Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Mszę Was wszystkich zaskoczyć mile . Właśnie kończymy się pakować GPS nastawiony na jedynie właściwy kierunek. Jedziemy.

Monika i Tomek

 

Tomek , już poprawiłem Twojego posta :]

Miło będzie Was zobaczyć . Od spotkania w Pieninach mineło sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Zundapp - patrząc za okno mam obawę, czy zarezerwowałes równiez pogodę??

 

 

Jasne że zarezerwowana , ale od środy !!!

taki termin zawierała petycja do ojca Dyrek.....

Wiesz że on wszystko załatwi , o czym się przekonasz w Zwierzyńcu :ok:

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w tamtym rejonie od środy ma być :)

Też byśmy chcieli dołączyć ale jeszcze kwestia urlopu na piątek nie rozwiązana i moje zdrowie lekko szwankuje, tak więc w razie gdyby Tomek dostał urlop i ja będę czuła się dobrze to wpadniemy z partyzanta :) można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w tamtym rejonie od środy ma być :)

Też byśmy chcieli dołączyć ale jeszcze kwestia urlopu na piątek nie rozwiązana i moje zdrowie lekko szwankuje, tak więc w razie gdyby Tomek dostał urlop i ja będę czuła się dobrze to wpadniemy z partyzanta :) można?

 

miło się będzie spotkać pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na pewno będzie , tym bardziej mi przykro że nie będziemy z Basią z wami . Bryndza z robotą w mojej branży na początku roku zniszczyła moje plany wyjazdowe . Czekałem do ostatniej chwili z myślą że coś uda nam sie wykombinować . Niestety nie wydolę ! Szkoda Heniu że nie pukniemy sie brzuszkami . Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania i życzę udanej zabawy ! :serducha:

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza ?

wiem że pogoda nie nastraja optymistycznie, ale ma być lepiej :)

cieplej i mniej deszczu od jutra

 

my startujemy ok 15-16 ... jeszcze tylko 3h w robocie i :przyczepa:

 

cisza ... no bo się pakują wszyscy :bevil:

 

my potwierdzamy swój przyjazd - również ruszamy koło 15ej-16ej :) do zobaczenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza ... no bo się pakują wszyscy :bevil:

 

 

Niestety nie wszyscy beksa.gif

Prawo Murphy'ego zadziałało i nasz dzieciaczek całkiem się rozłożył - do ostatniej chwili liczyliśmy, że to tylko lekkie przeziębienie, ale niestety ...

 

Życzymy Wam wszystkim super spędzonego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nam niestety pokrzyżowały się plany i z wyjazdu :pupa::sciana: Zamiast na zlot musimy jechać z naszą sunią na krycie do Poznania, no cóż... z naturą tak bywa.

Życzymy miłej zabawy :piwo::biwak::gitara: i do zobaczenia na następnym spotkaniu.

Edytowane przez Myszorki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na zlot musimy jechać z naszą sunią na krycie do Poznania, no cóż...

 

i po co do Poznania, tu tez by sunia miala kawalerow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niestety, pomimo starań - nie wyrobiłem się ze ściągnięciem przyczepy do domu, a co za tym idzie - nie pojawimy się na zlocie.

Naprawdę - szczerze żałuję. Dla mnie sezon się jeszcze nie zacznie w ten weekend. Może dopiero w niedzielę uda mi się ją przyciągnać pod dom.

Szkoda, bo chciałem się z Wami zobaczyć!

Serdecznie pozdrawiamy!

Fizyk's Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.