Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nastąpiła zmiana planu.

Moja załoga wzrośnie o dwie osoby i psa wariata, a właściwie wariatkę , bo to suczka.

Planuję przyjazd 2. o6 w godzinach południowych.

Do zobaczenia :piwo:

 

też zmiana planu A my w poniedziałek po południu -

 

Moja też trzy latka, może zostaniemy teściami

 

Januszku swatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna pogoda , widzę że co niektórzy będą w Zwierzyńcu przed organizatorem :bzik:

Zbieram tyłek i jadę na kemping . Może na razie w odwiedziny do Janusza , on już ponoć dotarł :ok:.

Jak z Nim rozmawiałem zostało mu 80 km do celu !

Tak więc niniejszym uważam spotkanie w Zwierzyńcu za otwarte !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy przez przypadek na DOMO TV udało mi się zobaczyć wspaniały reportaż o Zamościu z cyklu Wizytówki.

Musi być, że samo miasto powala na kolana :) to naprawdę perła renesansu w światowej skali.

 

Czy istnieje możliwość na miejscu pochodzenia po Zamościu z jakimś przewodnikiem? Chyba parę załóg byłoby chętnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem spotkanie w Zwierzyńcu uważam za otwarte ! Pierwsza załoga już na kempingu .

 

 

Dojechał również matubo z Tarnobrzega

 

Wczoraj w nocy przez przypadek na DOMO TV udało mi się zobaczyć wspaniały reportaż o Zamościu z cyklu Wizytówki.

Musi być, że samo miasto powala na kolana :) to naprawdę perła renesansu w światowej skali.

 

Czy istnieje możliwość na miejscu pochodzenia po Zamościu z jakimś przewodnikiem? Chyba parę załóg byłoby chętnych....

 

 

Może coś takiego

 

http://www.zobaczzamosc.pl/s,5,Program_wycieczki_1_dniowej.html

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zundapp o coś takiego się rozchodzi, tylko chyba bardziej w pigułce. Po konsultacjach skype-owych z Edami wyszło nam, że może bardziej coś takiego.

No bo i integracja i kajaki i koniki i Zamość, duże plany skromny.gif a czasu jak zwykle mało.

Ale myślę, że zadecyduje się na miejscu w zależności od ilości chętnych.

 

Brawa dla Janusza za pionierskie przybycie a dla Zundapa za otwarcie spotu waytogo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Janusza za pionierskie przybycie

jasne że brawa

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

No bo i integracja i kajaki i koniki i Zamość, duże plany a czasu jak zwykle mało.

No Janusz profesjonalnie podszedł do tematu , cały tydzień ma do dyspozycji .:ok:

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn losowych nie damy radę dojechać .Bardzo nam przykro z tego powodu .Jeśli chodzi o obiecany rzutnik i ekran , to możemy pożyczyć tylko musiałby odebrać go od nas ktoś z Krakowa.Musielibyście sobie tylko wymyśleć jakieś zaciemnienie , bo mecz ma być w dzień, więć może być problem z widocznością.Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn losowych nie damy radę dojechać .Bardzo nam przykro z tego powodu .Jeśli chodzi o obiecany rzutnik i ekran , to możemy pożyczyć tylko musiałby odebrać go od nas ktoś z Krakowa.Musielibyście sobie tylko wymyśleć jakieś zaciemnienie , bo mecz ma być w dzień, więć może być problem z widocznością.Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia innym razem.

 

beksa.gif

szkoda bo się silna ekipa z Krk szykowała ;)

 

co do rzutnika, to może ktoś jeszcze ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu. Z przykrością muszę Cię prosić o skreślenie z listy uczestników. Niestety nie możemy przyjechać - siła wyższa. Spotkamy się przy innej okazji.

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga ta nie prowadzi przez Harasiuki i po drodze Kopek też nie widać :nono:

Ed pisze o trasie

Stalowa Wola - Nisko - Zarzecze - Kurzyna - Huta Krzeszowska - Sól - Biłgoraj

 

Automapa tak proponuje, to chyba zbieżne z tym co pisałeś ? - rozumiem że trzeba zjechać z drogi 858 na te boczne ?

http://mapa.targeo.p...dce5e7305af2765

 

i chyba pojadę jednak do Sandomierza ? i drogą 77 aż do Niska, potem na 858 ?

 

 

a co do foty, faktycznie bardziej pasuje do tematu "karawaning z dziećmi" hehe%281%29.gif

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu. Z przykrością muszę Cię prosić o skreślenie z listy uczestników. Niestety nie możemy przyjechać - siła wyższa. Spotkamy się przy innej okazji.

Pozdrawiamy serdecznie.

 

Przykro , ale miło będziemy wspominać spotkanie w Nieliszu . No i po Waszym wyjeździe ryby zaczęły brać - poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.