Jump to content
zundapp600

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza

Recommended Posts

mario73

To zacznę jako pierwszy podziękowania za zaproszenie: Heniu dzięki > bardzo ładne jest to roztocze , atmosfera na zlocie super towarzystwo super ogólnie wszystko jak dla mnie super. I są kolejni pozytywnie zakręceni wśród nas to mój brat cioteczny. Dzięki za towarzystwo współ biesiadnikom z aleji Krópówek..... Choć wyjechaliśmy jako jedni z ostatnich to pierwszy pisze. :brawo:

roblat

Witajcie

Serdeczne gratulacje dla Organizatorów (Henio & Dorotka).

Zlot był super. Bardzo mi się podobało. Mojej małej gwieździe również.

Możliwość zadegustowania lokalnej kuchni (made by Dorotka) bezcenna.

Paluszki lizać i proszę o więcej.

Niniejszym chciałbym wyrazić swoją chęć odwiedzania Roztocza każdego roku.

Marzy mi się cykliczna imprezka made by Zundapp.

Spływ rzeką Wieprz był rewelacyjny a i Św. Rocha trzymam za ... hmmm słowo.

PS. Po wrzuceniu na serwer fotorelacji link wyślę Organizatorowi :]

Edited by rlatala (see edit history)

konrad_b

Witam, my już w domu :)

Wielkie podziękowania dla Henia i Doroty !

było super, towarzystwo zajefajne, miejsce bardzo fajne, pogoda dopisała .... czego chcieć więcej ?

Dziękujemy i do zobaczenia :ok:

zundapp600

No i ja dojechałem :]

Kochani .............

Ziarno zostało rzucone , może kiedyś wyda plon . Jeżeli spotkanie spowodowało to że kiedyś tu wrócicie to będzie bardzo miło .

Kilka potknięć pewnie było , ale dzięki Waszej obecności zostało stworzone to o czym marzyłem , niepowtarzalna atmosfera na kempingu . To dzięki takiej Rodzinie jaką są uczestnicy spotkania , Roztocze i Ziemia zamojska ożyła na tych kilka dni . Niestety nie obyło się beż strat . Ucierpiał mój aparat na początku spływu i ze spotkania nie mam fotek . Będę bardzo wdzięczny jeżeli mnie wspomożecie . Idealnie byłoby na

Wyślij e-mail

Kierownik wycieczki - Janusz pełen szacun

No i jak tu takich nie wrzucić do wody

Dżumiki , będzie dobrze . Od baru już na zielonym !!!!!!! :ok::ok::ok::ok::ok:

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

geloo77

A my zgasiliśmy światło na kempingu i wyjechaliśmy jako ostatni bo chcieliśmy urwać choć jeszcze parę chwil na tym wspaniałym miejscu

No i oczywiście wieeeeeeelkie dzięki dla Henia za zorganizowanie spotkania a zwłaszcza dla Dorotki za przewspaniałego, przemniamuśnego gryczaka

Pogoda była super, sąsiedzi przemili ( no może poza jednym wyjątkiem ale to nie nasi na szczęście), uczestnicy fantastyczni - nic dodać nic ująć

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników a zwłaszcza dla tych z którymi nie było nam dane spędzić tak dużo czasu ile by się chciało

Tadek 1

Witam my też już w domu.

Wielkie słowa uznania dla Henia i Doroty za wzorową organizację i ciepłe przyjęcie.

Szkoda że to już historia.

gfizyk

Jeszcze raz, bardzo żałuję, że nie mogliśmy być z Wami. Patrząc po nickach - fajna ekipa się zebrała, ale co się odwlecze ...

Ja dopiero dziś wieczorem ściągnąłem przyczepkę pod dom. :niewiem: Chociaż tyle :-(

JacekSz

Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom za piękne spotkanie i miłe chwile. Jakieś niedociągnięcia? My nic takiego nie zauważyliśmy, było super. Roztocze jest piękne i co krok jakieś atrakcje. A z Łańcuta to tylko 100 km.

PiotrHome

Witamy!

Też dotarliśmy do domu.

Chcielibyśmy podziękować Wszystkim za ciepłe przyjęcie, fajną atmosferę

możliwość obejrzenia Waszych przyczep z każdej strony.

Dziękujemy za cenne rady dotyczące wyboru przyczepy (już przekopujemy internet w poszukiwaniach :-)

Do rychłego zobaczenia :-)

Pozdrawiamy

P.S.

Szczególne podziękowania dla Gregorego za pomoc w rozkładaniu - składaniu przedsionka

oraz serii szkoleń dotyczących obsługi przyczepy itp. :-)

Michalc3

No to i ja witam! Dotarliśmy do domu. Heniu - Ty jesteś winien! Żona mi po drodze zaczęła snuć plany urlopowe na następne lata - w którym to roku całe wakacje spędzimy ma Zamojszczyźnie! Było super. Cos tu dorzucę. Niektórzy mieli ochotę mój aparat razem z fleszem umiejscowić mi w pewnym miejscu, ale może wybaczą, kiedy pojawi się parę fotek :-)

AdamH

Heniu! To był jeden z najprzyjemniejszych zlotów. Palce od strun bolą mnie do dzisiaj bo T. przeszła samą siebie.:biwak::gitara::gitara::gitara:zresztą P. i Z. również.

Wieczór należał do tych niezapomnianych.

Wracałem od Wojnicza przez Zakliczyn ,Łapanów. Myślenice. Korek na A4 zaczynał się przed Brzeskiem.

No to do zobaczenia - byle szybko.

AH

Michalc3

Żałoba po ...

I co będziemy pili?

Trzeba zalć robaka - najpierw filtrujemy!

Posilmy się

To małe, czarne .... mam nadzieję, że mi wybaczy :-)

A tu z ogniska. Parę osób właśnie tutaj miało ochotę wyjaśnić mi do czego służy lampa błyskowa, a do czego służyć nie powinna :-)

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

ufolz

My również cali i zdrowi a co najważniejsze zadowoleni wróciliśmy do domu.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów. :)

Super miejsce, klimat i skład osobowy. :)

jeszcze raz wielkie podziękowania..

a teraz dwie fotki z powrotu niekoniecznie FOTO-RADARU :)

Michalc3

No i duma Henia. Chyba nie bezpodstawnie :-) (i nie mam tu na myśli tego bannera :-))

filipinka

Było miło ale się skończyło beksa.gif

Heniu, Dorotko, bardzo dziękujemy za zaszczepienie w nas bakcyla Roztocza :dzieki: . Piękne miejsca... I tak wiele zostało do zobaczenia. Bardzo chcielibyśmy tam wrócić.

Dziękujemy również wszystkim "współudziałowcom" całego spotkania za mile spędzone chwile i do zobaczenia ponownie :hej: