mieć zdjęcia na schodach........

 

Zamoyski grzmi na aurę - lało jak diabli

 

Szumy na Tanwi nas zauroczyły

 

Zauroczenia c.d.

 

Hrubieszów jedyna tego typu cerkiew w Europie

 

Z trochę innej perspektywy

 

Hrubieszów dom w którym urodził się B. Prus

 

Hrubieszów-rodzinny dom prof. Zina

 

Zbyszek pokazał nam przepiękne starorzecze Bugu

 

Oryginał i jego ksero w starorzeczu Bugu

 

Naprawdę wart było tam zawitać

 

I jeszcze jedna fotka tego urokliwego miejsca

 

Prywatny kemping w Łańcucie - rewelacja, były ogniska, tort imieninowy i w ogóle było fantastycznie

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam ladnie...strasznie zalujemy ze nie moglismy przybyc....tymbardziej zaluje ze zapewne w tym sezonie juz sie nie ruszymy nigdzie dalej :( Kasia do pracy idzie...tak wiec...urlopy legly w gruzach...buuuuu...

Ale juz wiem ze Roztocze trzeba zobaczyc :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

kto poznaje ?

 

Ja , poznaję :]

jak już napisałeś w tym temacie to zapytam

Działamy coś w tym roku ze spotkaniem na ziemi zamojskiej ?

 

Maj to rezerwacja na zlot Karawaning.pl , ale może jak w poprzednim roku , czyli Boże Ciało ??

Była by okazja dokończyć wędrówkę po Zamojszczyźnie oraz dalibyśmy możliwość dotarcia tym co nie byli .

Sadzę że nuda by mam nie groziła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.