Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chciałbym przyłączyć się do podziękowań za zaproszenie i miłe przyjęcie przez organizatorów i uczestników.

więcej nie da się opisać słowami, niech żałują Ci którzy nie byli, było to jedno z przyjemniejszych spotkań na którym byłem.

jeszcze raz szczere i gorące podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również cało i zdrowo dotarliśmy do domu. Przejazd mimo, że długi nie był męczący bo byliśmy naładowani pozytywną energią po takim fajnym spotkaniu.

 

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Henia i Dorotki. Zundapp jako organizator spisał się świetnie, mimo, że sam musiał się dwoić i troić, żeby być wszędzie. Należy wspomnieć również o Soczku 2, który podczas sobotniej wycieczki dostarczył nam wielu niezapomnianych atrakcji, dzięki czemu mieliśmy okazję poznać nieco lepiej okolice (a naprawdę warto).

Dziękuję uczestnikom spotkania za miłą i radosną atmosferę, za wniesienie tylu kolorów do szarości życia.

Miałem okazję poznać wielu członków naszego forum i mam nadzieję, że te znajomości zaowocują w przyszłości.

 

Roztocze i Zamojszczyzna to wspaniały region naszego kraju i wstyd nawet się przyznawać, że ktoś tam jeszcze nie był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również informuję, że cało i bezpiecznie dotarliśmy wieczorkiem do domciu.

Heniu - to była nasza pierwsza wizyta na Roztoczu i już teraz wiem, ze trzeba będzie zawitać tam jeszcze kilka razy chociażby, żeby nie siłować się z kajakiem i zaliczyć dalsze odcinki trasy.

Uderzyło mnie, że tam czas płynie jakoś wolniej i bardzo szybko z przyjemnością można sie do tego dostosować, a Zamość...... taaaak... to koleny powód dla którego trzeba jeszcze raz przyjechać!

Również dzięki dla uczestników - tych znanych i nieznanych za możliwość spotkania i pogadania na swieżym powietrzu oraz poznania wyjątkowych zdolności manulanych, dzięki którym wspólne wieczorne życie na kampingu stało się jeszcze bardzie przyjemne :)

Grace - wreszcie sie poznaliśmy, choć jak stwierdziła moja żonka - masz tak charakterstyczny stosunek do życia i idelany śmiech, że jeszcze przed kolejnym zakolem rzeki podczas spływu wiedzieliśmy, ze coś się święci - najczęściej nowa przeszkoda (Heniu współczucie z powodu aparatu).

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia gdzieś na trasie i innym kampingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również juz w domu,od wczorajszego wieczora oczywiście :hehe:

Po drodze zahaczyliśmy o Łańcut gdzie przesympatyczna Pani Wiesia oprowadziła nas po zamku a Marlena i Jacek w kilku zdaniach opowiedzieli nam o swoim mieście (szkoda,ze czas poganiał)

Potem dzięki Rafałowi_K ominelismy gigantyczny korek.

 

Roztocze... Inny świat. Ktoś już wczesniej napisał, że życie płynie tam wolniej. Szkoda tylko, że na spotkaniach czas ucieka szybciej niż zwykle

 

Jesteśmy zakochani w Roztoczu, Wieprzu, Zamościu Zwierzyńcu, tamtejszych okolicach i w Dorotce i Heńku też :serducha::hehe:

 

Dziękujemy za organizację, cierpliwość, humor, rowerowe inspekcje kempingu :]

 

a wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzone chwile. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy również podziękować wszystkim za miłą wręcz rodzinną atmosferę. Szczególnie jednak należą się słowa uznania dla organizatora,miejsce zlotu wybrane idealnie. Roztoczańskie zakątki utkwiły nam w pamięci i napewno po przetarciu tego nowego dla nas szlaku będziemy w te okolice wracać. Roztocze jest piękne! Dziękujemy Wam Dorotko i Heniu.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez BernadettaJerzy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy wszystkich uczestników zlotu w Zwierzyńcu a w szczególności Sekcję Łódzko-Mazowiecką . Jadwiga i Jacek oraz Monika i Darek , oczywiście do szybkiego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla HENIA i HENIOWEJ :bukiet: , zaprosiliście nas w tak piękny region Polski, aż wstyd się przyznać że nigdy tam nie byliśmy :bzik: .

Pozdrawiam wszystkich uczestników ZLOTU U ZUNDAPP600, było mało czasu aby z Wszystkimi się spotkać i wszystkie tematy omówić, wielka szkoda :banan: .

Ja równierz mam nadzieje że ZLOTY U ZUNDAPP600 na Roztoczu wpiszą się na stałe do kalendarza ........

Pozdrawiam :hej: , do zobaczenia.

Edytowane przez HARNAS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek od nas

 

jak Zwierzyniec, to musiały być i zwierzątka ... tu zwierzątka w zoo w Zamościu

DSC_9907.JPG

 

i kucyki

DSC_9908.JPG

 

safari :skromny:

DSC_9909.JPG

 

cd

DSC_9913.JPG

 

Zamość :serducha:

DSC_9943.JPG

 

prawie jak w Krk ;)

DSC_9945.JPG

 

odpoczynek przed dalszym zwiedzaniem

DSC_9948.JPG

 

Pałac Zamoyskich

DSC_9962.JPG

 

słońce dogrzewa :skromny:

DSC_9967.JPG

 

a pod parasolem kibice :palacz:

DSC_9968.JPG

 

DSC_9970.JPG

 

rozgrzewka przed meczem

DSC_9971.JPG

 

wspólne kibicowanie :)

DSC_9973.JPG

 

DSC_9974.JPG

 

i po meczu, dalsze zwiedzanie Roztocza, zagroda Guciów

DSC_9979.JPG

 

boćki były na każdym kroku

DSC_9980.JPG

 

stawy Echo, niestety koniki gdzieś znikły :niewiem:

DSC_9983.JPG

 

i czas się pakować :(

DSC_9984.JPG

 

DSC_9985.JPG

 

po drodze zaliczyliśmy jeszcze Sandomierz :)

DSC_9990.JPG

 

DSC_0006.JPG

 

DSC_0008.JPG

 

bardzo ładnie zrobiona przystań nad Wisłą

DSC_0031.JPG

 

i nasz zestawik czekający na ostatnia prostą do domu :skromny:

DSC_0034.JPG

 

pozdr i jeszcze raz wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas, Roztocze chodziło nam po głowie od dłuższego czasu, a dzięki Heniowi wreszcie się udało :ok:

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, nawet nie zauważyłem jak robiłeś te zdjęcia w naszej strefie kibica :)

Ech, szkoda że trzeba było wracać, posiedziałby sobie jeszcze człowiek w tak miłym towarzystwie w tak przemiłym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze z cyklu osobliwości PL i Roztocza - drzewo w jezdni :-]

 

Zdj%25C4%2599cie0184.jpg

 

Zdj%25C4%2599cie0181.jpg

 

gdyby ktoś pytał, to sie nazywa na świecie "uspokojenie ruchu" :skromny:

:bzik:hehe%281%29.gif

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.