Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Leniuszek ze mnie,ale jeśli chodzi o sprzątanie to jestem maniakiem czystej podłogi :D

Dziękuję za podrzucenie linków.Bardzo ciekawa lektura :>

 

taki gówniany temat :-]

 

widziałem że są tam moje posty jeszcze z czasów niewiadówki i kibelka przenośnego :bzik:

powiem tak, dzisiaj przy wyjazdach weekendowych nie patrzę już na sanitariaty, bywa tak że nawet nie wiem jak wyglądają

korzystamy 100% z kibelka w przyczepce ... i ma to wielki plus, bo bywaliśmy w tym roku na polach gdzie był tylko wychodek ;(

 

nam nie śmierdzi :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto w naszej przyszłej przyczepie będzie usuwał zawartość wc?:hmm:

 

No jak to kto? Osiłek! :)

Nie obawiaj się zapachów, chyba że ktoś zaniedba opróżnianie i płukanie zbiornika.

 

Apropo, Twój pół też czyta forum i gromadzi uwagi? Musi wiedzieć co go czeka.

Często są typowo męsko-techniczne aspekty poprawnego działania kibelka, które dla kobiety (Ciebie) mogą być niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kto? Osiłek! :)

Nie obawiaj się zapachów, chyba że ktoś zaniedba opróżnianie i płukanie zbiornika.

 

Apropo, Twój pół też czyta forum i gromadzi uwagi? Musi wiedzieć co go czeka.

Często są typowo męsko-techniczne aspekty poprawnego działania kibelka, które dla kobiety (Ciebie) mogą być niezrozumiałe.

Czyta :palacz: Forum,allegro,otomoto,tablica :> Ale wszystkie przyczepki są zbyt daleko od nas beksa.gif

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta :palacz:Forum,allegro,otomoto,tablica :> Ale wszystkie przyczepki są zbyt daleko od nas beksa.gif

No, to będzie targał jeszcze wodę czystą, wytargał wodę zużytą itp, ale to naprawdę są same przyjemności.

Ale co tu uprzedzać, kupić najpierw trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oglądana przyczepa

http://tablica.pl/of...uau-IDt7Mi.html

Poprosiłam o dokładne zdjęcia.

 

kurczę, czy ona nie miała robionego narożnika ?

post-2580-0-77498700-1323936329_thumb.jpg

nad i pod drzwiami widać łączenie ?

brakuje paska czerwonego w tej części, jest na klapie do WC

na zdjęciu od tyłu chyba przygięty dach nad napisem GRUAU

 

więc dokładnie trza prześwietlić kiedy to było robione i jak jest zrobione

tam jest akurat kaseta więc dokładne oględziny WC, żeby się nie okazało że np spłuczka cieknie

 

widać chyba wgniecenie na drzwiach, węc na tej wysokości mogło być uderzenie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w temacie WC. Zauważyłem, że jeżeli ktoś raz miał budkę z kibelkem, to raczej (choć są wyjątki) już przy kibelku pozostanie. Jeżeli ktoś radził sobie dotychczas bez niego, to nadal uważa (choć też są wyjątki), że nie jest to niezbędny "gadżet".

Ja kupując budkę od razu założyłem, że kibel plus 2 duże łóżka to podstawa. Tego się trzymałem (dmc 1100kg, długość mieszkalna 450).

Co do linków chętnie rzucę okiem. Może znajdę czas wieczorem, bo ostatnie 48 godzin miałem "jazdę". Ledwo patrzę na oczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oglądana przyczepa

http://tablica.pl/of...uau-IDt7Mi.html

Poprosiłam o dokładne zdjęcia.

 

Dokładne zdjęcia - to wydaje mi się podstawa. Kilka razy miałem wrażenie, że nieostre zdjęcia, to w dużej mierze świadoma operacja. W erze fotografii cyfrowej jedno nieudane zdjęcie można naprawić setką innych. Jeśli więc ktoś wystawia coś nieostrego, to znaczy, że to jest miejsce, którego nie chce pokazać. Oferta, moim zdaniem, zawiera zbyt dużo nieostrych zdjęć. Ale to tylko tak z grubsza przeglądając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.