Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy

W uzgodnieniu z Ryszardem i Romanem dzień 1-go Maja ogłaszamy dniem hawajskim. Tego dnia od rana ubieramy i bawimy się po Hawajsku. Proszę zobaczyć relację z podobnego dnia - http://forum.karawan...aje-nad-wigram/

Stroje można wykonać przy niewielkim nakładzie. Jeżeli ktoś posiada nagrania z taką muzyką to proszę zabrać

 

Dla niektórych ten zlot będzie pierwszym. Proponuję aby nowicjusze oznakowali swoje przyczepki zielonym żółwikiem. Dla bardziej doświadczonych będzie to znak, żeby takiej załodze pomóc i wciągnąć do wspólnej zabawy. Myślę , że taki żółwik umieszczony w koszulce A4 nie przyniesie ujmy. Każdy z nas kiedyś był na pierwszym spotkaniu i pamięta jak wiele znaczyła pomoc tych bardziej doświadczonych.

Załączony znaczek ( jeżeli się przyjmie) można kopiować i używać w celach związanych z naszym forum.

 

Jeżeli ktoś ma przedmioty związane z karawaningiem na sprzedaż czy wymianę, to proszę przygotować ogłoszenie maksymalnie format A4 i umieścić w koszulce na dokumenty. Będziemy mieli do dyspozycji tablicę ogłoszeń.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

ja mam pytanko w sprawie terminu pobytu,podano datę 27,04-06,05 cena 10zł od osoby ,a czy jest możliwość zawitania do Białego Brzegu po Zlocie w GRODZIE RYCERSKIM t.j od dnia 23,04 jeśli tak to jaki koszt pobytu?. A jeśli nie ma takiej możliwości to podajcie jakiś ośrodek,pole,gdzieś blisko Białego Brzegu żeby te kilka dni przeczekać.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może taki - z nami jeździ już od 21 lat

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żółwik nie, bo jest z czerwoną gwiazdą na czapce.

Nie przyjmie się z powodów historycznych.

 

No chyba, że jest to gwiazda z flagi amerykańskiej albo choć brazylijskiej.

 

To wtedy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żółwik nie, bo jest z czerwoną gwiazdą na czapce.

Nie przyjmie się z powodów historycznych.

 

No chyba, że jest to gwiazda z flagi amerykańskiej albo choć brazylijskiej.

 

To wtedy tak.

 

Gdzie Ty się dopatrzyłeś gwiazdy, to zupełnie coś innego- zobacz to w powiększeniu. Z taką gwiazdą o jakiej myślisz nie wyjechałbym na drogę - właśnie ze względów historycznych.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przewodnik wydany przez BFGoodrich - Trasy off-roadowe dla początkujących 4x4. Łącznie jest ich 20. Interesująca jest 13 - Okolice Chęcin - 94 km drugi ( z trzech ) stopień trudności.

Chęciny-Tokarnia-Wolica-Sokołów Górny-Sobków-Mokrsko Dolne-Mokrsko Górne-Brzegi-Żerniki-Mosty-Bocheniec-Bolmin-Jedlnica-Chęciny.

Trasa podana roadbookiem

Czy Ktoś byłby tym zainteresowany??????

W aucie mam liny i wyciągarkę - mogę pomóc.

AdamH

 

My jak najbardziej też chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem, ale się chyba nie wkleiło. Czy planowany jest na zlocie jakiś spływ Pilicą? Czy ewentualnie jest możliwość wypożyczenia na miejscu kanadyjki? Pytam, bo chcielibyśmy popłynąć i nie wiem, czy będziemy musieli ciągnąć się na miejsce z własną łódką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planowany jest spływ

 

02 maj

wycieczki , zwiedzanie , spacery . spływy kajakiem / co komu pasuje /

10,00 wspólne zdjęcie zlotowe . wycieczka autokarem

18.30 wieczorne ognisko .

 

03 maj

Spływy kajakiem , wycieczka autokarem

17.00 przygotowania do Biesiady pożegnalnej , ognisko .

18.00 biesiada

muzyka w stylu płon

ale jak to wygląda od strony organizacyjnej niewiem.gif

choć sam jestem zainteresowany spływem tuptup.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to osoby, które wybierają się 2 maja na wycieczkę autokarową ( według informacji jest planowana na 8.00) nie mają szansy by na zdjęciu zlotowym?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.