Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No to się cieszę, że przyjąłeś wersję, za którą optowałem w poście #136 :przytul:. Od razu mówiłem, że konkurencyjna ciążyła wizualnie w prawo. A ta jest super!

 

Krzyż na rękawie babci Jagi! :banan:

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy już wypatrzyłem, a krzyża harcerskiego nie widzę niewiem.gif

 

Grześ i o to chodzi aby tak wkomponować elementy aby wyglądały tak realistycznie aż oryginalnie.. :) nawet się peleryna kolorem zgadza - oliwkowo-zielony

 

Inhalator :dzieki:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz prześlij mi projekt naklejki.Popytam o koszty.Myślę o rozmiarze ok. 20x25cm.Nie wiem ile będzie chętnych osób, Więc poproszę wstępnie o wycenę stu sztuk.

Co sądzicie o rozmiarze? Powinna być czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli ścisłości :

krzyż harcerski

post-1017-0-03843100-1328431149_thumb.jpg

 

 

lilijka harcerska

post-1017-0-09468700-1328431201_thumb.jpg

 

 

i dla tego wielu nie mogło znaleźć danego elementu policia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, że przyjąłeś wersję, za którą optowałem w poście #136 :przytul:. Od razu mówiłem, że konkurencyjna ciążyła wizualnie w prawo. A ta jest super!

 

Krzyż na rękawie babci Jagi! :banan:

 

 

 

Lilijkę na rękawie zauważyłem od razu, natomiast krzyża dalej nie widzę policia.gif

 

Mimo, że Grafik-Plastik nie wie co to krzyż a co lilijka 033102bebe_1_prv.gif projekt również uważam za udany waytogo.gif

 

 

 

 

No Ptaku byłeś szybszy w wyjaśnieniu bow.gif

 

Ufolz prześlij mi projekt naklejki.Popytam o koszty.Myślę o rozmiarze ok. 20x25cm.Nie wiem ile będzie chętnych osób, Więc poproszę wstępnie o wycenę stu sztuk.

Co sądzicie o rozmiarze? Powinna być czytelna.

 

Myślę, że zbyt duża. Jako jedyna nalepka na przyczepie to jeszcze ok. Jako jedna z wielu naklejek zlotowych powinna być rozmiarem dopasowana do innych.hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.