Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Heniu, prosiłbym o dopisanie załogi WITEK 2os.

nasz kolega nie korzysta z dobrodziejstw internetu ale chętnie do nas dołączy.

 

co do twojej propozycji to trafiona w dychę, piszę się na wszystkie atrakcje które proponujesz w których mogła by brać udział moja 8-letnia pociecha.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu notujemy i planujemy ;)

na pewno trza będzie okolice pozwiedzać, niestety jak zwykle jest jeden problem ... mało czasu :-]

 

Planujcie , planujcie

Niech każdy sobie coś wybierze pod siebie i dla siebie .

 

 

 

Szanowny kolego zundapp -prosimy o dopisanie do listy Mirhan2 [2dorosłe +dziecko]

 

Heniu, prosiłbym o dopisanie załogi WITEK 2os.

nasz kolega nie korzysta z dobrodziejstw internetu ale chętnie do nas dołączy.

 

Lista uzupełniona ............

czy Zwierzyniec to przetrwa . Zobaczymy

W najgorszym przypadku zrobicie mi :chaja:

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego„zwróć uwagę jak pięknie się do Ciebie zwracam” mam do Ciebie nieśmiałą prośbę a mianowicie,

chciałem u siebie zakupić jakieś mapy okolic Roztocza ale niestety nie udało mi się nic takiego dostać.

Mam więc nieśmiałą prośbę, gdybyś gdzieś mógł zdobyć takie mapy, najchętniej ze szlakami rowerowymi,

to byłbym Ci niezmiernie wdzięczny.

Nie wiem jak ja wytrzymam te 8 dni.

Do zobaczenia przy :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój długi łykend zaczyna się 1-go czerwca po pracy więc nawet bez pomocy kalkulatora to wychodzi 8 dni

 

A pisał na początku ze taki gość jak mamona Go ogranicza ................

Janusz zobaczę co się da zrobić z tymi mapami

Te w internecie pewnie widziałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletuj, kompletuj zrobimy u Ciebie strefę kibica :pub:

 

Ale wiesz że ta strefa kibica będzie płatna i wejściówki otrzymają tylko posiadacze karty kibica którą z kolei można wykupić u mnie bezpośrednio na polu za przysłowiowe :piwo::yay:

A tak na poważnie to jadę w tym tygodniu do firmy która dobierze mi antenę stosowną do moich potrzeb.

W korony nie wierzę, DigitActiva to bajer dwukrotnie przepłacony więc zastosuję porządną Yagi z symetryzatorem ewentualnie z regulowanym wzmacniaczem. Sygnał nadawany tam dociera więc z odbiorem nie powinno być problemu.

Ale zaznaczam od razu że telebimu nie mam :jump: odbiór na standardowym laptopie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że ta strefa kibica będzie płatna i wejściówki otrzymają tylko posiadacze karty kibica którą z kolei można wykupić u mnie bezpośrednio na polu za przysłowiowe :piwo::yay:

A tak na poważnie to jadę w tym tygodniu do firmy która dobierze mi antenę stosowną do moich potrzeb.

W korony nie wierzę, DigitActiva to bajer dwukrotnie przepłacony więc zastosuję porządną Yagi z symetryzatorem ewentualnie z regulowanym wzmacniaczem. Sygnał nadawany tam dociera więc z odbiorem nie powinno być problemu.

Ale zaznaczam od razu że telebimu nie mam :jump: odbiór na standardowym laptopie :)

 

Rafał będzie miał pewnie talerz więc raczej problem odbioru mamy załatwiony :skromny:

pozostaje kwestia obrazu, może faktycznie dało by się zrobić rzutnik i ekran :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondziu, talerz biorę ale do mieszania duszonek.

pasowało by zorganizować jakiś rzutnik i ekran bo w tedy przypada chyba mecz otwarcia.

 

:ok: dokładnie chyba w piątek, ja tam wielkim kibicem nie jestem, ale na mecz otwarcia to bym popatrzył

 

to jak ma ktoś rzutnik ? :>

popytam w domu, bo coś się kiedyś brat chwalił że filmy na ścianie sobie puszcza :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.