Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy ! Nasza stara auto-mapa podobnie proponuje, t.j. z Krakowa na Stalową Wolę i dalej. Ale raczej pojedziemy głównymi drogami,wyjedziemy w środę po śniadaniu i pojedziemy tędy - http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,27,21.32889,50.05016?l=2e2c027741121d6c

Edytowane przez BernadettaJerzy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ! Nasza stara auto-mapa podobnie proponuje, t.j. z Krakowa na Stalową Wolę i dalej. Ale raczej pojedziemy głównymi drogami,wyjedziemy w środę po śniadaniu i pojedziemy tędy - http://mapa.targeo.p...e2c027741121d6c

 

hmm z tym że DK4 od Krk do Tarnowa to dość ciężki odcinek - mocno zakorkowany

nie wiem czy nie lepiej jechać DK79, chyba że jedziecie poza szczytem

 

z A4 można zjechać na trzy sposoby

zjazd na Wielkiczkę, potem na Niepołomice i do 75, dalej już 79 - korek na obwodnicy wieliczki

zjazd w Szarowie na drogę 75 i do 79 - korek na końcu autostrady

zjazd na S7, potem ul Śliwiaka, Podpipięty, Igołomska i dalej 79 - korek na igołomskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, z przykrością muszę poinformować że niestety ale nie rezygnuję z przyjazdu i niestety ale będziecie skazani na naszą obecność.

jeśli t nie jest problem, czy mógłbyś podać współrzędne GPS miejsca docelowego?

mogło by to trochę ułatwić dotarcie do celu.

moja załoga melduje się w środę po południu.

Heniu czy można na kempingu jeździć na rolkach? bo moja mała chce zabrać i nie wiem czy jest sens. a druga sprawa żeby wszystkie załogi objechać to rolki będą niezbędne żeby się zmieścić w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naradach z forumowymi Krakusami wybór padł na taką trasę.

Niestety możemy wyjechać w środę po pracy, więc każdy przejazd przez Kraków będzie problematyczny.

Interesuje mnie tylko różnica pomiędzy mapami w targeo i googlemaps na drodze 858 w okolicach Harasiuk. Targeo prowadzi chyba przez pola i lasy na przełaj. Rozumiem, że droga 858 jest w porządku dla zestawu?

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naradach z forumowymi Krakusami wybór padł na taką trasę.

Niestety możemy wyjechać w środę po pracy, więc każdy przejazd przez Kraków będzie problematyczny.

Interesuje mnie tylko różnica pomiędzy mapami w targeo i googlemaps na drodze 858 w okolicach Harasiuk. Targeo prowadzi chyba przez pola i lasy na przełaj. Rozumiem, że droga 858 jest w porządku dla zestawu?

 

Miodzio to nie jest dobry wybór trasy !

 

Do Stalowej Woli - Ok

 

Napiszę to jeszcze raz i ostatni ..........

 

ze Stalowej Woli - Nisko - Kierunek Janów lubelski - za mostem na Sanie w prawo jest zjazd na Biłgoraj

Przez Kurzynę . Nie jedź na Harasiuki

Cały czas prosto droga dobra przez lasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Zundap za podpowiedź, czyli droga proponowana przez Targeo. Jakoś nie zajarzyłem wcześniejszych sugestii, przepraszam.

 

 

Nie zmienia to faktu, że mamy prawie 400 km, ale dobrze bo przynajmniej niektórzy Koledzy obiecali wygrabić i z piwem czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu czy ta piosenka jest z Waszych stron...?

I czy może konkurować z Euro spoko...?

 

 

No jak same słowa mówią musi być od nas :brawo:

I z tego co mi wiadomo z tej samej miejscowości co

 

http://www.youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois

 

A z Roztoczem ciężko konkurować :ok:

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, z przykrością muszę poinformować że niestety ale nie rezygnuję z przyjazdu i niestety ale będziecie skazani na naszą obecność.

Rałał , :ok:

 

Heniu czy można na kempingu jeździć na rolkach? bo moja mała chce zabrać i nie wiem czy jest sens.

Na samym kempingu niestety nie ma szans na jazdę na rolkach - podłoże trawiaste .

Natomiast przed kempingiem jest spory parking , ale nie wiem czy będziesz chciał aby dzieciak tam przebywał ?

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, ja też z przykrością musze stwierdzić że niestety ale przyjeżdżam i to w środę po południu :banan:

 

A jeśli ktoś wybiera się do Zwierzyńca przez Rzeszów w tym terminie to zapraszam do karawany, mogę popilotować:drive:

Wszelkie informacje na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Ja jadę przez Rzeszów więc będziemy w kontakcie, zadzwonię do ciebie jak już będę wiedział o której będę w Rzeszowie.

 

Heniu w takim razie rolki odpadają. waytogo.gif

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.