Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem, że nie będę upierać się przy wc.Oglądam przyczepy z dwoma łóżkami i wc i nie mogę znaleźć takiej do 5m.Więc z kibelka zrezygnujemy.

 

słabo szukasz

P2231378.JPG

 

łóżko z mojej hobby 430 (430cm wewnątrz)

więcej fotek https://picasaweb.go...koonrad.b/Hobby

 

widziałem sporo budek ok 4m, z łóżkiem piętrowym składanym, czy stałym (takie miałem założenie 2+2, budka ok 4m, z łazienką)

jedyny minus to brak szafek, są wersje że szafka zamienia się w łóżko górne

 

u mnie są szafki nad łóżkiem, ale przez to jest mało miejsca na górnym spaniu, za to dolne spanie ma 100cm, dwa smyki się zmieszczą (prawie tyle co wersalka)

a jak będzie :krzykacz: to jeden idzie na górę (jeszcze nie wiem w nagrodę czy za karę :-])

 

aha, moja budka ma 830kg, 1000kg DMC, więc też w normie, koszt dzisiaj pewnie 10-11tyś :hmm:

 

i nie rezygnuj z WC !

 

edit: wiem że nowa, ale zobacz bo w starych jest podobnie, budka 420cm !

http://www.hobby-caravan.de/caravans/de-luxe/grundrisse-details/detailansicht/modell/420-KB-1/

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozwiązanie :bravo:

Trochę mi żal tego kibelka.Przypominam sobie jak trzeba było lecieć w nocy do wc.Ubierać się,marzłam,potem ciężko się nagrzać.A jak lało to już inna bajka.

Oglądam :rolleyes:

http://otomoto.pl/adria-optima-470-T2454866.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozwiązanie :bravo:

 

takie sie trafiło, można powiedzieć 2w1 ;)

 

tu jest łóżko z adrii

http://forum.karawan...post__p__198038

 

 

Trochę mi żal tego kibelka.Przypominam sobie jak trzeba było lecieć w nocy do wc.Ubierać się,marzłam,potem ciężko się nagrzać.A jak lało to już inna bajka.

dlatego nie rezygnuj z WC, choćby przenośnego

dla mnie kibelek to jeden z największych plusów obecnej budki :ok:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rezygnuj z kibelka - chcesz z dziećmi w środku nocy biegać do kibelka ? no chyba że tak :P

 

pisałem wcześniej chyba w tym temacie o fajnej małej angielce - o której myślałem i ja na początku - niestety stan nie był dobry.

 

znalazłem chyba identyczną, również z poznania, trzeba by sprawdzić czy to nie ta sama heh. - sprawdzona, na 99% inna sztuka.

 

odnośnie tej - http://www.auto-camping.zxy.me/news.php?readmore=28 - ma totalnie zamoknięte ściany w prysznicu - dla mnie to znak, że ściana i podłoga umiera.

 

- ale układ wart moim zdaniem oglądnięcia. Do tego tam było łóżko piętrowe nad tym większym - obok łazienki - rozkładane ze ściany + metalowe nogi.

 

dmc 1060kg...

 

nie śpiesz się - a na pewno coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opcję myślałam o przenośnym wc.Ale gdzie miałoby stać?W przedsionku?:niewiem:

 

:nono: tylko w specjalnym pomieszczeniu tzn łazience

chodziło mi o to że nie koniecznie musi być wc kasetowe, choć to było by najlepsze ;)

 

pamiętaj że łózko można dorobić, ważne żeby układ na to pozwalał

czyli muszą być dwa spania, jedno duże dla Was, drugie pojedyncze dla dzieciaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy w komisie Adrię z łazienką(bez wc) i tak zastanawialiśmy się czy przenośne wc zmieściłoby się?Mój małżonek to facet dużej postury B)

Dzięki za uwagi :piwo:

Codzienne wraz z mężem prowadzimy rozmowy o przyczepce.Marzymy,analizujemy,wspólnie oglądamy,ale generalnie czekamy na nową dostawę w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliśmy w komisie Adrię z łazienką(bez wc) i tak zastanawialiśmy się czy przenośne wc zmieściłoby się?Mój małżonek to facet dużej postury B)

Dzięki za uwagi :piwo:

Codzienne wraz z mężem prowadzimy rozmowy o przyczepce.Marzymy,analizujemy,wspólnie oglądamy,ale generalnie czekamy na nową dostawę w komisie.

 

wiadomo że wygodniejsza będzie normalna łazienka ze stałym WC, ale w starszych/tańszych budkach nie zawsze jest to standard

 

tą co wrzuciłaś w Adrii wygląda już zupełnie OK, coś takiego mam u siebie :ok:

T2454866_10.jpg

sporo miejsca, nic się nie wylewa, nie trzeba nosić przez budkę

ale o tym były już całe długie dyskusje na forum ;)

 

czasu masz, więc spokojnie coś znajdziesz :yes:

ale też nie czekał bym do wiosny, bo wtedy będzie drożej, a Ty będziesz miała parcie żeby coś kupić już ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorotak97 kupuj z WC, wszystko jedno czy stałe , czy przenośne. My jeździliśmy do tej pory z Niewiadówką. Jest nas dwoje i jako taka nam wystarczała, ale głównie z powodu braku kibelka zmieniliśmy ją jesienią na Knausa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bez wc w namiocie dawaliśmy radę:rolleyes: Znajomy radził bez wc,bo w przyczepce zapaszek się unosi :rolleyes:

Co Wy na to?

 

Zapaszek, a raczej fetorek to świadectwo higieniczne dla gospodyni (może śmierdzi sama) jak i dla leniwego gospodarza. Nawet można dokładnie określić nację tego typu ludzi.Pozdrawiam. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.