Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Oni żyją we własnym świecie , jak czytam forum AM to włos się jeży na głowie - ludzie zgłaszają usterki programu czy błędy na mapie i poprawiają albo i nie dopiero za którymś razem . Prośba o licencje czasową też pewnie nie wiele da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znałem AM z wersji WM, a pózniej kupiłem wersje na iPhona. Nie wiem jak wyglada wersja na Androida ale na iPhona jest zupełnie inna niż na WM. W wersji iOS okroili strasznie, poza tym zanim stworzyli wersje która w miarę jakoś działa to były straszne epitety w kierunku twórców automapy. Nie widziałem jeszcze tak zirytowanych użytkowników jakiegoś programu. Cena i sposób licencji była nie do zaakceptowania, pózniej nieco zmienili ale i ak jest drogo. Na chwile obecna na iOS wyglada tak: wersja 7-dniowa - 5ÔéČ; 3 miesiące- 15ÔéČ; 1 rok - 30ÔéČ. Po zakończeniu licencji Automapa przestaje nawigowac. Nie było możliwości przeniesienia licencji z WM. Ludzie naprawdę strasznie wyzywali a twórcy automapy nic sobie z tego nie robili i dalej nic sobie z tego nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę strasznie wyzywali a twórcy automapy nic sobie z tego nie robili i dalej nic sobie z tego nie robią.

 

Jak zaczynali, to ich reakcje i kontakt z użytkownikami wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie :oslabiony:

Zapominają się, mają sporą sprzedaż, jednak kiedyś sytuacja może się zmienić :hmm: i wtedy zemści się obecne lekceważenie pewnych spraw.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie AM przywiozla do uk i ogolnie bardzo sobie ja chwalilem mimo iz przez las tez mialem okazje jechac :), tu uzywalem Navmana i teraz tomtoma live route i czasem google 2 ostatnie jeszcze nie zawiodly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy mamy możliwość poznania każdego produktu. Często jest to wybór przypadkowy, a później przyzwyczajenie lub uzależnienie się od już posiadanego. Wielu z nas nie przepada za częstymi zmianami i niechętnie eksperymentuje, zwłaszcza, że najczęściej łączy się to z kolejnymi wydatkami. :hmm:

W moim przypadku jest to AutoMapa. Korzystam z niej odkąd powstała (wtedy był to jedyny tego typu produkt na naszym rynku, zawierający plany polskich miast). Na tej podstawie widzę, jak ogromne zmiany na korzyść zaszły w tym produkcie. Mimo to, jest jeszcze sporo do zrobienia, ale tylko dlatego, że wciąż w wyobraźni rysuje się nam produkt idealny, ale taki chyba nigdy nie powstanie :niewiem:

Dlaczego ? Dlatego, że ideałów nie ma :skromny:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam AM za jedna z lepszych nawigacji. Problem polega na tym, ze ona jest swietna tylko w wersji na WM, bo na iOS juz nie - jest bardzo skromna i do tego sa z nia wiecznie problemy z dzialaniem. Mam nadzieje, ze na Androida bedzie ok i jakies fajne zasady licencji. Dajcie znac, bo moja zona ma tel na Androidzie i chetnie jej taka navi zafunduje pod warunkiem normalnej funkcjonalnosci. Jak bedziecie chcieli kilka opinii ludzi z uzytkowania AM na iPhonie to dajcie znac. Przekopiuje kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam AM za jedna z lepszych nawigacji. Problem polega na tym, ze ona jest swietna tylko w wersji na WM, bo na iOS juz nie - jest bardzo skromna i do tego sa z nia wiecznie problemy z dzialaniem.

 

... tu się całkowicie zgadzam. Wersja na WM jest z najdłuższym stażem oraz największą liczbą licencji, stąd jest najlepiej opracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie:

Zazwyczaj wykupienie licencji pozwalało na aktualizacje AM w okresie roku, ale nawet bez przedłużania licencji, AM po roku czasu działała nadal, tyle, że bez aktualizacji.

Nie wiem, czy to prawda i czy w każdej wersji: podobno jeśli nie wykupi się nowej licencji, na kolejny rok, to AM przestaje działać całkowicie ? :niewiem:

Jeśli tak by było, to wiele osób może z niej zrezygnować. Chyba nie każdy potrzebuje aktualizować mapy każdego roku.:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie, będę nadal korzystał z wersji AM na WinM :ok:

Ostatnią aktualizację robiłem ok. 1,5 roku temu, więc nową licencję zakupię chyba dopiero latem.

Robię to mniej, więcej raz na dwa lata (odnawianie licencji), AM na Europę i dotychczas nie czułem z tego powodu jakiegoś niedosytu, było OK :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie, będę nadal korzystał z wersji AM na WinM :ok:

Ostatnią aktualizację robiłem ok. 1,5 roku temu, więc nową licencję zakupię chyba dopiero latem.

Robię to mniej, więcej raz na dwa lata (odnawianie licencji), AM na Europę i dotychczas nie czułem z tego powodu jakiegoś niedosytu, było OK :ok: .

 

Robię dokładnie tak samo. Wykupuje licencje raz na dwa lata. To się stan dróg w Europie pokrywa, a w Polsce jakoś sobie daję radę.

Edytowane przez Sylwek3108 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... stan dróg w Europie pokrywa, a w Polsce jakoś sobie daję radę.

 

No właśnie, Europa jest OK, a w Polsce ? Też daję radę, czy jest inne wyjście :niewiem:

Tyle dróg jest w budowie, przebudowie lub remoncie, że gdyby nawet odnawiać teraz licencję co roku, to i tak mapy nie będą na bieżąco, więc po co :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że jest to najlepszy sposób na to aby być w miarę aktualnie prowadzonym po drogach.

Ja też kupuję AutoMapę od początku jak tylko weszła na rynek.

I nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.