Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nabijam butlę gazu, a nawet dwie i będę gotował na gazie- nie ma problemu...ogrzewanie również gazowe... Ale jakaś czarna owca pewnie się znajdzie--lub nie :-]

Tylko czy jak np. przyjadę w poniedziałek przyjadę, to czy dopcham się do źródełka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr napisał :

 

Przesyłam kilka propozycji tras na wycieczkę całodniową

proszę o wybranie jednej po czym wrzucimy ja na forum i pierwsze 50 osób które

się zapisze na nią pojadą

 

Łopuszna Wola – ruiny zamku

 

Krasocin- ruiny zamku

 

Nasz dh. Przewodnik zaproponował też pieszą wycieczkecałodniową po

 

Rezerwat Buczyna, rezerwat muraw Dobromierskich , stadninakoni Rączki ok. 12 KM

 

 

Ja bym proponował pnkt 2 i 5 w dniach 1 i 3 maja

 

 

 

 

Ani w Krasocinie ani w Łopusznie nie ma żadnych ruin zamku :)

 

My też 5 :)

 

O jaskini Raj w tym terminie bez rezerwacji zapomnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsza trasa to :<br>1.Włoszczowa - słynny peron <br>2.Nagłowice - Muzeum Reja<br>3.Chęciny - ruiny zamku<br>4.Kielce - rezerwat Wietrznia, <span style="text-decoration: underline;"></span>stadion Korony Kielce - dla fanów, Pałac Biskupów<br>5.Dąb Bartek - Zagnańsk - razem 195 km<br>

 

mini zoo dla dzieci - pieczenie strusia, bażanta, prosiaka

 

stadnina koni

 

quady tor Miedziana Góra

Edytowane przez parapo50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przewodnik wydany przez BFGoodrich - Trasy off-roadowe dla początkujących 4x4. Łącznie jest ich 20. Interesująca jest 13 - Okolice Chęcin - 94 km drugi ( z trzech ) stopień trudności.

Chęciny-Tokarnia-Wolica-Sokołów Górny-Sobków-Mokrsko Dolne-Mokrsko Górne-Brzegi-Żerniki-Mosty-Bocheniec-Bolmin-Jedlnica-Chęciny.

Trasa podana roadbookiem

Czy Ktoś byłby tym zainteresowany??????

W aucie mam liny i wyciągarkę - mogę pomóc.

AdamH

 

Adam kiedy była by do zrobienia ta trasa 4x4 ?

nie wszyscy będą pewnie cały weekend więc jakiś termin trza by ustalić :hmm:

1-2-3maj chyba odpada, bo to wycieczki, pasowania i inne takie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Mam pewien pomysł, ale oczywiście jego realizacja zależy od organizatorów – czy będą przychylni mojemu pomysłowi, a chodzi o: KARAWANINGOWY PCHLI TARG

 

Robiąc porządki w przyczepie okazało się, że po kilku latach karawaningu uzbierała się masa różnych mniej lub prawie już wcale nie potrzebnych elementów wyposażenia przyczepy. Oczywiście nie potrzebne są mi, ale może komuś się przydadzą. Wiem ze istnieje giełda na forum, ale wiadomo jak to jest: trzeba opisać, zrobić fotki potem wysłać ( a to wiadomo generuje koszty) a tak nawet za przysłowiowe piwo coś można oddać :mikolaj:

Pomysł jest taki, aby każdy, kto jest chętny przykładowo w niedzielę 29-04-2012 po śniadaniu wystawił przed przyczepą stolik ze swoimi drobiazgami i każdy sobie dojdzie zobaczy, dotknie może nawet organoleptycznie spróbuje :-] i jak będzie zainteresowany to kupi :ok:

Ja mogę powiedzieć, że mam: 3 nowe takie solarne prysznice, stojak pod antenę, jakieś podkładki pod łapy, pojemnik do zmywania naczyń, jakieś szafki, zaczepy i masa dziwnego sprzętu, – który zastąpiłem nowym dziwnym sprzętem, – bo to tak jest na początku jak nie wiadomo, co i jak to nie wiadomo, co akurat nam się przyda a co nie

I to tyle z mojego pomysłu – temat pozostawiam tak jak pisałem wcześniej organizatorom i również do dyskusji wszystkim z forum

PS: coś podobnego miało miejsce w Warce chyba 3 lata temu

pozdrawiam Marcin- Luksiak

Edytowane przez luksusowa_buda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Mam pewien pomysł, ale oczywiście jego realizacja zależy od organizatorów – czy będą przychylni mojemu pomysłowi, a chodzi o: KARAWANINGOWY PCHLI TARG

Pomysł jest taki, aby każdy, kto jest chętny przykładowo w niedzielę 29-04-2012 po śniadaniu wystawił przed przyczepą stolik ze swoimi drobiazgami

 

Pomysł dobry, też mam trochę szpejów - tylko termin może późniejszy, żeby większość dojechała :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście 271 umieściłem informację o możliwości wymiany lub sprzedaży rzeczy zbędny. Myślę że ta forma z tablicą ogłoszeń spełni swoje zadanie. Jeżeli ktoś planuje przyjazd później, to może podesłać mi swoje ogłoszenie. Wydrukuję i umieszczę aby było na tablicy już od 27 kwietnia. Oczywiście możemy urządzić i targ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodzi że Zlot majowy ma być w dniach 1 - 3 maja

ale układ w tym roku sprawia że zlot rozciągnie się od

27 kwietnia aż do 6 maja waytogo.gif

 

 

 

a co ze spływem? To jest jakas akcja zorganizowana albo można tez cos indywidualnie zaplanować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się spotkamy to ustalimy tę trasę 4x4 :niewiem:

AH

 

chodzi o to że nie wszyscy pewnie będą całe 9dni, nie wiem jak Ty ?

mam przewodnik BFG, więc mogę jechać w kimś w pierwszy weekend (my prawdopodobnie 2maja uciekamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.