Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem w białostockim komisie i oglądałem przy okazji chaetu, o którym wcześniej pisałaś. Na szybkiego mankamentów nie znalazłem poważnych. Przyczepa sucha. Ale schowki producent rewelacyjnie tam porobił :) Różne zakamarki w kuchni normalnie powalają... sporo budek oglądałem ale to zrobiło na mnie wrażenie.

 

 

Niedługo mogą mieć dostawę nowych używanych :ok:

 

 

 

 

PS. Ja po 3 budę też do nich się udam :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11 dzięki za oględziny :) Powiem szczerze że tak dokładnie to jej nie obejrzeliśmy.Jedynym minusem jest jedno spanie.Wprawdzie pomieścimy się,ale 14 letnie córka w jednym łóżku z rodzicami :rolleyes:

Będę zaglądać do komisu często ponieważ pracuję za płotem.B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary jakie są te ciekawe rozwiązania kuchenne? Mogłeś chociaż fotki porobić!:krzykacz:

 

Dorota - zdecydowanie oddzielne łóżko! W końcu urlop to czas wypoczynku, rekreacji ITP(!) :

1. :drink: a nawet :pub:

2. :piwko: lub :piwo:

3. :jesc: i :kawa:

4. :gitara:

5. :bukiet::przytul::serducha::sex::swiety: ( potem więcej: :piaskownica: )

 

Jesteśmy ludźmi, więc nic ludzkie nie jest nam obce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. :ok: Gdzie się zmieści 6 osób, znajdzie się miejsce dla siódmej. W Sharanie mam jeszcze jeden wolny fotel :-) :jump:

Jak Knausa kupowałem to było nas "tylko" 2+3 :-) Po urodzeniu Ignasia podjąłęm decyzję o budowie (podówjnego) łóżka piętrowego. Za 2-3 jakiś czas dwie dziewczyny na górze, dwa chłopaki na dole a my na podkowie.... A za 5-6 lat - zmiana budki na 500 ... :-) Wcześniej nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. :ok: Gdzie się zmieści 6 osób, znajdzie się miejsce dla siódmej. W Sharanie mam jeszcze jeden wolny fotel :-) :jump:

Jak Knausa kupowałem to było nas "tylko" 2+3 :-) Po urodzeniu Ignasia podjąłęm decyzję o budowie (podówjnego) łóżka piętrowego. Za 2-3 jakiś czas dwie dziewczyny na górze, dwa chłopaki na dole a my na podkowie.... A za 5-6 lat - zmiana budki na 500 ... :-) Wcześniej nie planuję.

 

GFIZYK - masz to pietrowe w obecnym Knausie? tez mam taki i myślałem o piętrusie. Gdzie można obejrzeć twoje rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary jakie są te ciekawe rozwiązania kuchenne? Mogłeś chociaż fotki porobić!:krzykacz:

 

Dorota - zdecydowanie oddzielne łóżko! W końcu urlop to czas wypoczynku, rekreacji ITP(!) :

 

Również uważam, że oddzielne musi być. Ale cepka była fajna :)

 

 

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl//ogloszenie/88/CHATEAU-LACAR

 

Tu za dużo nie widać, ale strasznie spodobału mi się małe wąskie szafeczki pod sufitem, fajne szafeczki na przyprawy, przy oknie był fajny podajnik na ręczniki papierowe (fabryczny). Fotek nie robiłem, ale fajnie to wszystko wyglądało. W głowie miałem już pomysły gdzie co trzymać :skromny:

A miejsca do kręcenia się po kuchni było aż nadto - bardzo przestronnie :ok: No ciekawa buda, bardzo wizualnie mi się nie podobała... jednak te jedno łóżko... takiej sobie nie kupię :niewiem:

 

Zresztą KIPek jeszcze mi się nie znudził :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.