Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Spływ kajakowy

 

 

odbędzie się w dniu 1 maja i 2 maja

 

do południa trasa :

 

Krzętów - Biały Brzeg

 

po południu trasa :

 

Biały Brzeg - Przedbórz

 

koszt spływu około 30 zł od osoby .

 

Dokładne informacje i zapisy na miejscu w Białym Brzegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spływ kajakowy

 

 

odbędzie się w dniu 1 maja i 2 maja

 

do południa trasa :

 

Krzętów - Biały Brzeg

 

po południu trasa :

 

Biały Brzeg - Przedbórz

 

koszt spływu około 30 zł od osoby .

 

Dokładne informacje i zapisy na miejscu w Białym Brzegu .

Ptaku ale myślę ze chodziło o dodatkową możliwość tak poza spływem zlotowym :)

my też się zastanawiamy nad sobotą żeby popływać - bo my tylko do niedzieli jesteśmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy przy wjeździe dostanie numerek i pełna informacje , także odnosnie spływów . Także przy wjeździe treba się określić kiedy chcemy wyruszyć z kajakami. Jeżeli będą chętni to można popłynąć już 28 kwietnia. Zasadą jest minium 16 osób tj 8 kajaków. . Drewno na ognisko mamy już przygotowane koło wiaty na wypadek niepogody a na wypadek ładnej aury z drugiej strony. . Piotr obiecuje że prądu nie zabraknie . Prosze o zabezpieczenie się w długie kable gdyz ze względu na ilość załóg bedziemy zajmować sporą przestrzeń. Ci pierwsi od skrzynki powinni mieć kable 2,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam taka sugestie żeby takie informacje ( dla tych co pierwszy raz ) jak co nalezy -powinno się mieć umieścić w jednym temacie bez możliwości odpisywania i zadawania pytań bo wszystkiego trzeba szukać lub wertować strona po stronie ,jak dojechać ,pokazać nalepkę i odznakę ,tak by wejśc i zaznajomić się z tematem :hmm:dodał bym jeszcze plan pobytu i zajecia splyw wycieczka z odnośnikiem gdzie sie zapisać :blagac:

Edytowane przez r_apa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam taka sugestie żeby takie informacje ( dla tych co pierwszy raz ) jak co nalezy -powinno się mieć umieścić w jednym temacie bez możliwości odpisywania i zadawania pytań bo wszystkiego trzeba szukać lub wertować strona po stronie ,jak dojechać ,pokazać nalepkę i odznakę ,tak by wejśc i zaznajomić się z tematem :hmm:dodał bym jeszcze plan pobytu i zajecia splyw wycieczka z odnośnikiem gdzie sie zapisać :blagac:

 

Dla wszystkich którzy mają jakiekolwiek pytania w sprawie zlotu, posty w temacie spraw organizacyjnych nr 1,25,123,145,146,173,184,229,260,271,292k,296,307,328,331,334 dają odpowiedzi chyba na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jak pogoda dopisze, to uda mi się zrobić wszystko w przyczepie i przyjedziemy w piątek. Chcemy ze sobą zabrać kanadyjkę (canoe). Myślimy nieco popływać - więcej niż tylko na spływie. Jeżeli ktoś ma własny sprzęt pływający, to namawiamy, by go zabrać. Wówczas możemy pływać towarzysko w dowolnym dniu i godzinie. A pogoda na pływanie szykuje się wyśmienitawinner.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy mają jakiekolwiek pytania w sprawie zlotu, posty w temacie spraw organizacyjnych nr 1,25,123,145,146,173,184,229,260,271,292k,296,307,328,331,334 dają odpowiedzi chyba na wszystkie pytania.

no własnie o coś takiego chodzilo tylko że to za chwile zniknie w potoku postów i dalej poszukiwania ( tylko o to chodzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jadących z południa - lepiej jechać "jedynką", E75 do Radomska a potem 42 do Przedbórza i 742 do Białego Brzegu. To trochę dalej ale droga 742 od Włoszczowej mocno dziurawa - tak było w październiku ubiegłego roku. Wątpię aby ja naprawili, a zima na pewno ją jeszcze "doprawiła"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za informację ! właśnie zastanawiałem się którędy lepiej jechać :look:

Mam jakieś kiepskie mapy,wzdłóż drogi 742 nie mam Białego Brzegu,raczej wpiszę namiary na bramę ośrodka i auto-mapa nas poprowadzi.

Chociaż kiedyś nas doprowadziła tu :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.