Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiem że te które drukowałem dotychczas miały jeden wymiar zawsze 120mm a drugi był wynikową pierwszego :-) i to 120 mm był zawsze tym większym wymiarem

Jak coś to też mogę sprawdzić koszt 100 sztuk u siebie w firmie

Pozdrawiam Marcin

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeżeli koszt wyjdzie jak Mariuszowi na Krakowskim Zlocie, to można zrobić i w trzech wymiarach /trzy wielkości nie 3D/

 

Chociaż dlaczego nie. Tylko koszty ?

 

Miłego dnia

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponując taki wymiar myślałem o dobrej widoczności szczegółów. Może być mniejsza, może w trzech wymiarach, może..........

Kwestia ustalenia przez ogół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego i na jakim kleju ma być ta naklejka?

Mogę się dowiedzieć jakie to będą koszta. Mam znajomości w kilku firmach zajmujących się reklamą i w jednej poligraficznej więc może udałoby się zminimalizować koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilijkę na rękawie zauważyłem od razu, natomiast krzyża dalej nie widzę policia.gif

 

Mimo, że Grafik-Plastik nie wie co to krzyż a co lilijka :ee: projekt również uważam za udany waytogo.gif

No Ptaku byłeś szybszy w wyjaśnieniu bow.gif

 

 

Taki wzór dostałem od hufca radomsko - a jeżeli ziomale Radomska nie wiedzą jaki znak jest przyjęty to już inna sprawa.

 

Jack wytłumacz im dokładnie co i jak ustaliłeś z hufcem bo do nabijania i wyśmiewania to niektórzy pierwsi ale żeby tak od siebie coś?? :ee::no:

Dla niedowidzących proponuje profilaktyczne badania okresowe - a jak wiem to będą strzykawy :ee: na zlocie.

Co do sponsorów to proponuje bardziej zamożnych - patrz:"flagowy" i "herbowy" mają nadwyżki finansowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się znam na naklejkach, ale wydaje mi się, że 15 cm to nadal bardzo dużo. Zmniejszyłbym to do 12 cm,

Jeżeli ktoś kolekcjonuje naklejki na przyczepie, to po kilku zlotach w takim formacie pozostanie wymienić przyczepę hehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

Zmniejszenie o trzy cm nie wpłynie na czytelność, a przestanie być kolorową płachtą. I jeszcze jedno pytanie o jakie technice druku

koledzy myśleli. Przy druku solwentowym trochę szczegółów może uciec, a druk cyfrowy nie ma wycinania :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo się znam na naklejkach, ale wydaje mi się, że 15 cm to nadal bardzo dużo. Zmniejszyłbym to do 12 cm,

 

Przemek70 popieram. :piwko:

Marcin (Luksusowa_buda) ma wprawę i zawsze 12cm wystarczalo w zupełności.. Zaufajcie profesjonaliście... :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin (Luksusowa_buda) ma wprawę i zawsze 12cm wystarczalo w zupełności.. Zaufajcie profesjonaliście... :dzieki:

Też jestem za tym rozmiarem ( naklejki oczywiście :> ) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.