Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

witam będę starał się sprostać wszystkim wymaganiom , co do listy to wstępnie umawialiśmy się na 3 spływy w ciągu dnia na 20 osób każdy jak znajdzie się wiece osób możemy myśleć o kolejnym dniu.

jeżeli chcecie coś więcej indywidualnie proszę p.jaworski@zhp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter 1401 to nasz komendant ZHP a zarazem szef kampingu. Podał mejla więc w sprawach organizacyjnych miejsca zlotu , wynajmu domków i innych proszę zwracać się bezpośrednio do niego . .

 

Jeżeli chodzi o wielkość naklejek to myślę że można by było zrobić dwa wymiary . Projekt jest super . Mam bardzo dużo naklejek w swoich zbiorach i nigdy nie odniosłem się do żadnej krytycznie . Może niektóre darzę większym sentymentem . Myślę że na naklejki też trzeba zrobić listę aby mniej więcej określić ilość do druku . Proponuję w dwóch wymiarach ! Pytanie ! Kto drukuje ???? Wodzu róbcie póki co temat z listą bez względu na wymiar !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na zlocik przygotowana musi być cała załoga :palacz: bez wyjątku, a do tego trzeba być widocznym :brawo:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modlitwa kieleczczanina. ( z tamtych lat kiedy było wspólne województwo.- jak Niemcy to Bezirk Radom, jak inni to Gubernia Kielce)

 

Panie Boże spraw aby:

-nie było u nas powodzi, pomoru, pożarów, zarazy.

Aby zawsze świeciło słońce.

Aby mieszkańcy byli szczęśliwi.

A w Radomiu postępuj według jak uważasz i niech sęe dzieje Twoja wola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś riposta do Propera :niewiem:

 

 

Oryginalnie ;)

 

chyba tak , ale czy oryginalna niewiem.gif

 

ciekawsze wojenki na forum już były klotnia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.